Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2

im. S. Żwirki i F. Wigury w Białej Podlaskiej

ul. Brzeska 71, 21-500 Biała Podlaska
tel. (083) 342-20-01
www:   http://www.zsz2bp.internetdsl.pl
http://zsz2.dl.pl
e-mail:   zsz2bp@o2.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9151 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

TECHNIKUM UZUPEŁNIAJĄCE


TECHNIKUM POLICEALNE

 

LICEUM PROFILOWANE (3 lata)

- ksztaltowanie środowiska
- mechatroniczny
- transportowo-spedycyjny
- zarządzanie informacją
- elektroniczny

TECHNIKUM


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA (2 lata)

- mechanik pojazdów samochodowych
- elektryk
- operator obrabiarek skrawającychZespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. S. Żwirki i F. Wigury w Białej Podlaskiej gwarantuje warunki niezbędne do prawidłowego przebiegu procesu dydaktycznego oraz zapewnia swoim uczniom dobry poziom usług socjalno - bytowych, a także bogatą ofertę kulturalno - rekreacyjną. Obiekt szkoły składa się z kilku budynków oraz boisk. Przez cały okres użytkowania pomieszczenia ulegały ciągłej modernizacji. Zmieniały się stosownie do aktualnych potrzeb szkoły, związanych z jej rozwojem.

Obecnie szkoła ma do dyspozycji 34 pomieszczenia dydaktyczne, wśród których większość to klasopracownie przedmiotowe. Ponadto szkoła dysponuje dwoma gabinetami lekarskimi: stomatologicznym i pielęgniarskim, biblioteką, świetlicą, pokojami administracyjnymi oraz szatnią, magazynami, kuchnią i stołówką. Warsztaty szkolne wchodzące w skład szkoły składają się przede wszystkim z poszczególnych działów szkoleniowo – produkcyjnych. Ponadto dysponują pomieszczeniami biurowymi, pokojem nauczycielskim, szatnią i magazynami. Zarówno sale warsztatowe, jak i pracownie przedmiotowe posiadają bazę sprzętową pozwalającą na praktyczne wykonywanie określonych ćwiczeń z zakresu danej dziedziny nauki, techniki i informatyki. Pracownie te wyposażone są w szereg pomocy naukowych w postaci różnego rodzaju modeli: urządzeń, maszyn i narzędzi, plansz oraz zestawów foliogramów. Pracownie teoretycznych przedmiotów zawodowych posiadają rzutniki pisma oraz kamery telewizji przemysłowej służące do projekcji ilustracji i tekstów na ekranach telewizyjnych W większości tych pomieszczeń standardem wyposażenia jest również zestaw audiowizualny, składający się z kolorowego telewizora oraz odtwarzacza wideo. Pracownie języków obcych dysponują ponadto sprzętem audio.

Szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe, odpowiednie pomieszczenia, sprzęt i wykwalifikowaną kadrę. Do dyspozycji młodzieży jest sala gimnastyczna, siłownia, odkryte boiska do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki oraz piłki nożnej wraz z bieżnią lekkoatletyczną. Stwarza to możliwość prowadzenia sekcji sportowych zgodnie z zainteresowaniami uczniów oraz organizację imprez sportowych i rekreacyjnych na terenie szkoły. Obok sportu w naszej szkole rozwinęły się różne formy rekreacji. Szkoła posiada własny sprzęt do organizacji spływów kajakowych i obozów narciarskich. Do szkoły należy Ośrodek Wypoczynkowy w Horoszkach (ok. 30 km. od Białej Podlaskiej).

W szkole funkcjonuje świetlica dla uczniów. W świetlicy jest centrum multimedialne wyposażone w trzy nowoczesne, multimedialne stanowiska komputerowe na stałe połączone z siecią Internet. Komputery te są ogólnodostępne dla uczniów, którzy mają przerwę w zajęciach szkolnych. Stwarza to młodzieży nieograniczony dostęp do komputera i informacji zawartej w sieci Internet. Biblioteka wraz ze świetlicą stanowią wewnątrzszkolne centrum informacyjne. Ponadto w głównym budynku szkoły funkcjonuje dobrze wyposażona, estetyczna i – co najważniejsze – niedroga stołówka.

SZKOŁA W OBIEKTYWIE

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie