Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "NOWA"

ul. Spółdzielcza 14 lok.103, 58-100 Świdnica
tel. kom. 883-615-414
www:   http://www.nowa.prawojazdy.com.pl
e-mail:   nowaszkolajazdy@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1845 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JAZDY OFERUJE:

- kurs prawa jazdy kategoria B
- kurs ekspresowy
- kurs indywidualny
- kurs weekendowy
- szkolenie dodatkowe i uzupełniające


Ośrodek Szkolenia Kierowców "NOWA"
Pragniemy zaprosić na kurs prawa jazdy w naszym ośrodku. Dlaczego powinniście wybrać nasz ośrodek? Ponieważ specjalizujemy się w szkoleniu na prawo jazdy kategorii "B". Potrafimy wyszkolić i przygotować do egzaminu najlepiej, ale nie tylko, nauczymy was również bezpiecznie poruszać się po naszych drogach tak aby wam i innym uczestnikom w ruchu drogowym nic złego się nie stało.

Gwarantujemy profesjonalną kadrę instruktorów i wykładowców potwierdzoną certyfikatami ukończenia szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe, oraz długoletnią praktyką. Szkolimy bezstresowo i dopasowujemy tempo i czas szkolenia indywidualnie dla każdego.

Mamy jeszcze inne atuty np. u nas nie ma żadnych ukrytych kosztów - typu opłata za egzamin wewnętrzny które w rezultacie powodują że cena kursu znacząco odbiega od ceny wyjściowej, tak bywa u konkurencji, nie bez znaczenia jest również to iż dysponujemy nowoczesną bazą dydaktyczną wyposażoną w najnowsze materiały do nauki z dostępem do internetu zlokalizowaną w ścisłym centrum miasta w Domu Handlowym Świdniczanin.

Proponujemy różne formy kursów i szkoleń dodatkowych np:

Tradycyjny - 30 godzin lekcyjnych po 45 min. teorii + 30 godzin zegarowych po 60 min. jazdy. Czas trwania kursu 2 miesiące, zajęcia teoretyczne dwa razy w tygodniu, godzina do uzgodnienia z grupą. Jazdy odbywają się codziennie w godzinach od 6.00 do 20.00 indywidualnie dopasowanych do każdego kursanta.

Indywidualny - 30 godzin lekcyjnych po 45 min. teorii + 30 godzin zegarowych po 60 min. jazdy. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne odbywają się w czasie dogodnym i ustalonym przez kursanta. Czas trwania kursu zależy wyłącznie od zainteresowanego, na życzenie zajęcia teoretyczne mogą np. odbywać się w miejscu zamieszkania kursanta.

Przyśpieszony - 30 godzin lekcyjnych po 45 min. teorii + 30 godzin zegarowych po 60 min. jazdy. Czas trwania kursu 6 tygodni, zajęcia teoretyczne 4 - razy w tygodniu, godzina do uzgodnienia z grupą. Jazdy odbywają się codziennie w godzinach od 6.00 do 20.00 również w soboty, indywidualnie dopasowanych do każdego kursanta.

Weekendowy - 30 godzin lekcyjnych po 45 min. teorii + 30 godzin zegarowych po 60 min. jazdy. Czas trwania kursu 4 tygodnie, zajęcia teoretyczne - 2 spotkania np. sobota, niedziela, po 6,5 godziny, w pozostałe dni wolne od pracy - jazdy.

Dodatkowe - prowadzimy szkolenia dodatkowe po trzech nie zdanych egzaminach z części teoretycznej i praktycznej. Teoria - 10 godzin lekcyjnych po 45 min. + zaświadczenie.

Przypominające - Dla osób które mają prawo jazdy lecz z różnych względów do tej pory nie prowadziły pojazdu, jeździmy tyle godzin ile potrzeba aby poczuły się pewnie i bezpiecznie za kierownicą.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie