Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi

im. Stanisława Staszica

ul. Sienkiewicza 57, 15-002 Białystok
tel. (085) 675-25-33, tel. (085) 675-00-77
www:   http://www.zstio.net.ple-mail:   sekretariat@zstio.net.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 24370 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR 7

- krawiec (3 lata)
 

X LICEUM PROFILOWANE

- zarządzanie informacją

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE INTEGRACYJNE

- rozszeżone przedmioty: język polski, wiedza o kulturze, historia
- rozszeżone przedmioty: wiedza
o społeczeństwie, geografia, język niemieck


TECHNIKUM ZAWODOWE
(z oddziałami integracyjnymi)

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi proponuje uczniom atrakcyjną ofertę edukacyjną, zapewniając dobre wykształcenie. Wspomagamy wszechstronny rozwój ucznia, zgodnie z osobistymi potrzebami i możliwościami. Zapewniamy uczniom dobre warunki do nauki. Dobrze przygotowujemy ucznia do życia społecznego w rodzinie i środowisku lokalnym.
Baza dydaktyczna


 • pracownie językowe
 • pracownie teoretycznych przedmiotów zawodowych (wyposażone w maszyny specjalistyczne)
 • pracownie komputerowe PC z dostępem do Internetu
 • sala gimnastyczna
 • siłownia
 • biblioteka
 • Multimedialne Centrum Informatyczne
 • bardzo dobrze wyposażone warsztaty szkolne
 • klub szkolny

Profile klas


ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ - ukończenie szkoły daje wykształcenie średnie, maturę i możliwość kontynuowania nauki na studiach wyższych z zakresu informatyki i zarządzania.

TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH - zawód dla osób kreatywnych, lubiących zmiany i pracę z ludźmi. Przygotowuje absolwenta do prowadzenia działalności marketingowej i promocyjnej oraz własnego salonu fryzjerskiego, pracy w profesjonalnych zakładach fryzjerskich, teatrze, telewizji, przy produkcji filmów i przedstawień.

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY - szerokoprofilowy zawód wymagający łączenia wiedzy ekonomicznej, plastycznej, psychologicznej i lingwistycznej. Absolwent może podjąć pracę w zakresie tworzenia tekstów i sloganów reklamowych, komputerowego opracowywania publikacji reklamowych, organizacji działalności wystawienniczej i produkcji reklamy radiowej, prasowej oraz telewizyjnej.

TECHNIK HOTELARSTWA - w procesie nauczania zwraca się uwagę na kształcenie umiejętności związanych z prawidłowym zachowaniem, postawą, nawykami, sposobem reagowania na życzenie klienta oraz właściwą obsługą. Typowymi miejscami pracy są obiekty bazy noclegowej, takie jak: hotele, ośrodki wypoczynkowe, zakłady uzdrowiskowe, schroniska, zajazdy, pensjonaty, kwatery, ale także rotele, seatele, aquatele i flaytele.

TECHNIK INFORMATYK - zawód uniwersalny, ponieważ można go wykonywać wszędzie tam, gdzie jest wprowadzona informatyzacja: w firmach zajmujących się tworzeniem i eksploatacją oprogramowania, administrujących sieci komputerowe, punktach serwisowych, działach obsługi informatycznej dowolnego przedsiębiorstwa, ośrodkach obliczeniowych, własnej działalności gospodarczej w zakresie usług informatycznych.

TECHNIK TECHNOLOGII ODZIEŻY - zawód dla osób kreatywnych, otwartych na zmiany, interesujących się modą i projektowaniem odzieży. Umożliwia podjęcie pracy w wielu miejscach, takich jak: dział przygotowania produkcji, kontroli jakości, krojownia, szwalnia, wzorcownia; na następujących stanowiskach: brygadzista, mistrz, technolog.

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ - zawód dający duże możliwości na rynku pracy. Nabyte umiejętności umożliwiają podjęcie pracy w miejscach, takich jak: firmy zajmujące się organizacją i obsługą ruchu turystycznego - biura podróży, agencje turystyczne, ośrodki informacji turystycznej, urzędy administracji rządowej i samorządowej na stanowiskach związanych z organizacją i promocją turystyki danego regionu, agroturystyka, izby turystyki.

KRAWIEC - uczniowie, którzy wybrali ten zawód, zdobywają kwalifikacje na zajęciach teoretycznych oraz praktycznych. Szkoła oferuje naukę w bardzo dobrze wyposażonych pracowniach, wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską oraz liczne zajęcia pozalekcyjne.

Paktyka


Wykształcenie i przygotowanie specjalistów w danym zawodzie nie może obyć się bez nauczania praktycznego.
Praktyczna nauka zawodu uczniów organizowana jest przez szkołę w dwóch formach:
 • zajęcia praktyczne- celem ich organizacji jest opanowanie przez uczniów umiejętności zawodowych, niezbędnych do podjęcia pracy w danym zawodzie
 • praktyki zawodowe- celem ich organizacji zastosowanie i pogłębienie wiedzy i umiejętności zawodowych w rzeczywistych warunkach pracy, a organizowane mogą być zarówno w czasie całego roku szkolnego, jak i w okresie ferii letnich

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie