Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Magdalena Tunia

u. Żeromskiego 41, 58-260 Bielawa
tel. (74) 833-33-00, tel. kom. 695-947-015
www:   http://osktunia.prawojazdy.com.pl
e-mail:   osktunia@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3651 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JAZDY OFERUJE:

- kurs prawa jazdy kategoria B


Ośrodek Szkolenia Kierowców Magdalena Tunia
Przeprowadzamy szkolenia kierowców na kategorię B. Głównym zadaniem Naszej Szkoły jest przygotowanie każdego adepta do zapoznania się z zasadami ruchu drogowego, a w dalszym ciągu do wdrążania poznanych zasad w praktyce.

Zawsze służymy pomocą i do każdego podchodzimy indywidualnie dlatego też organizowane są bezpłatne konsultacje. Wszystko to jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki profesjonalnie wyedukowanej kadrze instruktorskiej i wykładowczej.
Jesteśmy nowoczesną szkołą dlatego też gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Duże możliwości zapewnia nam także bardzo dobrze wyposażona sala wykładowa, plac manewrowy oraz nowoczesna baza pomocy naukowych tj. filmy pokazowe, prezentacje multimedialne czy chociażby symulacje sytuacji drogowych. Materiały szkoleniowe gratis.

W dobie „kryzysu” wychodzimy do klienta z otwartą dłonią dlatego też proponujemy konkurencyjne ceny a także dogodny system ratalny, nieoprocentowany i dostosowany do możliwości każdego indywidualnie. Nasi kursanci mają możliwość bezpłatnego korzystania z placu manewrowego, takiego samego jak na egzaminie państwowym, wszystkim zapewniamy podręczniki, testy książkowe lub na płycie CD, kodeks drogowy.

W ramach szkolenia oferujemy:
  • 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretyczny, podzielonych odpowiednio na bloki tematyczne. W skład tych zajęć wchodzą również 4 godziny zajęć z udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej prowadzone przez Ratownika Medycznego
  • 30 godzin zegarowych zajęć praktycznych, które odbywaj się na placu manewrowym, w ruchu miejskim, poza obszarem zabudowanym, a także po trasach egzaminacyjnych w zależności od wyboru kursanta tj. Kłodzko, Wałbrzych lub Wrocław. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru samochodu szkoleniowego

W swej ofercie posiadam Fiata Pandę lub Renault Clio (egzaminy zdajemy na takich samych samochodach na jakich się uczymy). Do zapewnienia bezpieczeństwa kursantów wszystkie samochody wyposażone są system bezpieczeństwa ABS i poduszki powietrzne. Istnieje także możliwości odbycia jazdy w dniu egzaminu do miasta gdzie odbędzie się egzamin państwowy, zapewniamy opiekę do momentu zdania egzaminu Możliwości dokupienia godzin doszkalających i przypominających sztukę kierowania samochodem.

Sala wyposażona jest w folie i diapozytywy, modele pojazdów, plansze ścienne, tablice z markerami. Przy prezentacji wykładów korzystamy z projektora, telewizora, odtwarzacza DVD. Dysponujemy następującymi materiałami dydaktycznymi: książki, programy, teki image. Posiadamy 2 stanowiska komputerowe, w tym 1 z programem do testowania (egzamin wewnętrzny), 2 z możliwością indywidualnej nauki przepisów, 1 z dostępem do Internetu.

Ponadto w sali wykładowej zapewniamy: możliwość zrobienia kawy i herbaty, klimatyzację, komputer na każdym stanowisku kursanta, palarnię w pomieszczeniu obok, dostęp do WC.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie