Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Dobrowolski

ul. Kościuszki 13A, 59-400 Jawor
tel. (76) 870-48-98, tel. kom. 601-585-293
www:   http://www.oskdobrowolski.pl
e-mail:   oskdobrowolski@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5847 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JAZDY OFERUJE:

- kurs prawa jazdy kategoria A
- kurs prawa jazdy kategoria B
- kurs prawa jazdy kategoria B+E
- kurs prawa jazdy kategoria C
- kurs prawa jazdy kategoria C+E
- kursy przewozu osób i rzeczy

OSK Dobrowolski z siedzibą w Jaworze przy ulicy Kościuszki 13 a prowadzi kursy prawa jazdy od roku 1991. Posiadamy własny plac manewrowy oraz lokal z salą wykładową wyposażoną w sprzęt multimedialny i pomoce dydaktyczne.

Szkolenie teoretyczne oraz praktyczne prowadzone jest przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów z kilkunasto a nawet kilkudziesięcioletnim stażem. Zapewniamy naszym kursantom miłą i wyrozumiałą atmosferę w trakcie szkolenia starając się dostosowywać do indywidualnych możliwości i oczekiwań kursantów.

Ilość posiadanych pojazdów oraz ich stan techniczny gwarantuje szybkie i sprawne przeprowadzenie kursu. Wyszkoliliśmy pond 8000 tysięcy osób, co daje nam zaszczytne drugie miejsce w byłym województwie legnickim.

Kategoria A - uprawnia do kierowania motocyklem o pojemności skokowej silnika przekraczającej 125 cm3, który może osiągnąć prędkość co najmniej 100 km/h. Szkolenie odbywa się na motocyklu marki SUZUKI GS 250. Jazdy rozpoczynają się na placu manewrowym.

Kategoria B - uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5t oraz pojazdem z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5t. Kategoria B prawa jazdy uprawnia do kierowania ciągnikiem rolniczym bez przyczep. Szkolenie odbywa się na samochodach egzaminacyjnych TOYOTA YARIS z 5-cio i 6-cio biegową skrzynią. Jazdy rozpoczynamy w umówionym miejscu i czasie dogodnym dla kursanta. W każdej chwili możesz zmienić instruktora bez podania przyczyny - wystarczy przyjść lub zadzwonić do naszego biura a rozpiszemy jazdy z innym instruktorem.

Kategoria B+E - uprawnia do kierowania pojazdem kat. B łącznie z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej co najmniej 1t o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów przekracza 3,5t. Kategoria B+E uprawnia do kierowania ciągnikiem rolniczym z przyczepami. Szkolenie odbywa się na VW T4 z przyczepą. Jazdy rozpoczynają się na placu manewrowym

Kategoria C - uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5t, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. Szkolenie odbywa się na samochodach MAN 12.163, MAN 10.224. Jazdy rozpoczynają się na placu manewrowym.

Kategoria C+E - uprawnia do kierowania zespołem pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej co najmniej 18t i długości co najmniej 12m złożonego z samochodu ciężarowego i przyczepy lub ciągnika siodłowego i naczepy.

W naszym ośrodku nie ma obowiązku ukończenia kursu w określonym czasie, jeżeli przerwiesz kurs - możesz go dokończyć nawet po długiej przerwie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie