Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Szkolenia Kierowców - Władysław Osiński

ul. Królewiecka 25 lok. 11, 09-402 Płock
tel./fax (24) 264-54-15, tel. kom. 603-896-717
www:   http://www.cskosinski.pl
e-mail:   cskosinski@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 13329 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA

- kursy nauki jazdy kategoria A, A1, AM,
  A2

- kursy nauki jazdy kategoria B
- kursy nauki jazdy kategoria C
- kursy nauki jazdy kategoria D
- kursy nauki jazdy kategoria B+E
- kursy nauki jazdy kategoria C+E
- jazdy uzupełniające (doszkalające)
- kursy na kwalifikacje wstępną oraz
  szkolenia okresowe


NOWOŚĆ!

- szkolenia ADR
 • ADR - podstawowy
 • ADR - cysterny

- nalewaki

Centrum Szkolenia Kierowców
Władysław Osiński

Centrum Szkolenia Kierowców Władysław Osiński jest czynny od pon. do pt. w godz. 8:30-16:30. Ośrodek istnieje od 1991 roku. Prowadzimy szkolenia na podstawie zezwolenia Nr 00041462 wydanego przez Urząd Miasta Płocka. Od 2001 roku jesteśmy pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

Jesteśmy jednym z większych ośrodków, przeszkalamy około tysiąc osób rocznie. Zatrudniamy doświadczoną kadrę instruktorską. Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzajów szkoleń gwarantuje właściwe przygotowanie kandydata na kierowcę do egzaminu państwowego.

Oferta

Dysponujemy własną salą wykładową znajdującą się w siedzibie ośrodka. Wykłady prowadzone są z wykorzystaniem środków audiowizualnych i multimedialnych (projektor multimedialny, rzutnik, filmy, przeźrocza, foliogramy, krzyżówki podświetlane). Mamy uruchomionych kilka stanowisk komputerowych do szkolenia próbnego egzaminowania na komputerowych testach (zestawach pytań) wg programu informatycznego (System OSK - Test) oraz informatyczny system do nauki indywidualnej dla kandydatów na kierowców (baza pytań z odpowiedziami) opracowany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.

Posiadamy własny plac manewrowy przy ul. Bliskiej 12B - oświetlony. Jest to nowy utwardzony, wyasfaltowany, równy plac manewrowy przystosowany do nauki jazdy na samochodach marki: Skoda Fabia, Toyota Yaris, MAN TGL 12-240 z przyczepą (długość i rozstaw osi Mana identyczne jak w WORDzie Płock), autobusie, motocyklach marki Yamaha, Honda, Suzuki oraz motorowerze Piaggio. Wymiary pasów ruchu, łuków do jazdy do przodu i do tyłu stanowisk oraz wzniesienia (górki) dla poszczególnych kategorii praw jazdy zgodne są z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 04.03.2016.


Dysponujemy następującymi pojazdami:
 • Motorower Piaggio
 • Motocykl marki Yamaha YBR125
 • Motocykl marki Suzuki GS500
 • Honda CB750
 • Skoda Fabia - 3 szt.
 • Toyota Yaris - 1 szt.
 • MAN TGL 12-240 z przyczepą - 1 szt.
 • Autobus Mercedes
 • Nissan X-Trail z przyczepą kat "B+E"


Dzięki współpracy z Instytutem Transportu Samochodowego i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców ośrodek na bieżąco realizuje wszelkie zmiany wprowadzane do systemu szkolenia.
Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzajów szkoleń gwarantuje właściwe przygotowanie kandydata na kierowcę do egzaminu państwowego.


Nasze atuty:
 • szeroki zakres kursów - Ośrodek organizuje szkolenia podstawowe dla kandydatów na kierowców na prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, C, D, B+E, C+E oraz prowadzi kursy doszkalające i jazdy dodatkowe w zakresie w/w kategorii po konkurencyjnych cenach
 • kursy dokształcające - prowadzimy również kwalifikacje wstępną i szkolenia okresowe (dawny kurs na przewóz osób i rzeczy) dla kierowców zawodowych oraz szkolenia ADR (ADR podstawowy, ADR cysterny)
 • elastyczne formy płatności - dostosowane do możliwości klienta - współpracuje z bankiem, co umożliwia regulowanie należności za szkolenie w 12 - u miesięcznych ratach (istnieje również możliwość wpłaty w czterech ratach, których spłata jest przewidziana na czas trwania kursu)
 • własna sala wykładowa - znajduje się w siedzibie ośrodka i codziennie w godzinach pracy ośrodka można korzystać ze stanowisk komputerowych przystosowanych do szkolenia i próbnego egzaminowania kandydatów na kierowców
 • pomoce szkoleniowe - udostępniamy swoim kursantom na czas trwania kursu pomoce szkoleniowe
 • bezpłatny plac manewrowy - osobom ubiegającym się o uzyskanie uprawnienia do kierowania pojazdami, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty udostępniamy bezpłatnie korzystanie z placu manewrowego własnym samochodem
 • wysoka jakość szkoleń - zapewniamy bardzo dobre warunki szkolenia przy wykorzystaniu profesjonalnych środków dydaktycznychZapraszamy do nauki w naszej szkole!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie