Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców J. Zubrzycki

Plac Mickiewicza 11, 37-500 Jarosław
tel. 604-816-426
www:   http://zubrzycki.osk.info.pl
e-mail:   kontak@zubrzycki.info.osk.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3011 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY PRAWA JAZDY:

- kursy prawa jazdy kategorii A
- kursy prawa jazdy kategorii B
- kursy prawa jazdy kategorii C
- kursy prawa jazdy kategorii D
- kursy prawa jazdy kategorii B+E
- kursy prawa jazdy kategorii C+E

O Nas
Najlepszą wizytówką naszej firmy jest fakt, iż większość naszych kursantów trafia do nas z polecenia swoich znajomych, którzy cieszą się prawem jazdy zdanym za pierwszym razem! Dokładamy wszelkich starań aby nasza szkoła nie była tylko jedną z wielu!!

Ucz się z najlepszymi, nie szukaj tanich podróbek i nie wierz w Cuda! Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i opinie, dzięki czemu nieustannie doskonalimy nasz program i dążymy do celu, gwarantujemy naukę na najwyższym poziomie dlatego wybierając szkołę do nauki jazdy nie kierujcie się państwo ceną ale jakością proponowanych wam usług.

Instruktorzy OSK ZUBRZYCKI to zawsze najlepsi z najlepszych z kwalifikacjami i wiedzą. Uśmiech -właśnie z tym pragniemy, aby kojarzył się Wam kurs nauki jazdy, a każdy zdany egzamin jest dla Nas powodem do dumy i satysfakcji.

Nasz ośrodek powstał dla ludzi ceniących najwyższą jakość i najlepsze metody szkolenia, które pozwolą na zaoszczędzenie Państwa czasu i środków! Siłą napędową naszej szkoły jest dążenie do perfekcji.

Wiemy jak skutecznie i bezpiecznie przygotować potencjalnych przyszłych kierowców do egzaminu państwowego. Nauka jazdy jest nie tylko naszą pracą ale również pasją, którą dziś chcemy przekazać Wam! Każdego dnia działamy tak aby się doskonalić i rozwijać w naszej branży a tym samym dać Państwu więcej. Dla nas najważniejsza jest jakość szkolenia i bezpieczeństwo naszych kursantów i innych uczestników ruchu drogowego.

Zajęcia zawsze prowadzone są w przyjacielskiej atmosferze a każdy kandydat na kierowcę jest traktowany indywidualnie. Naszym priorytetem jest wzorowe przygotowanie Państwa do egzaminu i dalszej samodzielnej już jazdy w każdych warunkach. Dlatego też w naszych szeregach znajdują się tylko instruktorzy o najwyższych kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu.

OSK ZUBRZYCKI to zajęcia pełne humoru, relaksu oraz luzu ale przede wszystkim pełne profesjonalizmu i doświadczenia, to partnerska i przyjazna atmosfera, która usprawni zdobywanie wiedzy!

Pamiętajcie! Wybierając OSK Zubrzycki macie Państwo gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy i własnego czasu, dołożymy wszelkich starań aby nauka była szybka, profesjonalna a przede wszystkim efektywna. Pomożemy Wam stać się kierowcami z prawdziwego zdarzenia, którzy z jednej strony czerpią przyjemność z prowadzenia auta a z drugiej zaś są w pełni świadomym uczestnikiem ruch drogowego.

Instruktorzy naszej firmy nie tylko wskażą jak pokonać egzaminacyjne pułapki ale nauczą myślenia na drodze tak potrzebnego w codziennym życiu.

Wybierasz efektywne nauczanie. Możesz być pewien, że każda lekcja będzie przyjemnością, a opieka i indywidualne wsparcie doświadczonych instruktorów zapewni Ci sukces!
Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie