Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Adamczak

ul. Bolesława Limanowskiego 12, 60-744 Poznań
tel. kom. 600-364-461
www:   http://www.oskadamczak.pl
e-mail:   biuro@oskadamczak.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1083 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURS NA PRAWO JAZDY KAT. B

- szkolenia podstawowe
- szkolenia dodatkowe
- szkolenia uzupełniające


Ośrodek Szkolenia Kierowców "Krzysztof Adamczak" jako nadrzędny cel wybrał sobie wykształcenie mądrych i odpowiedzialnych kierowców. Cierpliwość, wyrozumiałość i zdolności pedagogiczne instruktora w stosunku do kursantów, gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zapewnią dobrą i bezpieczną jazdę.

To co jest ważne w tworzeniu dobrej reputacji OSK to:
  • wysoka zdawalność
  • rekomendacja
  • opinie byłych kursantów na temat kursu i samego instruktora (kurs rzeczowy i sumienny, a instruktor cierpliwy i wyrozumiały)

OSK "Krzysztof Adamczak" jest ośrodkiem dobrze wyposażonym, nowoczesnym, korzystającym z najnowszych pomocy multimedialno-dydaktycznych podczas kursu teoretycznego, jak i praktycznego. Zajęcia z teorii są dostępniejsze dzięki licznym materiałom wideo, symulacjom komputerowym i animacjom wyświetlanym na dużym ekranie, które przybliżają kursantowi rzeczywiste sytuacje, jakie można spotkać na drogach w Polsce i nie tylko. Program, z którego korzystamy podczas zajęć został opracowany przez firmę "WINFOR" - lidera w tej dziedzinie.

Sam kształt lekcji odwzorowuje obecne trendy w szkolnictwie i nowoczesne sposoby nauczania. Wykładowca opierając się na programie w dostępny i rzeczowy sposób objaśnia po kolei wszystkie zagadnienia. Lekcja zaczyna się od podania informacji, jakie kursant pozna podczas zajęć, potem następuje informacja o podstawie prawnej, następnie poznajemy sam materiał i utrwalamy go w formie ćwiczeń. Dla tych, którzy nie mogli być danego dnia na wykładzie z teorii mamy podręczniki, które pomogą jak najszybciej nadrobić opuszczony materiał przez słuchacza. Taki sposób prowadzenia kursu jest bardziej interesujący i przede wszystkim bardziej efektywny - OSK "Krzysztof Adamczak" stawia na nowoczesność!!!

OSK "Krzysztof Adamczak" posiada Renault CLIO III - ten sam samochód, na którym odbywają się egzaminy państwowe. Nasz pojazd wyposażony jest w klimatyzację, co zapewnia komfort jazdy podczas upalnych dni. Proces "siadania za kółkiem" odbywa się stopniowo, i tak też dostosowywany jest poziom trudności tras - od łatwych, bocznych uliczek, po samo centrum i trasę egzaminacyjną. Naszym celem jest BEZSTRESOWA NAUKA, dlatego też nie bójcie się Państwo pierwszej lekcji - nie zostaniecie "wrzuceni na głęboką wodę".

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie