Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Nr 1

im. Ambrożego Towarnickiego w Rzeszowie

ul.Towarnickiego 4, 35-010 Rzeszów
tel. (017) 748-21-50
www:   http://www.lo6.resman.pl
e-mail:   sekretariat@zs1.resman.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9573 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


TECHNIKUM

 

VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
kierunki kształcenia

- matematyczno - informatyczny
- dziennikarski
- jezykowy
- biologiczno - chemiaczny
- historyczno - prawny
- ogólny
- pedagogiczny
- humanistyczne-kulturowy
- menadżersko-turystyczny

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

- technolog robót wykoń. w budownictwie
- murarz
- monter izolacji budowlanych
- monter sieci komunalnych


WIZJA SZKOŁY

Jesteśmy szkołą stosującą efektywne i nowoczesne metody nauczania. Kontynuując najlepsze tradycje naszej szkoły działamy w interesie naszych uczniów oraz ich rodziców podejmując we współpracy z nimi oraz organizacjami wspierającymi nasz rozwój działania zmierzające do wszechstronnego rozwoju naszych absolwentów.
Pracujemy w oparciu o programy kształcenia ogólnego i zawodowego dzięki, którym nasi wychowankowie na miarę swoich możliwości odnoszą sukcesy w nauce oraz rozpoczynają pracę zawodową lub kontynuują naukę na wyższych uczelniach. Kierując się poszanowaniem godności człowieka oraz uznawanymi wartościami moralnymi we współpracy z rodzicami realizujemy działania wychowawczo-opiekuńcze.
Kadra pedagogiczna ustawicznie doskonali swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje gwarantując realizację zadań w sposób nowoczesny i zgodny z potrzebą czasu.
Baza szkoły stale rozwijana i wzbogacana pozwala efektywnie kształcić umiejętności zawodowe wychodząc naprzeciw narastającym oczekiwaniom pracodawców i zmieniającym się wymaganiom rynku pracy.
Szkoła współpracuje z uczelniami wyższymi oraz partnerami z sektora przemysłowego dzięki czemu zapewnia optymalne warunki kształcenia a ponadto stwarza dodatkowe możliwości oraz szanse rozwoju kształcącej się młodzieży oraz pedagogom.
Nauczyciele przeprowadzają okresowe badania jakości pracy szkoły a uzyskane wyniki wykorzystują do stałego doskonalenia funkcjonowania szkoły we wszystkich obszarach jej działania.

MISJA SZKOŁY

Jesteśmy szkołą dla każdego. Miejscem bezpiecznego i przyjaznego spotkania młodzieży zdecydowanej na podejmowanie trudu zdobywania wiedzy. Wspólnotą uczniów ich rodziców i nauczycieli.
Nadrzędnym naszym celem jest wszechstronny rozwój osobowości ucznia: rozwijanie sfery intelektualnej, umiejętności praktycznego wykorzystywania tej wiedzy oraz przygotowanie do dokonywania odpowiedzialnych wyborów życiowych.
Stwarzamy każdemu podopiecznemu warunki do wszechstronnego rozwoju na miarę jego możliwości. Z pasją oraz entuzjazmem przekazujemy niezbędną wiedzę i kształtujemy interdyscyplinarne umiejętności. Kreujemy postawy twórcze, aktywne i nie pozbawione wartości humanistycznych oraz budujemy poczucie bezpieczeństwa.
Przygotowujemy przedstawicieli przyszłej inteligencji technicznej, twórców postępu technicznego i promotorów zmian. Dobór treści i metod nauczania ma na celu rzetelne zdobywanie wiedzy, otwieranie uczniów na dobro, prawdę, piękno i sprawiedliwość, poszukiwanie wzniosłych ideałów, obejmuje harmonijną realizację zadań w zakresie nauczania, kształcenia umiejętności i wychowania.
W edukacji nawiązujemy do tradycji środowiska lokalnego i regionalnego. Uwzględniając jedność nauczania i wychowania wspieramy rodzinę kierując się chrześcijańskim systemem wartości i przyjmując uniwersalne zasady etyki. Wykonujemy swoje zadania w oparciu o wartości takie jak mądrość, miłość, uczciwość.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie