Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół nr 11

ul. Farbiarska 8, 20-107 Lublin
tel. (81) 532-65-12
www:   http://www.zs11.pl
http://www.gim12lublin.pl
e-mail:   poczta@zs11.lublin.eu

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6915 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM NR 12

- klasa artystyczna
- klasa informatyczna
- klasa piłkarska

VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
im. Marii Konopnickiej

- klasy z rozszerzoną podstawą programową
- klasa piłkarska

O nas

VII Liceum Ogólnokształcące od roku 2011/12 wraz z Gimnazjum nr 12 w Lublinie tworzą Zespół Szkół nr 11. Do dyspozycji uczniów oddajemy nowoczesne pracownie komputerowe, nową pracownię językową, bibliotekę z internetowym centrum multimedialnym. Oprócz sali gimnastycznej mamy dla wszystkich chętnych w pełni wyposażoną siłownię.

U nas każdy uczeń może uczestniczyć w wielu kołach zainteresowań specjalnie ukierunkowanych na potrzeby uczniów. W czasie trzyletniej nauki w naszym liceum istnieje możliwość uczestniczenia w wymianach międzynarodowych z Niemcami, Hiszpanią lub Izraelem. Oprócz tego dla lepszego poznania uczonego języka oferujemy liczne wycieczki zagraniczne.

Jako uczeń możesz zdobyć w naszej szkole Międzynarodowy Certyfikat Umiejętności Komputerowych [ECDL]. W szkole znajduje się też HOT - SPOT z bezpłatnym internetem bezprzewodowym. Dodatkowym naszym atutem jest położenie - praktycznie w centrum. Zajęcia w szkole odbywają się na jedną zmianę i kończą się najpóźniej o godz.15.

Szkoła przygotowuje do podjęcia różnych kierunków studiów. Tutaj można się uczyć 6 języków obcych. Szkoła prowadzi międzynarodowe wymiany ze szkołami w Niemczech i Izraelu. Do dyspozycji uczniów oddajemy:
  • 3 pracownie komputerowe
  • nowe centrum multimedialne
  • nową pracownię językową
  • bogatą bibliotekę
  • profesjonalną siłownię
  • dostęp do Internetu

Nad bezpieczeństwem w szkole czuwa ochroniarz, a wspomaga go sieć kamer monitoringu szkolnego. Szkoła jest bezpieczna zarówno dla uczniów, jak i pracowników.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka VII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Lublinie to pracownia interdyscyplinarna szkoły. Składa się z dwóch pomieszczeń – wypożyczalni i czytelni. Corocznie obsługuje ok. 1000 czytelników – uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły.

Biblioteka gromadzi, opracowuje i udostępnia wszelkie dokumenty niezbędne w codziennej działalności dydaktycznej i wychowawczej szkoły, m.in.: encyklopedie, leksykony, słowniki, atlasy, tablice, teksty źródłowe, informatory, poradniki, przewodniki, podręczniki, programy nauczania, lektury, literaturę naukową i popularnonaukową, literaturę piękną oraz czasopisma.

Biblioteka wspiera wszystkie działania dydaktyczne i wychowawcze szkoły; zaspokaja potrzeby czytelnicze i kulturalne użytkowników. Nauczyciele-bibliotekarze realizując program edukacji czytelniczej, poprzez pracę indywidualną i zbiorową, przygotowują uczniów do samodzielnego korzystania z różnych źródeł informacji, do samokształcenia i do krytycznego odbioru tych wiadomości.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie