Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Lektor"

ul 1-go Maja 7, 05-250 Radzymin
tel/fax (22) 786-75-02
www:   http://osklektor.pl
e-mail:   biuro@osklektor.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6115 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Doskonalenia Techniki Jazdy "Lektor" prowadzi szkolenia w zakresie PRAWA JAZDY na kategorie:

- A - motocykle
- B - samochody osobowe
- C - samochody ciężarowe
- D - autobusy
- E - przyczepy
- oraz kursy dla
 • operatorów wózków widłowych i bezpiecznej wymiany butli gazowej

 • Jesteśmy nowoczesną szkołą nauki jazdy. W toku przeprowadzanych kursów teoretycznych i zajęć praktycznych stosujemy wszystkie możliwe, najnowsze techniki nauczania optymalizując w ten sposób wykorzystanie zarówno czasu kursantów, jak i umiejętności instruktorów. Naszym celem jest nie tylko przygotowanie kandydata na kierowcę w sposób zapewniający pomyślne zdanie egzaminu państwowego, ale także uczynienie z niego kierowcy praktycznego oraz bezpiecznego zarówno dla siebie, jak i dla innych uczestników ruchu.

  Aby sprostać tym zadaniom zatrudniamy tylko sprawdzonych i najlepszych instruktorów oraz wykładowców, którzy mogą szczycić się nie tylko wysokimi kwalifikacjami, ale także długoletnia praktyką. Ich wiedza w zakresie obowiązujących aktualnie przepisów ruchu drogowego oraz techniki kierowania pojazdem jest stale uaktualniana dzięki szkoleniom i kursom, które odbywają także sami instruktorzy.

  Przekazywanie wiedzy oraz umiejętności jest w każdym przypadku dostosowywane do predyspozycji kursanta, jego indywidualnych potrzeb oraz możliwości czasowych.

  W statystykach "zdawalności" egzaminów państwowych prowadzonych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego osiągamy zawsze czołowe pozycje!

  Wychodząc zawsze naprzeciw zapotrzebowaniom wprowadziliśmy w życie dwie reguły.

  • Dzięki temu, że wykłady odbywają się cyklicznie, a kursy trwają non-stop -
   SAM DECYDUJESZ, KIEDY ZACZYNASZ i KIEDY MASZ ZAJĘCIA!
  • Istnieje możliwość uiszczenia
   OPŁATY ZA KURS W RATACH - bez jakichkolwiek prowizji i odsetek!

  Dodatkowo istnieje w Naszej Firmie możliwość wykonania badań lekarskich, zmiany terminu zajęć już w trakcie trwania kursu i wiele innych udogodnień , które nie są spotykane w innych ośrodkach szkolenia.

  Praktyką niespotykaną jest także możliwość dokonania przez przyszłych kierowców anonimowej oceny naszych instruktorów i wykładowców. Taki sposób oceny znacznie pomaga nam podnosić kwalifikacje oraz szybko znajdować wszelkie niedociągnięcia w procesie nauczania.

  Szkolenia

  Dysponujemy wzorcowym, oświetlonym placem manewrowym zgodnym z placami manewrowymi do przeprowadzania egzaminów państwowych.

  Przygotowujemy do egzaminów w Warszawie, Ostrołęce i Łomży. W ramach jazd szkoleniowych wybierane są te same trasy, które używane są w tych miastach w czasie zdawania egzaminów państwowych.

  Szkolenie przeprowadzane jest na markach samochodów: Opel Corsa, Fiat Punto, Fiat Panda, motocyklach: Honda CAF, samochodach ciężarowych i autobusach: Autosan H9, Star 11-42 oraz przyczepie tandem, wszystkich pojazdach identycznych do tych, na których przeprowadzane są egzaminy państwowe.

  Szkolenie teoretyczne odbywa się w nowoczesnych salach, wyposażonych w pomoce dydaktyczne i propagandowe oraz materiały filmowe niezbędne do nauki. Nasze wykłady osiągają wysoki stopień profesjonalizmu dzięki używaniu nowoczesnych technik multimedialnych.

  Uczestnik kursu może dołączyć do dowolnej, innej grupy, jeżeli z przyczyn od siebie niezależnych nie uczestniczył w części zajęć swojej grupy. Umożliwia to cykliczne prowadzenie zajęć, na które wstęp mają wszyscy uczestnicy kursu niezależnie od grupy, do której są przypisani.

  KURSY NON STOP - Sam decydujesz kiedy zaczynasz! W czasie ćwiczeń praktycznych z jazd dojeżdżamy do kursanta i odwozimy go do domu.

  Organizujemy również warsztaty doskonalenia techniki jazdy dla tych, którzy posiadają już prawo jazdy i z różnych przyczyn nie jeździli samochodem. Zapomnieli nabytych wcześniej umiejętności lub zatracili pewność w obsłudze pojazdu.

  Współpracujemy z lekarzem uprawnionym do badań kierowców.

  JEŻELI NIE MASZ WAŻNYCH, AKTUALNYCH BADAŃ - Możesz je wykonać u nas!

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie