Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół

w Czudcu

ul. Parkowa 7, 38-120 Czudec
tel. (17) 277-10-13
www:   http://www.zs-czudec.itl.pl
ZS na Facebooku
e-mail:   zs_czudec@wp.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 18482 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieTECHNIKUM

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (3 lata)
(przedmioty rozszerzone)

- klasa mundurowa z edukacją
  strażacko-ratowniczą

- klasa mundurowa z edukacją
  wojskową

- oddział ogólny

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
klasa wielozawodowa

- kucharz
- monter zabudowy i robót
  wykończeniowych w budownictwie

- murarz-tynkarz
- pracownik pomocniczy obsługi hotelowej (dla uczniów niepełnosprawnych
  intelektualnie w stopniu lekkim)

- oddział wielozawodowy

Zespół Szkół w Czudcu

Zespół Szkół w Czudcu jest szkołą przyjazną młodzieży, podkreślającą podmiotowość ucznia i starającą się dostrzegać zainteresowania i potrzeby swoich wychowanków. Zajęcia odbywają się w dwóch budynkach, przy czym w starym budynku podworskim młodzież kształci się głównie z przedmiotów zawodowych, natomiast w nowym budynku skupiają się przedmioty ogólnokształcące. W ostatnich latach obydwa budynki przeszły gruntowne remonty, dzięki czemu szkoła wygląda estetycznie i jest placówką nowoczesną, spełniającą europejskie standardy.

Oferujemy:
 • multimedialne pracownie przedmiotowe wyposażone w nowoczesny sprzęt dydaktyczny
 • wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny do kształcenia zawodowego
 • kształcenie z zastosowaniem branżowych programów komputerowych, m.in. Dieta 5, Norma Pro
 • Centrum Kształcenia Praktycznego – innowacyjny ośrodek kształcenia młodzieży z zakresu przedmiotów gastronomicznych i hotelarskich
 • różnorodne formy wsparcia rozwoju umiejętności uczniów realizowane w ramach projektów unijnych w kraju i za granicą (Niemcy, Hiszpania, Włochy)
 • wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, wśród których są egzaminatorzy oraz autorzy standardów i materiałów egzaminacyjnych
 • obiekty przystosowane do potrzeb młodzieży niepełnosprawnej ruchowo w normie intelektualne

Baza dydaktyczna
Atrakcyjność Zespołu Szkół w Czudcu związana jest z bazą dydaktyczną placówki. Zespół położony w malowniczym parku. Do obiektu należy strzelnica i korty tenisowe. Zajęcia odbywają się w dwóch budynkach, przy czym w starym budynku podworskim młodzież kształci się głównie z przedmiotów zawodowych, natomiast w nowym budynku skupiają się przedmioty ogólnokształcące. W ostatnich latach obydwa budynki przeszły gruntowne remonty, dzięki czemu szkoła wygląda estetycznie i jest placówką nowoczesną, spełniającą europejskie standardy. Szkoła jest wyposażona w najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne, takie jak tablice interaktywne, projektory, czy sprzęt RTV. Każda sala lekcyjna posiada ponadto dostęp do internetu – współczesnej kopalni wiedzy.

Projekty
W naszej szkole realizowane są różne projekty, w które zaangażowani są zarówno nauczyciele jak i uczniowie. Są to min.: Zawodowcy na start, którego głównym celem jest zwiększenie szans na zatrudnienie absolwentów szkół objętych wsparciem w projekcie poprzez wzbogacenie oferty edukacyjnej szkół, uczestnictwo uczniów w stażach/praktykach oraz kursach, doskonalenie zawodowe nauczycieli, wzrost współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Zajęcia pozalekcyjne
 • konsultacje dla maturzystów
 • konsultacje do egzaminu zawodowego
 • zajęcia wyrównawcze
 • konsultacje przedmiotowe
 • zajęcia sportowo - rekreacyjne
 • kółko strzeleckie
 • koło wokalno- recytatorskie
 • kółko historyczne
 • kółko plastyczne
 • kółko żywieniowe
 • zajęcia z pedagogiem
 • szkoła praktycznej ekonomii - młodzieżowe przedsiębiorstwa

Organizacje szkolne
W szkole działa kilka organizacji szkolnych, w których uczniowie mogą się zrealizować. Są to: Caritas, Klub Europejski, sklepik uczniowski, Koło Młodych Technologów, Feniks, Koło Strzeleckie, Liga Ochrony Przyrody, gazetka szkolna.

Zajęcia sportowe
Wśród ulubionych zajęć młodzieży z naszej szkoły na pierwszym miejscu niepodważalnie plasują się lekcje wychowania fizycznego. Odnowiona sala gimnastyczna to miejsce gier zespołowych i rozgrywek turniejowych w wielu dyscyplinach sportowych. Oprócz tego swoją sprawność fizyczną uczniowie naszej szkoły mogą rozwijać na strzelnicy i na kortach tenisowych, gdzie opiekę nad nimi sprawują doświadczeni nauczyciele wychowania fizycznego posiadający przy okazji uprawnienia instruktorów strzelectwa i tenisa ziemnego.

CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO


Obiekt jest nowoczesną placówką oświatową położoną przy głównej trasie komunikacyjnej z Rzeszowa do Krosna (ul. Starowiejska, 38-120 Czudec). W pracowniach gastronomicznych tj. kuchni, sali konsumpcyjnej odbywają się zajęcia praktyczne oraz praktyki zawodowe w zawodach gastronomicznych. W pracowniach hotelarskich tj. recepcji, pokojach noclegowych odbywają się zajęcia praktyczne oraz praktyki zawodowe uczniów kształcących się w zawodzie technika hotelarstwa.
Ponadto w naszym obiekcie gwarantujemy bardzo dobrą i atrakcyjną cenowo kuchnię domową oraz rozbudowane zaplecze gastronomiczne umożliwia realizację zarówno imprez okolicznościowych jak i integracyjnych. Zorganizować można u nas szkolenia, konferencje, komunie, przyjęcia weselne, okolicznościowe.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie