Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Kowalczyk

ul. Lecha 10, 62-200 Gniezno
tel. (61) 426-65-55, tel. kom. 608-697-248
www:   http://www.kowalczyk.abc.pl
e-mail:   no21@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4609 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kurs prawa jazdy kategoria A, A1
- kurs prawa jazdy kategoria B, B1
- kursy doszkalające
- kurs na kartę motorowerową


Firma KOWALCZYK została założona dnia 1.09.1995 przez Jerzego i Artura Kowalczyk pod nazwą Szkoła Jazdy KOWALCZYK. Jest firma z tradycjami. Za swą siedzibę obrała sobie budynek o numerze 4 przy ulicy Kościuszki w Gnieźnie, to prawie 16 lat temu.

Zaczynaliśmy od prowadzenia kursów prawa jazdy na kat. B. Następnie w roku 1998 doszły szkolenia na kat A, A1. W 2004 roku zorganizowaliśmy w pełni wyposażoną we wszystkie potrzebne pomoce audio i wideo sale wykładową oraz zatrudniliśmy wysoko wykwalifikowanych instruktorów.

Szkoła jest bardzo unowocześniona. Posiada multimedialna salę wykładową z programami szkoleniowymi w systemie 3D i nagłośnieniu w systemie 5.1. W trakcie tych lat zmieniały się też pojazdy. Na początku były to Fiaty 126 popularne maluchy i Fiaty 125 p oraz motocykl WSK. Obecnie Renault Clio i Fiat Grande.
W roku 2009 Firma rozszerzyła swoją działalność o usługi finansowe i ubezpieczenia. Od roku 1995 wyszkoliliśmy parę tysięcy kierowców, a z roku na rok liczba ta się powiększa.

Misją naszej firmy jest przygotowanie Państwa do samodzielnej i bezpiecznej jazdy samochodem lub motocyklem, a nie tylko do zdania egzaminu.Dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, profilaktyki wypadków kształtując świadomość na temat potencjalnych zagrożeń.

Szkolenie Kategoria B

Szkolenie zaczyna się od 30-to godzinnego szkolenia teoretycznego zakończonego egzaminem wewnętrznym. Po zaliczeniu egzaminu wewnętrznego zaczyna się 30-to godzinne szkolenie praktyczne. Szkolenie te obejmuje oczywiście wyjazd do Poznania lub Konina aby poznać trasy egzaminacyjne. Liczbę wyjazdów ustala się z instruktorem w zależności od potrzeb kursanta. W skład szkolenia wchodzą także zajęcia z instruktorem ratownictwa drogowego praktyczne bardzo ciekawe i obowiązkowe.

Wykłady i Jazdy
Liczbę godzin zajęć teoretycznych i praktycznych (godzina zajęć teoretycznych równa jest 45 minutom, a zajęć praktycznych - 60 minutom) dla każdej osoby podlegającej szkoleniu podstawowemu ustala indywidualnie prowadzący nauczanie.

Szkolenie Kategoria A

Szkolenie zaczyna się od 30-to godzinnego szkolenia teoretycznego zakończonego egzaminem wewnętrznym. Po zaliczeniu egzaminu wewnętrznego zaczyna się 20-to godzinne szkolenie praktyczne. Jazdy odbywają się na motocyklach Yamaha YBR. Instruktor prowadzący szkolenie posiada wieloletnie doświadczenie w jeździe motocyklem jest nie tylko instruktorem ale i pasjonatem motocykli. Jazdy odbywają się w asyście instruktora na motocyklu, dlatego są bardzo ciekawe.
Jeżeli tylko dopisuje pogoda będziecie mieli z jazdy dużo radości. Jeszcze większą radość z jazdy będzie wtedy kiedy wsiądziesz na Cagive Raptora 650. Wtedy zaczyna się prawdziwa jazda z której czerpiesz wiele przyjemności. Wypadamy na trasę Buell Xb oraz Cagiva wtedy naprawdę jest bez nudy i bez ściemy.

W trakcie szkolenia będziesz mógł spotkać się na zajęciach teoretycznych z motocyklistami, którzy ulegli wypadkowi doznali obrażeń, mieli różnego rodzaju operacje, to swego rodzaju profilaktyka. Bardzo ciekawe spotkanie. Zapraszam na nasze kursy wszystkich przyszłych motocyklistów którzy oprócz zwykłej nauki chcą nauczyć się czegoś więcej niż zwykłej jazdy.

Pamiętajcie życie mamy tylko jedne, i nie jest to gra telewizyjna gdzie dostajemy kolejny bonus kolejne życie, tak więc wybór należy do Was.

Karta motorowerowa - kurs obejmuje:
  • 30 godzin szkolenia teoretycznego
  • 5 godzin szkolenia praktycznego
  • 2 godziny zajęć I pomoc (zajęcia praktyczne z instruktorem)

Oferujemy także kursy doszkalające z kategorii A i B (możliwość zajęć w grupie lub indywidualnie terminy do wyboru).

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie