Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jarosław Michał Pawlik

ul. Królewiecka 11, 09-400 Płock
tel: (24) 366 52-20 tel. kom 697-510-590
www:   http://www.osk-pawlik.pl
e-mail:   osk-pawlik@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3267 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY

- kategoria A1
- kategoria A
- kategoria B1
- kategoria B

Jesteśmy szkołą nauki jazdy, która chce jak najlepiej troszczyć się o swoich podopiecznych, stawiać czoła wyzwaniom i godnie wychodzić naprzeciw wszelkim oczekiwaniom. Oferujemy możliwość płatności w dowolnie rozłożonych ratach, indywidualnie podchodząc do każdego klienta, uwzględniając jego możliwości.

Zapraszamy do naszej filii w Bulkowie

Jak uczymy?
Każdy element kursu jest uważnie przemyślany. Wychodzimy z założenia, że najlepszym sposobem nauki jest dotarcie do każdego z osobna, praktyka i zrozumienie. Z tego właśnie względu już od samego początku staramy się podchodzić do ludzi indywidualnie (zajęcia teoretyczne prowadzone są w małych grupach, co pozwala na lepszy kontakt z każdym uczestnikiem kursu).

W naszej pracy doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest indywidualne podejście do każdego człowieka - najdrobniejsze problemy stają się wtedy ważne. Zawsze jeździmy sprawnymi autami i w miłej atmosferze, słuchając przy tym dobrej muzyki, która bardzo pomaga w kształtowaniu podzielności uwagi, tak potrzebnej przyszłym kierowcom.

NIE POBIERAMY żadnych dodatkowych opłat podczas trwania kursu.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w trybie ciągłym, więc zapisać się na kurs możesz w dowolnej chwili, telefonicznie lub bezpośrednio w naszym biurze.

Sala wykładowa to jedno z miejsc naszych spotkań. Wyposażona jest w niezbędne pomoce dydaktyczne, umożliwiające profesjonalne prowadzenie wykładów.

Kursy na kategorię B prowadzone są na samochodach marki Fiat Panda, wyposażonych identycznie jak samochody egzaminacyjne. Kurs podstawowy obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych, jak również 30 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia prowadzone są w terminach dogodnych dla kursantów (możliwość dostosowania terminów zajęć do indywidualnych możliwości osób zapisujących się na kurs). W trakcie szkolenia teoretycznego kursant otrzymuje pomoce dydaktyczne, niezbędne do powtarzania wiedzy zdobytej podczas zajęć oraz testy do ćwiczeń w domowym zaciszu. Jako ośrodek, dajemy również możliwość rozwiązywania testów i nauki przepisów w naszym biurze, w godzinach jego otwarcia.

Kurs na kategorię B1. Minimalny wiek, aby uczestniczyć w kursie, to 15 lat i 9 miesięcy oraz wymagana zgoda rodziców. Mając 16 lat i kategorię B1 prawa jazdy możesz sam(a) prowadzić samochód jeżeli jego masa własna (pozycja G w dowodzie rejestracyjnym) nie przekracza 550 kg. Gdy ukończysz 18 lat i będziesz chciał(a) mieć prawo jazdy kategorii B - na Egzaminie Państwowym masz do zdania TYLKO egzamin w ruchu miejskim. Po mieście tym jeździłeś(aś) już mając prawko B1, więc stres na egzaminie jest mniejszy, a i wynik powinien być w 100% pozytywny. Kurs prawa jazdy kategorii B, dla osób z prawem jazdy kat. B1, jest krótszy o 10 godzin szkolenia praktycznego i nie zawiera zajęć teoretycznych. To bardzo dobre połączenie obu kategorii, gdyż młody kierowca w okresie do dwóch lat od uzyskania uprawnień wraca do nauki jazdy i pod okiem instruktora pozbywa się niepożądanych nawyków, które nabył w pierwszym okresie samodzielnego prowadzenia auta. Staje się przez to kierowcą bardziej doświadczonym. Na zajęciach doskonali już sztukę prowadzenia pojazdu.

Kursy na kategorię A, A1 prowadzone są na motocyklu marki Honda CB, wyposażonej w silnik czterosuwowy, taki sam jaki ma motocykl egzaminacyjny w płockim WORD`zie. Kurs podstawowy obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 20 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia prowadzone są w podobny sposób jak przy kategorii B, czyli dopasowany do możliwości kursanta. W trakcie trwania zajęć kursant otrzymuje pomoce dydaktyczne i testy do samodzielnego rozwiązywania. Istnieje również możliwość rozwiązywania testów w naszym biurze w godzinach jego otwarcia.

Kursy dodatkowe przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy nie poradzili sobie ze zdaniem egzaminu państwowego w trzech kolejnych próbach, oferujemy szkolenia dodatkowe z teorii prawa o ruchu drogowym jak i praktyki jazdy, których zakończeniem jest wydanie zaświadczenia o ukończeniu szkolenia dodatkowego, potrzebnego do ponownego ustalenia terminu egzaminu.

Jazdy doszkalające oferujemy osobom, które z różnych przyczyn nie czują się na siłach stanąć do egzaminu państwowego (np. długa przerwa w szkoleniu lub niedostateczne opanowanie zadań egzaminacyjnych). Skierowane są również dla tych osób, które posiadają już prawo jazdy i po dłuższej rozłące z samochodem chcą powrócić do grona aktywnych i bezpiecznych kierowców.


Kilka przydatnych informacji dotyczących filii w Bulkowie.

Adres:
Zespół Szkół w Bulkowie
09-454 Bulkowo
ul. Szkolna 2

OSK PAWLIK w Bulkowie:
Zapisy:
- od poniedziałku do piątku: w sekretariacie szkoły
- w soboty: o godzinie 9:00 na spotkaniu organizacyjnym w świetlicy szkolnej
- telefonicznie: (24) 366-52-20 /kom. 697-510-590
- mailowo: osk-pawlik@wp.pl z dopiskiem: Bulkowo

Zajęcia:
Zajęcia teoretyczne odbywają się w świetlicy szkolnej w soboty od godziny 9:00.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie