Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Tańca "GRACJA"

ul. Wyspiańskiego 19a, 65-036 Zielona Góra
tel./fax (68) 329-96-96
www:   http://gracja-taniec.ple-mail:   info@gracja-taniec.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6546 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA TAŃCA GRACJA OFERUJE

- dla dzieci - 4-5 letnich - "naukę tańca po angielsku" - forma zajęć rytmiczno - utaneczniających, korekcyjnych, zabaw tanecznych połączonych z nauką podstawowych słów i zwrotów w języku angielskim
- dla dzieci od lat 6 - taniec nowoczesny bądź taniec towarzyski
- dla młodzieży i dorosłych - kursy tańca towarzyskiego (podstawowe i medalowe), kursy wybranych tańców - salsa, tango argentino i inne
- dla pań - dance aerobic, (z zaproszeniem również dla panów)
- Klub Tańca Sportowego
- Klub Senior Hobby
- dla wszystkich absolwentów kursów tańca - w każdą sobotę taneczny practice tj. spotkania przy kawie i muzyce tanecznej
- lekcje indywidualne dla par narzeczeńskich, par sportowych i innych
- pokazy tańca, turnieje, imprezy okolicznościowe

Szukają Państwo oferty i miejsca gdzie można zagospodarować wolny czas bądź rozwinąć talent Waszych dzieci? Miejsca, gdzie realizowane będą ich zainteresowania a także gdzie poprzez naturalną potrzebę młodych organizmów - ruch - kształtowany będzie ich prawidłowy psychofizyczny rozwój?

Być może szukają Państwo oferty dla siebie samych bowiem wiek dorosły to już społeczny wymóg określonych umiejętności na parkiecie tak na własnym ślubie jak w wielu sytuacjach biznesowych?

Może w tej chwili właśnie Ty Kobieto postanowiłaś wreszcie zadbać o siebie i poćwiczyć dance aerobic? Być może jest to również okres w Państwa życiu gdzie dorosłe dzieci mają już własne życie a my chcemy znaleźć coś dla siebie. Chcemy znaleźć zajęcie by być ze sobą i poruszać się dla zdrowia..?

To jest to miejsce – SZKOŁA TAŃCA GRACJA!

Szkoła Tańca Gracja to prywatna placówka oświaty pozaszkolnej preferująca wychowanie przez taniec. Od 1992 roku Szkoła funkcjonuje we własnej, profesjonalnie wyposażonej siedzibie w Zielonej Górze przy ul. Wyspiańskiego 19 A.

Tancerze mają do dyspozycji trzy sale treningowe, garderoby, sanitariaty, zaplecze socjalne. Rodzice oczekując na dzieci mogą spędzić czas w wygodnym holu z bufetem-kawiarenką.

Szkoła tańca Gracja prowadzi stałe i doraźne formy nauczania. Kilkanaście grup dzieci i młodzieży skupionych w różnych formach tańca uczy się w cyklu roku szkolnego od września do czerwca. W okresie wakacji letnich i zimowych organizowane są obozy taneczne.

Wśród form doraźnych są kursy tańca (podstawowe i medalowe) przeznaczone dla młodzieży starszej i dorosłych realizowane są w różnych cyklach czasowych w ciągu całego sezonu tanecznego. Prowadzone są też różne formy zajęć ruchowych dla pań; organizowane są pokazy tańca, imprezy okolicznościowe, imprezy edukacyjne upowszechniające tę dziedzinę sztuki.


Uczmy się tańczyć, tańczmy kulturalnie, prawidłowo, bawmy się pogodnie...”

KURSY TAI-CHI

Tai-chi to tradycyjny chiński styl - " ćwiczenia relaksacyjno - koncentrujące"

To gimnastyka polegająca na poruszaniu kończynami w orientalny sposób, świadoma praca z oddechem, ćwiczenia relaksacyjne niwelujące stres. Ćwiczenia zwiększające sprawność ciała, dające poprawę funkcjonowania organów wewnętrznych, wzrost odporności na zachorowanie oraz poczucie większej energii.

"Obserwując ludzi uprawiających tę formę ruchu mamy odczucie, jakby byli oni pomiędzy ruchem i bezruchem. Każdy bowiem ruch jest powolny, głęboki i płynny- jakbyśmy znajdowali się w wodzie. Nie obserwujemy żadnego napięcia, czy wysiłku."

Tai- Chi to sprawność do późnej starości!

GALERIA

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie