Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół nr 3

im. Tadeusz Kościuszki

ul. Żeromskiego 11, 22-500 Hrubieszów
tel./fax: (084) 696-25-24
www:   http://www.zsnr3.pl.ple-mail:   zs3hrub@zsnr3.pl.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3157 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

- język polski i historia
- biologia i chemia
- język angielski
- matematyka, informatyka i fizyka
- klasa ogólna

LICEUM PROFILOWANE

- ekonomiczno-administracyjny

TECHNIKUM


Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie, mieszczący się przy ul. Żeromskiego 11 istnieje od 1961 roku. Od założenia do chwili obecnej cieszymy się zaufaniem licznej rzeszy uczniów i ich rodziców realizujących swoje aspiracje edukacyjne na poziomie średnim. Szkoła nasza jest otwarta dla tych, którzy na pytanie: "Czy warto się uczyć?" znają już odpowiedź. W naszej szkole warto się uczyć, gdyż daje Wam ona możliwość wyboru profilu kształcenia zgodnie z Waszymi zdolnościami i zainteresowaniami. Dla tych, którzy chcą w krótkim czasie uzyskać kwalifikacje zawodowe proponujemy profil zawodowy. Ukończenie każdej klasy umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego i kontynuowanie procesu kształcenia na wyższej uczelni.

Głównym zadaniem naszej szkoły jest wspomaganie wszystkich uczniów w osiąganiu wysokich standardów edukacyjnych, w celu przygotowania ich do roli odpowiedzialnych obywateli, do podejmowania nauki na wyższych szczeblach edukacji, do uczestnictwa w życiu społecznym, rodzinnym, kulturalnym oraz do produktywnej pracy. Cele te są realizowane w ścisłej współpracy z rodzicami.

Wychowanie uczniów w Zespole Szkół Nr 3 ma charakter:
  • integralny - fizyczny, umysłowy, intelektualny, emocjonalny, estetyczny, kulturalny, społeczny, wolitywny, moralny i duchowy,
  • personalistyczny - w centrum osoba ucznia, jego podmiotowość i godność,
  • indywidualny - tempo nauczania i wychowania, dobór treści i metod jest dostosowany do indywidualnych możliwości ucznia.

Szkoła nasza zapewnia naukę w klasopracowniach przedmiotowych i w pracowniach komputerowych ze stałym łączem do Internetu. Uczniowie korzystają z dobrze zaopatrzonej biblioteki i czytelni, w których również mają dostęp do Internetu. W sali gimnastycznej jest do dyspozycji nowoczesna siłownia, a obok szkoły - boiska sportowe. Szkoła wspiera działalność różnych zajęć pozalekcyjnych: przedmiotowych kół zainteresowań, klubów dyskusyjnych, kół sportowych i innych. Uczniowie na tych zajęciach przygotowują się do konkursów i olimpiad, zajmując wysokie lokaty nawet na szczeblu krajowym, wydają gazetkę szkolną, opracowują strony internetowe, przygotowują wieczorki poezji i inscenizacje okolicznościowe. W okresie ferii działa "kawiarenka internetowa". W szkole można uzyskać "Komputerowe Europejskie Prawo Jazdy" oraz ukończyć kurs komputerowy. Ciekawą tradycją naszej szkoły są liczne wycieczki przedmiotowe oraz turystyczno-szkoleniowe krajowe i zagraniczne.

Każdy uczeń może korzystać ze stołówki szkolnej, a w okresie jesienno-zimowym ze "szklanki gorącej herbaty". Sklepik szkolny sprzedaje świeże drożdżówki i słodycze. Gabinet lekarski w czasie zajęć czuwa nad zdrowiem i bezpieczeństwem uczniów.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie