Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Kształcenia Zawodowego
  i Ustawicznego

ul. Poniatowskiego 63A, 37-500 Jarosław
tel. /fax (16) 624 15-40
www:   http://www.ckujaroslaw.home.pl
CKZiU na Facebooku
e-mail:   cku1jaroslaw@neostrada.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 21753 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieSZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH (w formie stacjonarnej i zaocznej)


KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY

 

TECHNIKUM NR 7


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

- 3-letnie na podbudowie szkoły
  podstawowej, gimnazjum i ZSZ

- kształcenie również w trybie zaocznym
- klasy z przedmiotami rozszerzonymi:
 • historia, j. angielski
 • matematyka, geografia


KURSY

- kurs BHP
- kurs ABC przedsiębiorczości
- kurs opiekunka osób starszych
- kurs obsługa kasy fiskalnej
- pierwszej pomocy przedlekarskiej
- kurs podstawy obsługi komputera

"Chodzi o to, aby każdy człowiek mógł kształcić się taką metodą, w takim rytmie i w takich formach jakie są dla niego najbardziej odpowiednie."
E. Faure.

SZKOŁA JEST BEZPŁATNA

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu to pierwsza placówka oświatowa w regionie, która dostąpiła zaszczytu otrzymania międzynarodowego Certyfikatu Jakości ISO 9001:2008 w zakresie usług szkoleniowych i edukacyjnych.

Od 2008 roku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu jest ośrodkiem egzaminacyjnym do przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie sprzedawca. Powoływani egzaminatorzy są wpisani na listę egzaminatorów w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu jest jedynym takim ośrodkiem egzaminacyjnym w regionie.

Oferujemy:
 • wysoki poziom kształcenia
 • e-learning
 • bardzo dobrą bazę dydaktyczną
 • ciekawe zajęcia pozalekcyjne
 • przyjazną atmosferę
 • absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej przyjmujemy do klasy drugiej liceum
 • po ukończeniu nauki słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły i może przystąpić do egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

Doświadczona kadra przygotuje Cię do egzaminów zewnętrznych. Posiadamy wszelkie kwalifikacje i kompetencje do prowadzenia nowoczesnego systemu kształcenia zawodowego oraz potwierdzania kwalifikacji zawodowych uczniów na poszczególnych etapach ich przygotowania zawodowego. Kształcąc się u nas możesz dokończyć naukę rozpoczętą w innej szkole!

W Technikum nr 7 w zawodzie technik architektury krajobrazu oferujemy profesjonalny kurs technik fotografii, w klasie technika ogrodnika oferujemy technik usług kosmetycznych oraz florysta prowadzone przez specjalistów z branży.

W LO dla dorosłych zajęcia prowadzone są w systemie stacjonarnym 3 razy w tygodniu lub w systemie zaocznym 4 razy w miesiącu.

Centrum ma na celu:
 • umożliwienie słuchaczom zdobycia wiedzy ogólnej i umiejętności zawodowych określonych podstawą programową kształcenia ogólnego, podstawą programową dla danego zawodu i szkolnymi programami nauczania
 • kształtowanie właściwych postaw, tolerancji i szacunku wobec tradycji narodowej, kultury i języka ojczystego
 • umożliwienie słuchaczom funkcjonowania w zmieniającej się rzeczywistości społecznej, zawodowej i kulturowej
 • kształtowanie umiejętności przekwalifikowania się, czyli zdobywania nowych kwalifikacji
 • realizacją celów osobistych słuchacza w powiązaniu z nauką i pracą zawodową

BAZA DYDAKTYCZNA

W związku z historycznymi zmianami organizacyjnymi a także ciągłym rozwojem placówki w obecnej chwili Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu mieści się w dwóch budynkach. Pierwszy historyczny budynek (w którym powstało CKZiU) znajduje się przy ulicy 3 Maja nr 31, a drugi nowy budynek (przebudowany) znajduje się przy ulicy Poniatowskiego 63A. Zarówno w jednym jak i w drugim budynku znajdują się sale dydaktyczne, w których odbywają się zajęcia ze słuchaczami.Sprzęt "infotechniczny".
Placówka stale unowocześnia swój sprzęt techniczny. W obecnej chwili na stanie posiada m.in. projektory multimedialne, tablice interaktywne, wizualizer, notebooki dla prowadzących, serwery dedykowane, kasy fiskalne, aparaty fotograficzne, mikroskopy, drukarki, zestawy Audio-Video.


Sale dydaktyczne.
W 2 budynkach przy ulicy Poniatowskiego oraz ulicy 3-go Maja znajdują się:
 • biblioteka multimedialna (ICIM)
 • pracownie informatyczne
 • pracownie fotograficzne
 • pracownie kosmetyczne
 • Szkolna Izba Pamięci
 • pracownie językowe
 • sala zabytkowa - sala jest w pełni wyposażona i przygotowana do konferencji, seminariów dla nauczycieli, jak również warsztatów dla słuchaczy

Pozostałe wyposażenie.
Wyposażenie obejmuje również inne elementy, które stawiają naszą placówkę w czołówce placówek edukacyjnych w naszym regionie: oprogramowanie specjalistyczne, platforma e-learningową MOODLE, monitoring.

E-learning


Platforma e-learningowa MOODLE to zestaw różnorodnych kursów i szkoleń edukacyjnych na bieżąco aktualizowanych i weryfikowanych. Kursy podzielone są tematycznie w zależności od profili kształcenia i innych programów.

Szkolenia e-learningowe udostępniają nowe możliwości w zakresie indywidualizacji procesu kształcenia a także wyrównywania zaległości programowych słuchaczy. Prowadzący szkolenia na bieżąco uwzględnia potrzeby słuchaczy.

Platforma e-learningowa zawiera także zestaw dodatkowych materiałów publikowanych w formie poradników, które ułatwiają wykonanie trudniejszych zadań lub zabezpieczają procesy "infotechniczne" pod kątem przepisów BHP.

Materiały szkoleniowe zawierają także bardzo pomocne instruktaże multimedialne, które w obecnej chwili są lepiej odbierane i częściej wykorzystywane przez słuchaczy. Dodatkowo przygotowują do egzaminów i testów.

Podczas
całego okresu trwania określonego cyklu szkolenia na platformie e-learningowej, słuchacze mogą skorzystać ze specjalistyczne-go wsparcia informatycznego zarówno w zakresie kursów jak i porad indywidualnych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie