Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
PERFECT

ul. Odrzańska 24-29, 50-114 Wrocław
tel./fax. (71) 343-40-09
www:   http://www.perfect.wroc.pl
e-mail:   biuro@perfect.wroc.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3115 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

- język angielski
- język niemiecki
- język włoski
- język francuski
Istnieje możliwość prowadzenia kursu przez dwóch lektorów: polskiego i native speaker. Każdy z lektorów prowadzi zajęcia raz w tygodniu, albo jeden z lektorów ma zajęcia co dwa tygodnie (lektor polski może wyjaśniać zagadnienia gramatyczne, a native speaker prowadzić konwersacje) - wszystko jest kwestią indywidualnych ustaleń.


KURSY JĘZYKOWE

- język angielski
- język niemiecki
Poziom zaawansowania:
od początkującego do zaawansowanego
typy kursu
ogólny, przygotowanie do matury, przygotowanie do egzaminów FCE, IELTS
Grupy:
do 10 osób

O Nas

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT specjalizuje się w wyjazdach edukacyjnych do Australii, USA i wielu innych krajów europejskich. PERFECT został założony w 1992 roku jako szkoła językowa. Już po roku rozszerzył swoją działalność o turystykę językową wysyłając swoich klientów na językowe kursy wakacyjne do Wielkiej Brytanii i Niemiec. Bardzo dobra obsługa oraz udział w najważniejszych międzynarodowych imprezach branży turystyki edukacyjnej sprawiły, że PERFECT cieszy się znakomitą opinią zarówno wśród tych , którzy skorzystali z naszych usług, jak też wśród naszych partnerów w Polsce za granicą.

Nasza oferta obejmuje także edukację na całym świecie (szkoły językowe, colleges, uniwersytety), a także programy praktyk zawodowych (płatnych i bezpłatnych) w wielu krajach.

Informacje o szkole
  • od ponad 10 lat specjalizujemy się w wysyłaniu naszych klientów do szkół australijskich - wysłaliśmy już setki osób do Australii
  • jesteśmy największym w Polsce przedstawicielem szkół australijskich - reprezentujemy najwięcej australijskich instytucji edukacyjnych
  • jako jedyni szczegółowo przygotowujemy każdego klienta do wyjazdu na kilkugodzinnych spotkaniach, które organizujemy w siedzibach naszych oddziałów.
  • nasi polskojęzyczni rezydenci w Sydney i w Perth pomagają naszym klientom m.in. w znalezieniu zakwaterowania, odbierają ich z lotniska, pomagają we wszystkich formalnościach po przyjeździe (jak: uzyskanie pozwolenia na pracę, karty ubezpieczenia medycznego, numeru podatkowego, otwarcie rachunku bankowego, zakup telefonów komórkowych, itp.). Pomagamy także naszym klientom w znalezieniu pracy w Australii. W pozostałych miastach (Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Cairns) rolę "opiekuna" dla studentów pełnią szkoły.
  • znamy osobiście wszystkich dyrektorów reprezentowanych przez nas szkół (z niektórymi łączą nas stosunki przyjacielskie) - pozwala to na oferowanie naszym klientom korzystnych cen kursów oraz stałe ?monitorowanie? jakości nauczania oraz możliwość natychmiastowej interwencji, jeśli jest taka potrzeba.
  • zawsze jesteśmy w stanie przedstawić lepszą ofertę niż jakakolwiek inna firma w Polsce. Nasze atuty to doskonała znajomość tematu, indywidualne podejście do każdego klienta, szczegółowe i kompleksowe przygotowanie wyjazdu, opieka na miejscu w Australii
  • jako jedyna firma w Polsce oferujemy zakwaterowanie w naszych w pełni wyposażonych (nawet w telewizję kablową i internet) mieszkaniach w Sydney.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie