Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja Szkoła"

ul. Inwalidów Wojennych 4, 43-600 Jaworzno
tel. (32) 615-05-89
www:   http://www.twoja-szkola.pl
e-mail:   jaworzno@twoja-szkola.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2477 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (3 lata)

- la osób, które chcą zdobyć średnie wykształcenie nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków rodzinnych
- oferta edukacyjna adresowana jest do absolwentów gimnazjum lub 8-letniej szkoły podstawowej

Prywatne Liceum Uzupełniające dla Dorosłych (2 lata)

- szkoła o dwuletnim okresie nauczania i skierowana jest do absolwentów którzy ukończyli zasadniczą szkołę zawodową

O Nas
Życzliwa, miła, kompetentna, dbająca o dobro słuchacza w myśl "To My, Nauczyciele jesteśmy tu dla słuchaczy,a nie oni dla nas!". Kadra zaangażowana w pracę, dbająca o wizerunek szkoły. Starannie wypełnia obowiązki i realizuje program Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Jesteśmy nowym oddziałem, w Jaworznie istniejemy od roku 2009, w 2011 roku nasz oddział opuszczą już pierwsi absolwenci.

Mieścimy się w szkole podstawowej nr 15,przy ul. Leśnej 49, na największym osiedlu w Jaworznie-Podłężu. Łatwo do nas trafić od strony Katowic-skręcając na skrzyżowaniu świetlnym w prawo przy stacji STATOIL, kierując się w stronę kościoła. Następnie na jego wysokości należy skręcić w lewo i jechać prosto 500m. Szkoła znajduję się po prawej stronie, w bramie. Od strony Chrzanowa-należy zjechać z obwodnicy na centrum, a następnie na prawo dwukrotnie. Dojechać do nas można również autobusem 303 oraz 313.

Bardzo aktywnie działamy na rynku jaworznickim. Braliśmy udział w Targach Pracy i Edukacji 27 kwietnia 2010 zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy. W czerwcu (23) ukazał się w lokalnej gazecie "Co Tydzień" artykuł o naszym oddziale w Jaworznie w dodatku Edukacyjnym.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja Szkoła"


Przygotowaliśmy kilka niezbędnych informacji, których znajomość ułatwi dokonanie właściwego wyboru szkoły. Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja Szkoła" to propozycja dla osób, które chcą zdobyć średnie wykształcenie nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków rodzinnych. W dzisiejszych czasach bardzo ważną role odgrywa ukończenie szkoły średniej i zdobycie świadectwa dojrzałości. Ukończenie szkoły daje szansę na zdobycie lepszej płatnej pracy, otwiera drogę do dalszego kształcenia oraz przynosi dumę i satysfakcję z siebie.

Wszystkie placówki "Twojej Szkoły" są szkołami niepublicznymi o uprawnieniach szkoły publicznej które nadane zostały na podstawie pozytywnej opinii Kuratorium Oświaty. W naszych liceach realizowany jest program kształcenia ogólnokształcącego zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych to szkoła o trzyletnim okresie nauczania. Oferta edukacyjna adresowana jest do absolwentów gimnazjum lub 8-letniej szkoły podstawowej. Absolwent "Twojej Szkoły" otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły oraz świadectwo dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Nauka prowadzona jest w systemie zaocznym (sobota i niedziela) co 2 tygodnie.

Nauka języków obcych odbywa się w grupach ćwiczeniowych. Proponujemy wybór spośród 3 języków obcych:
  • język angielski
  • język niemiecki
  • język rosyjski
Podejmując naukę w "Twojej Szkole" zyskują Państwo nowe możliwości rozwoju, dostęp do wiedzy oraz solidne przygotowanie do twórczej pracy. W "Twojej Szkole" przywiązujemy dużą uwagę do panującego klimatu, pomagamy słuchaczom uwierzyć w siebie, uczymy twórczego i krytycznego myślenia oraz przygotowujemy do przyszłości. Kadra pedagogiczna to grono przyjaznych, doświadczonych i kreatywnych nauczycieli o wysokich kompetencjach pedagogicznych z wieloletnią praktyką zawodową. Zespół pedagogiczny czuwa nad naszymi Słuchaczami, pomaga w dokonywaniu wyborów edukacyjnych i zawodowych oraz rozwija społecznie.

Ukończenie nauki w "Twojej Szkole" jest przepustką na studia wyższe bądź daje możliwość kontynuowania nauki w naszych szkołach policealnych by uzupełnić wykształcenie średnie kończące się dyplomem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

Prywatne Liceum Uzupełniające dla Dorosłych "Twoja Szkoła"


Prywatne Liceum Uzupełniające dla Dorosłych "Twoja Szkoła" to propozycja dla osób, które chcą zdobyć średnie wykształcenie nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków rodzinnych.

Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych to szkoła o dwuletnim okresie nauczania i skierowana jest do absolwentów którzy ukończyli zasadniczą szkołę zawodową. Absolwent "Twojej Szkoły" otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły oraz świadectwo dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Nauka prowadzona jest w systemie zaocznym (sobota i niedziela) co 2 tygodnie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie