Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
XXIX Liceum Ogólnokształcące

im. hm. Janka Bytnara "RUDEGO"

ul. Zelwerowicza 38/44, 90-147 Łódź
tel. (042) 678-94-82
www:   http://bytnarowka29lo.szkola.pl
e-mail:   lo29@szkoly.lodz.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8354 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

- Przedmioty z rozszerzonym programem
nauczania:
 • j. angielski, matematyka, informatyka
 • matematyka, fizyka, informatyka
 • matematyka, angielski, fizyka
 • historia, geografia, WOS
 • chemia, biologia, fizyka


 • XXIX Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara "Rudego" mieści się przy ulicy Zelwerowicza 38/44 w Łodzi. "Bytnarówka" znajduje się w spokojnej, sprzyjającej nauce okolicy, nieopodal parku im. 3 Maja.
  Nasze liceum to trzypiętrowy budynek, na każdym piętrze znajdują się poszczególne sale przedmiotowe. Godne uwagi są pracownie polonistyczne, których wystrój pozwala uczniom przenieść się w klimat poszczególnych epok literackich. W czasie lekcji matematyki możemy skorzystać z tablic zawierających najpotrzebniejsze wzory i wykresy. Sala geograficzna z kolei oferuje nam szereg niezbędnych map. Stały dostęp do Internetu zapewniają nam bogato wyposażone pracownie informatyczne Wszystkie pomieszczenia są nieustannie modernizowane i dostosowywane do potrzeb uczniów. Do naszego użytku przeznaczona jest również biblioteka oferująca szereg obowiązujących nas lektur szkolnych i książek popularno-naukowych. Możemy pochwalić się także pracownią multimedialną, wyposażoną w nowoczesny sprzęt komputerowy oraz samodzielne stanowiska pracy uczniów mogących korzystać z niej także poza zajęciami szkolnymi. Lekcje wychowania fizycznego odbywają się w przestronnej sali gimnastycznej lub w siłowni oferującej profesjonalny sprzęt sportowy. W okresie letnim swoją energię mamy okazję spożytkować na stadionie Łodzianki bądź w hali sportowej znajdujących się w pobliżu szkoły.
  Po zajęciach sportowych do dyspozycji uczniów przeznaczone są świeżo wyremontowane przebieralnie i natryski. Ciekawym miejscem w "Bytnarówce" jest znajdująca się w podziemiach szkoły strzelnica. Odbywają się tam zajęcia kółka strzeleckiego, prowadzone przez Pana profesora Borkowskiego. W czasie przerwy warto zajrzeć do sklepiku szkolnego oferującego nie tylko przekąski, ale także ciepłe posiłki i napoje, które możemy spożyć w bufecie. Jako jedno z nielicznych liceów w Łodzi posiadamy osobiste szafki, w których możemy pozostawić podręczniki, zeszyty oraz niezbędne w szkole rzeczy. Mamy do nich dostęp na każdej przerwie XXIX LO jest szkołą bogato wyposażoną, oferującą uczniom rozwój w różnych dziedzinach i nieustannie dostosowującą się do ich indywidualnych potrzeb.

  Nasza szkoła to miejsce warte nie tylko odwiedzenia, ale także pozostania tutaj na dłużej, na czas swej trzyletniej edukacji w liceum ogólnokształcącym.

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie