Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Kształcenia Zawodowego PROFESJA

ul. 1095 Roku 3J, 26-600 Radom
tel./fax: (48) 363-35-01, (48) 360-13-56
www:   http://profesja.radom.pl
e-mail:   biuro@profesja.radom.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5415 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA I KURSY W ZAKRESIE:

- obsługi komputera i kasy fiskalnej
- bezpieczeństwa i higieny pracy
- rozwijające zdolności menadżerskie
- sprzedaży i handlu
- wdrażanie systemu HACCP i GMP/GHP
- przygotowania do egzaminów prawa jazdy

Ośrodek Kształcenia Zawodowego PROFESJA działa na rynku szkoleniowym od 2005 roku. Jesteśmy jedną z wiodących instytucji szkoleniowych działających w regionie, proponującą bogatą ofertę szkoleniową, doświadczenie i renomę a także cieszącą się zaufaniem naszych Klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Oferujemy szeroką ofertę edukacyjną, na która składają się kursy, seminaria i warsztaty w ponad 80 zawodach i specjalnościach oraz szkoły dla dorosłych w różnych zawodach i specjalnościach. Wzrastająca liczba osób korzystających z naszych usług edukacyjnych jest dowodem na to, iż trafiamy z ofertą szkoleniową do naszych Klientów i Kontrahentów jak również jest potwierdzeniem iż coraz większa liczba osób darzy nas zaufaniem jako dobrej Firmy szkoleniowej.

Państwa zaufanie oraz bardzo dobre referencje dopingują nas do coraz lepszej realizacji misji Ośrodka: „Zadowolenie klientów, gwarancją sukcesu naszej firmy”. Z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem realizujemy każdą usługą, dostosowując ofertę szkoleniową do potrzeb klienta.

Udzielamy pomocy osobom dorosłym w zdobywaniu oraz podnoszeniu i doskonaleniu kwalifikacji zawodowych poprzez wdrażanie nowych produktów usługowych, proponujemy coraz to nowsze kierunki szkoleń i kursów.

Realizujemy nie tylko usługi w zakresie szkoleń zawodowych, kursów językowych czy prawa jazdy, ale również w zakresie poradnictwa psychologicznego i doradztwa zawodowego. W swojej ofercie posiadamy liczne warsztaty w zakresie indywidualnej, grupowej i rodzinnej terapii psychologicznej, doradczej, warsztaty i treningi kompetencji i umiejętności społecznych, warsztaty aktywnego poszukiwania pracy czy kreowania własnego wizerunku. Proponujemy również warsztaty w zakresie poradnictwa prawnego, kompetencji wychowawczych a nawet promocji i profilaktyki zdrowia.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom ofertę szkoleniową, programy kursów czy warsztatów dostosowujemy do Państwa potrzeb oraz wymagań rynku pracy, tak aby jeszcze skuteczniej i lepiej przygotować naszych słuchaczy do zaistnienia na rynku pracy zarówno krajowym jaki i międzynarodowym.

Pracownicy OKZ PROFESJA, to osoby posiadające długoletni staż pracy gwarantujący prawidłową organizację, realizację i rozliczenie usług edukacyjnych. Kilkudziesięcioosobowa kadra dydaktyczna posiadająca gruntowne kwalifikacje i specjalistyczną wiedzę oraz umiejętności interpersonalne w zakresie komunikacji oraz znajomości uwarunkowań lokalnych rynków pracy gwarantuje wysoki poziom usług i poprawność merytoryczną szkoleń i kursów zawodowych.

Wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu owocuje wysoką jakością oferowanych usług oraz skuteczną metodyką prowadzonych szkoleń.

Gwarantujemy Państwu wysoki poziom oferowanych przez nasz szkoleń i kursów zawodowych. Wykwalifikowana i doświadczona kadra wykładowców, instruktorów i specjalistów w dziedzinie kształcenia oraz długoletnia współpraca z Powiatowymi Urzędami Pracy, Gminnymi i Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej oraz innymi instytucjami funkcjonującymi na rynku potwierdzona licznymi referencjami to najlepsza gwarancja wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług szkoleniowych.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie