Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego inMedia Polska Sp. z o.o.

ul. Rynek 36/37, 50-102 Wrocław

Działalność zakończona
www:   http://www.inmedia-polska.pl
e-mail:   info@inmedia-polska.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2812 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

KOMPUTEROWE ABC

- MS Word podstawowy
- MS Word zaawansowany
- MS Excel podstawowy
- MS Excel zaawansowany
- MS Access podstawowy
- MS Access zaawansowany
- MS PowerPoint
- MS Office w pracy biurowej
- ABC Komputera
- MS Excel w zarządzaniu i finansach
- typograficzna estetyka edycji i składu

UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE

- Autoprezentacja - jak zainteresować innych sobą
- trening radzenia sobie ze stresem
- trening asertywności
- trening komunikacji interpersonalnej
- skuteczne poszukiwanie pracy
- techniki i strategie skutecznej perswazji i wywierania wpływu
- Kobieta jako lider i przywódca
- zarządzanie czasem i organizacja czasu pracy
- twórcze podejście do życia codziennego
- Jak pracować efektywnie w zespole
- Bliżej szybkiego czytania i skutecznego uczenia się
 

KURSY I SZKOLENIA

- grafika komputerowa
- technologie internetowe
- komputerowe ABC
- projektowanie CAD i kosztorysowanie
- ekonomia
- umiejętności osobiste

KURSY JĘZYKOWE

- język angielski
- język niemiecki
- dla firm i osób prywatnych

GRAFIKA KOMPUTROWA

- techniki graficzne
- Photoshop podstawowy, zaawansowany, ekspercki
- Ilustrator podstawowy, zaawansowany
- InDesign podstawowy, zaawansowany
- redakcja techniczna podstawowa, zaawansowana, ekspercka
- projektowanie systemów identyfikacji wizualnej

TECHNOLOGIE INTERNETOWE

- webmastering podstawowy
- webmastering zaawansowany

- PHP Koder
- Flash podstawowy, zaawansowany
- PHP + MySQL - tworzenie internetowych aplikacji bazodanowych

PROJEKTOWANIE CAD I KOSZTORYSOWANIE

- kosztorysowanie w Norma Pro

EKONOMIA

- obsługa programów finansowo-księgowych Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant
- techniki negocjacji
- Copywriting
- Biznes Plan
- Jak założyć własną firmę?
- rachunkowość zarządcza i analiza ekonomiczna wraz z elementami prawa spółek - z możliwością przystąpienia do egzaminu EBC*L
- referent ds. Kadr i Płac
- księgowość podstawowa
- księgowość zaawansowana

Na rynku polskim nasza firma zaistniała w 2001 roku pod nazwą inMedia Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Od tej pory firma inMedia Polska jako profesjonalny ośrodek szkoleniowy oferuje swoim słuchaczom szeroki wybór atrakcyjnych szkoleń i kursów oraz wysoką jakość kształcenia wypracowaną przez lata.

Tematyka szkoleń obejmuje najnowsze technologie projektowania w środowisku MacOS i Windows w nowocześnie wyposażonych pracowniach komputerowych. Poza tym kształcimy również w dziedzinach zarządzania, marketingu, sprzedaży, prawa, umiejętności interpersonalnych.

Odbiorcami prowadzonych przez nas szkoleń jest młodzież oraz osoby dorosłe, chcące, w odpowiedzi na zmieniające się zapotrzebowanie rynku pracy, utrzymać mobilność zawodową poprzez doskonalenie swoich umiejętności zawodowych i podnoszenie kwalifikacji. Oferta szkoleniowa jest otwarta, a jej tematyka jest ściśle związana z bieżącymi wymaganiami rynku pracy. Oferowane przez inMedia Polska ćwiczenia warsztatowe i samodzielne wykonywanie projektów umożliwiają uczestnikom naszych szkoleń nabycie praktycznych umiejętności przydatnych w rozwoju kariery zawodowej.

Ważnym dowodem uznania dla reprezentowanej przez inMedia Polska jakości w dziedzinie szkoleń jest przyznanie naszej firmie Akredytacji Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Wysoki poziom kształcenia podnosi również ranga reprezentowanych przez inMedia Polska międzynarodowych kapituł egzaminacyjnych: LCCI IQ, EBC*L i KDA. Jako Krajowy Reprezentant tych europejskich kapituł w Polsce umożliwiamy uzyskiwanie międzynarodowo uznawanych certyfikatów potwierdzających kompetencje w dziedzinie języków obcych, ekonomii oraz projektowania medialnego.

Ponadto, od grudnia 2006 roku jako pełnoprawny członek ELCL Quality Alliance, wdrażamy europejski system oceniania znajomości języków obcych - CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). ELCL QA (European Language Competence Licence Quality Alliance) to międzynarodowa inicjatywa na rzecz jakości nauczania języków obcych. Na podstawie uzyskanego złotego członkostwa inMedia Polska ma prawo do wydawania swoim słuchaczom własnych certyfikatów językowych ELCL QA. Uczestnicy naszych szkoleń językowych mogą przystępować w inMedia Polska do bezpłatnych egzaminów ze znajomości wszystkich języków nowożytnych i uzyskiwać certyfikaty zgodne z systemem CEFR. Ten system oceniania uznawany jest za obowiązkowy we wzrastającej liczbie państw, ośrodków egzaminacyjnych i pracodawców.

W 2007 roku, inMedia Polska jako rzetelna i wiarygodna firma przestrzegająca zasad etyki kupieckiej, została zaproszona do członkostwa w Business Centre Club.


Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego inMedia Polska opracowała modułowy system kształcenia. Oferowane przez nas kursy złożone z kilku modułów lub kursy jednomodułowe uwieńczone są przyznaniem słuchaczom świadectw inMedia Polska. Istnieje również dodatkowa możliwość uzyskania certyfikatów Kolońskiej Akademii Projektowej KDA oraz Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej LCCI, zgodnych z normami Unii Europejskiej i honorowanych przez pracodawców w Polsce i za granicą.
Modułowy system kształcenia wprowadzony w naszej firmie stwarza możliwość wybrania sobie konkretnych zajęć z danej dziedziny bez konieczności uczestniczenia w całym cyklu zajęć złożonych z kilku modułów. Większość modułów może stanowić samodzielne kursy, jednak moduły można również łączyć ze sobą według Państwa indywidualnych potrzeb. Poniżej przedstawiamy listę modułów, zaszeregowanych do różnych grup tematycznych.

O KURSACH

Dla osób bezrobotnych
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną, zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Dzięki nim zaktualizujesz swoją wiedzę, nabędziesz nowych umiejętności, nawiążesz świeże kontakty, dowiesz się jak efektywnie działać na rynku pracy i znajdziesz zatrudnienie zgodne ze swoimi kwalifikacjami i oczekiwaniami. Wielomiesięczne kursy dla osób bezrobotnych prowadzone w inMedia Polska składają się z szeregu modułów tematycznych, z których każdy kończy się odrębnym projektem, testem lub sprawdzianem. Ponad to każdy kurs zakończony jest egzaminem, którego wynik na znajduje się na certyfikacie i jest dla przyszłego pracodawcy wiarygodną informacją o posiadanej wiedzy i umiejętnościach.

Dla osób prywatnych
Jeżeli chcesz rozwijać swoje zainteresowania i zdobywać wiedzę, która zaowocuje w przyszłości, zapoznaj się z aktual­ną ofertą naszych kursów. Uczestnikom kursów firma inMedia Polska oferuje pozyskanie atrakcyjnych praktyk zawodowych w ponad 150 firmach. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg atrakcyjnych propozycji, które wprowadzą Cię w świat najnowszych technologii komputerowych, wyjaśnią Ci szereg skomplikowanych zagadnień ekonomicznych, lub wskażą jak możesz wykorzystać swoje naturalne predyspozycje i umiejętności, aby lepiej radzić sobie w codziennych życiowych sytuacjach.

Kategorie szkoleń:

  • grafika komputerowa
  • technologie internetowe
  • komputerowe ABC
  • projektowanie CAD i kosztorysowanie
  • ekonomia
  • umiejętności osobiste

Kursy językowe
Oferujemy kursy w języku angielskim i niemieckim. Kursy językowe w inMedia Polska dla firm oraz dla osób prywatnych organizowane są na kilku poziomach zaawansowania. Główny nacisk w nauczaniu języków obcych kładziemy na mówienie oraz na przygotowanie uczestników kursów do wybranych egzaminów, których odbycie przyczynia się do podniesienia kwalifikacji zawodowych i uatrakcyjnia słuchaczy na rynku pracy. Zajęcia prowadzone są w małych grupach 10-15 osobowych, co pozwala na zindywidualizowanie procesu nauczania. Przed przystąpieniem do kursów, za pomocą specjalnych testów i konwersacji określany jest poziom zaawansowania uczestników, tak, aby następnie zoptymalizować poziom oraz rytm prowadzonych zajęć. W przypadku szkoleń dla firm program zajęć i tok nauczania przygotowywane są zawsze indywidualnie z uwzględnieniem preferencji danej firmy. Za każdym razem ustalany jest dokładny cel szkolenia i odpowiednio do niego harmonogram zajęć.

BAZA SZKOLENIOWA

Kursy i szkolenia w inMedia Polska prowadzone są w środowisku MacOS oraz Windows w nowoczesnych laboratoriach komputerowych wyposażonych w samodzielne stanowiska komputerowe typu iMac G5, iMac z procesorem Intel oraz PC. Komputery połączone są w sieć lokalną, a każde z nich podłączone jest do Internetu.

Sale, oprócz standardowego sprzętu, w zależności od potrzeb danego kursu, wyposażone są również w dodatkowy sprzęt - projektory do przeprowadzania prezentacji multimedialnych, skanery, drukarki laserowe, monitory telewizyjne do prezentacji. Dla naszych słuchaczy i wykładowców dostępne są także takie narzędzia, jak: video, odtwarzacz DVD, kamera, aparat cyfrowy, tablet graficzny i ploter. Taki profesjonalny sprzęt pozwala na realizację zajęć zgodnie z założonymi celami programowymi i gwarantuje uczestnikom szkoleń pełny komfort nauki.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie