Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła latania EXTREME

ul. Rydygiera 11/4, 50-248 Wrocław
tel. 601-710-522
www:   http://www.paragliding.com.pl
e-mail:   pomaranski@paragliding.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7221 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA

- profesjonalne szkolenia
- wydajemy Świadectwo Kwalifikacji
- loty terminczne i przeloty
- dystrybucja paralotni


W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co się wiąże z lataniem na paralotniach i nie tylko. Zajmujemy się szkoleniami, sprzedażą sprzętu do latania, organizowaniem wypraw paralotniowych, posiadamy także bardzo bezpieczną dwubębnową wyciągarkę na lotnisku w Mirosławicach pod Wrocławiem. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem paralotni oraz osprzętu polskiej firmy Dudek Paragliding, Niuviuka, włoskiej WoodyWalley, Bräuniger, a także wielu innych.

Szkolimy zarówno w górach jak i na wyciągarce. Jest to specjalna wyciągarka stacjonarna niemieckiej firmy Koch, posiadająca atest DHV.

Po kursie otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu Etapu I i uprawnienia H do lotów holowanych. Nie przewidujemy możliwości zrobienia samego Etapu I, ponieważ lecąc do góry uczysz się na H, a opadając wykonujesz ćwiczenia praktyczne Etapu I i z przyczyn oczywistych nie da się tego rozdzielić.

Wyciągarka daje możliwość lotów szkoleniowych na wysokość do 400 m (to sporo wyżej niż wieża Eiffla i Pałac Kultury), a wysokość to bezpieczeństwo. Tak się składa, że wszystkie wypadki w lotnictwie zdarzyły się przy bliższym kontakcie z ziemią (nikt jeszcze w powietrzu nie został), więc należy trzymać się od niej z daleka. Na kursie powinieneś mieć porządne buty za kostkę, usztywniające staw skokowy. Resztą sprzętu zapewniamy: szkolne paralotnie z atestami DHV, uprzęże posiadające protektory chroniące przed konsekwencjami twardych lądowań i spadochrony zapasowe. Zapewniamy też dwustronną łączność radiową podczas lotów.

Podczas zajęć teoretycznych, oprócz meteorologii, prawa lotniczego i podstaw aerodynamiki, prezentujemy filmy instruktażowe pokazujące wszystkie elementy lotu i sytuacje niebezpieczne w wykonaniu pilotów testowych. W cenie kursu jest wliczone ubezpieczenie OC.

Mając już Świadectwo Kwalifikacji w ręku możesz latać na całym świecie, jeśli tylko będziesz mieć sprzęt. Możesz go nabyć u nas drogą kupna, ponieważ się na tym znamy, to pomożemy dobrać coś odpowiedniego do umiejętności, jak i zasobności kieszeni. My też lubimy polatać w ciekawych miejscach i chętnie zabieramy ze sobą naszych byłych uczniów, najczęściej jeździmy do Słowenii i Włoch. Przy okazji możesz podwyższyć swoje kwalifikacje robiąc szkolenia w lotach termicznych i przelotach.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie