Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Prywatny Zespół Szkół Gastronomii Hotelarstwa

ul. Senatorska 11, 93-192 Łódź

www:  
e-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 11109 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

TECHNIKUM

- gastronomiczno - hotelarskie
- hotelarsko - turystyczne

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE


UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla dorosłych

- profil hotelarsko - turystyczny


Oprócz przedmiotów kierunkowych i specjalistycznych we wszystkich typach szkół prowadzone jest kształcenie menedżerskie wraz z zastosowaniem komputerów w zarządzaniu, zasadami marketingu usług oraz podstawami ekonomii i prawa. We wszystkich typach szkół prowadzona jest intensywna nauka języków obcych.
Klasy liczą około 15 uczniów lub słuchaczy. Kadrę stanowią wybitni nauczyciele - specjaliści, praktycy oraz pracownicy Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Łodzi. Praktyki zawodowe organizowane są na terenie całej Polski, w firmach turystycznych i hotelach o wysokim poziomie organizacyjnym.
Zespół Szkół dysponuje salami lekcyjnymi wyposażonymi w sprzęt audiowizualny, nowoczesnym laboratorium komputerowym, pracowniami specjalistycznymi: technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta, geografii turystycznej i wiadomości o sztuce.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, doskonałe warunki nauki
i rekreacji oraz serdeczną atmosferę. Wymagamy sumienności i motywacji.

Technikum gastronomiczno - hotelarskie to nowy typ 4-letniej ponadgimnazjalnej szkoły zawodowej.
Oprócz kształcenia ogólnego prowadzonego głównie w klasach I - III program nauczania zawiera przedmioty kierunkowe i specjalistyczne.
Kształcenie zawodowe zintensyfikowane w klasie czwartej, wsparte jest poważnym zakresem specjalistycznych zajęć praktycznych w restauracjach i praktyk zawodowych organizowanych w instytucjach turystycznych i hotelarskich o wysokiej renomie w Łodzi i całym kraju.
Egzamin maturalny przewidziany jest po ukończeniu klasy czwartej. Klasa ta kończy się również egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.
Ukończenie szkoły, której program wsparty jest intensywnym nauczaniem dwóch języków obcych, kształceniem informatycznym (zastosowanie komputera w zarządzaniu) oraz marketingiem usług umożliwia absolwentom podjęcie studiów wyższych w wybranym przez siebie kierunku.

Technikum hotelarsko - turystyczne to nowy typ 4-letniej ponadgimnazjalnej szkoły zawodowej.
Oprócz kształcenia ogólnego prowadzonego głównie w klasach I - III program nauczania zawiera przedmioty kierunkowe i specjalistyczne.
Kształcenie zawodowe zintensyfikowane w klasie czwartej, wsparte jest poważnym zakresem specjalistycznych zajęć praktycznych w hotelach praktyk zawodowych organizowanych w instytucjach turystycznych i hotelarskich o wysokiej renomie w Łodzi i całym kraju.
Egzamin maturalny przewidziany jest po ukończeniu klasy czwartej. Klasa ta kończy się również egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.
Ukończenie szkoły, której program wsparty jest intensywnym nauczaniem dwóch języków obcych, kształceniem informatycznym (zastosowanie komputera w zarządzaniu) oraz marketingiem usług umożliwia absolwentom podjęcie studiów wyższych w wybranym przez siebie kierunku.

Policealne Studium Zawodowe to 2-letnia szkoła zawodowa, w której oprócz przedmiotów kierunkowych i specjalistycznych prowadzone jest kształcenie menedżerskie wraz z zastosowaniem komputerów w zarządzaniu, zasadami marketingu usług oraz podstawami ekonomii i prawa. Nauka odbywa się w systemie dziennym i zaocznym.
Policealne Studium Zawodowe oferuje:

 1. Policealne Studium Zawodowe
  • hotelarsko - turystyczne
  • tytuł zawodowy: technik obsługi turystycznej
 2. Policealne Studium Zawodowe Gastronomii
  • tytuł zawodowy: technik organizacji usług gastronomicznych
 3. Policealne Studium Zawodowe Hotelarstwa
  • tytuł zawodowy: technik hotelarstwa

Kształcenie zawodowe wsparte jest poważnym zakresem specjalistycznych praktyk zawodowych organizowanych w biurach turystycznych oraz podczas wyjazdów i praktyk hotelarskich w hotelach zarówno łódzkich jak i tych znajdujących się na terenie całej Polski.
Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe przewidziany jest po ukończeniu czwartego semestru. Słuchacze uzyskują dyplom i tytuł zawodowy, odpowiadający profilowi ukończonej szkoły.
Ukończenie szkoły, której program wsparty jest intensywnym nauczaniem trzech języków obcych, kształceniem informatycznym (zastosowanie komputera w zarządzaniu) oraz marketingiem usług umożliwia absolwentom podjęcie studiów wyższych w wybranym przez siebie kierunku.

Liceum ogólnokształcące dla Dorosłych to 2-letnia szkoła na podbudowie szkoły zasadniczej. Nauka w liceum odbywa się w systemie dziennym.
Proponujemy atrakcyjny profil hotelarsko - turystyczny. Oprócz kształcenia ogólnego program nauczania zawiera przedmioty związane z profilem szkoły: hotelarstwo, turystyka, pracownia technologii gastronomicznej, wiadomości o sztuce oraz organizacja i technika usług hotelarskich.
W laboratorium komputerowym wyposażonym w nowoczesny sprzęt prowadzona jest edukacja informatyczna nastawiona na wykształcenie i rozwijanie umiejętności posługiwania się komputerem jako narzędziem.
Egzamin maturalny przewidziany jest po ukończeniu klasy drugiej.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie