Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe "DEMOSTENES"

ul. Pomorska 59 lokal 6, 50-217 Wrocław
tel./fax (71) 780-87-91, kom. 516-178-136
www:   http://www.demostenes.com.pl
e-mail:   demostenes@demostenes.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3797 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


CENTRUM JĘZYKOWE DEMOSTENES

- język angielski
- język francuski
- język hiszpański
- język niemiecki
- jezyk portugalski
- język rosyjski
- język włoski
- język polski
 

OFERUJEMY KURSY

- NA WSZYSTKICH POZIOMACH DLA
WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH:
 • standardowe
 • przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych
 • przygotowujące do matury
 • przygotowujące do egzaminów międzynarodowych FCE, CAE, CPE, TOEFL, ZD, ZMP, ZOP, DELE, CELI, DELF, PLE
 • języka specjalistycznego: biznesowy, prawniczy, medyczny, techniczny
 • konwersacyjne
 • dla wyjeżdżających za granicę
 • na zlecenie dla firm i osób indywidualnych, dostosowane do potrzeb słuchacza w zakresie profilu kursu, ilości osób, intensywności miejsca, czasu i warunków płatności

Przyjemnie i skutecznie - nauka w Centrum Językowym Demostenes

Centrum Językowe Demostenes działa na rynku od 1991 roku. Centrum oferuje ogólne, specjalistyczne i egzaminacyjne kursy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego i innych na życzenie np. czeskiego czy szwedzkiego. Świadczymy kompleksowe usługi kształcenia języ­kowego, zapewniamy pełną kontrolę nad organizacją i realiza­cją szkolenia oraz nadzór metodyczny. Z naszych usług korzystali pracownicy instytucji państwowych oraz firm prywatnych. Ważne miejsce wśród naszych słuchaczy zajmują biznesmeni, prawnicy, ekonomiści, lekarze oraz przedstawiciele innych zawodów.

Demostenes należy do elitarnych szkół, które otrzymały licencje na przeprowadzanie międzynarodowych egzaminów językowych, uznawanych i popularnych na całym świecie. Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym LCCI IQ (ang.), TELC (ang., niem., hiszp., wł., ros.) i Trinity (ang). Przygotowujemy także do egzaminów ESOL (FCE, CAE, CPE, BEC), TOLES, ILEC (angielski), DELE (hiszpański), PLE (portugalski), DELF (francuski), CELI (włoski) oraz egzaminów Goethe Institut (ZD, ZMP, ZOP). Certyfikaty uzyskiwane przez słuchaczy nierzadko stanowią "paszporty zatrudnienia" w firmach polskich i międzynarodowych.

Metody nauczania
Centrum Językowe Demostenes stosuje skalę poziomów opracowanych przez Radę Europy (A1, A2, B1, B2, C1, C2). Wybór metod i technik w Demostenesie uzależniony jest od programu kursu, danej jednostki lekcyjnej, poziomu językowego słuchaczy i ich predyspozycji. Centrum stosuje podejście eklektyczne - wykorzystuje możliwie szeroką paletę ćwiczeń oraz różnorodne środki audiowizualne. Szczególny nacisk kładzie się na wyrobienie sprawności mówienia oraz rozwój słownictwa.

Zajęcia
Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach: od 6 do 12 osób, co umożliwia indywidualne podejście do każdego z uczestników. Lekcje prowadzone są zamiennie przez dwóch lektorów: lektora polskiego i native speakera. Zajęcia urozmaicane są poprzez częste wykorzystywanie pomocy audiowizualnych oraz dodatkowych materiałów dydaktycznych, opracowanych przez naszych nauczycieli na bazie takich źródeł jak internet lub prasa. Słuchacze mają do wyboru kursy ranne, popołudniowe i wieczorne.

Lektorzy
Nauczyciele zatrudnieni w Centrum Językowym Demostenes to profesjonaliści przygotowani pod względem językowym i metodycznym. Należą do nich lektorzy polscy oraz cudzoziemcy. Nasi lektorzy są cierpliwi i otwarci. Potrafią dostrzec indywidualne potrzeby oraz problemy językowe każdego uczestnika i odpowiednio dostosować do nich techniki nauczania. Lektorzy są oceniani przez uczestników kursu poprzez anonimowe ankiety. Stały nadzór metodyczny zapewnia wysoki poziom nauczania.

Akredytacje
Demostenes należy do nielicznych szkół językowych w Polsce, które posiadają akredytację Kuratorium Oświaty. Oznacza to, że szkoła spełnia określone wymagania, tzn. zatrudnia wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, opracowuje i udostępnia materiały metodyczno-dydaktyczne, gwarantujące prawidłowy przebieg nauki oraz posiada bazę lokalową, wyposażoną w różnorodne środki dydaktyczne. Decyzję o przyznaniu akredytacji dla Centrum Demostenes wydało Dolnośląskie Kuratorium Oświaty, po zapoznaniu się z oceną działalności Placówki dokonaną przez zespół akredytacyjny, na podstawie art. 68b ustawy 3 z dnia 7. września 1991 r. o systemie oświaty.

Oferta obejmuje

 • bezpłatny test kwalifikacyjny (pisemny i ustny)
 • testy śródsemestralne, semestralne i końcowe
 • bezpłatne indywidualne konsultacje i konwersacje
 • warsztaty gramatyczne
 • bezpłatne dodatkowe materiały dydaktyczne
 • rabat na podręczniki
 • możliwość korzystania z biblioteki
 • zajęcia komputerowe
 • projekcje filmów
 • certyfikat i raport na zakończenie kursu

Szkolenia dla firm
Centrum proponuje kursy z języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiego, czeskiego, duńskiego, norweskiego, holenderskiego, szwedzkiego, nowogreckiego i innych na życzenie. Kursy dostosowane są do potrzeb słuchacza w zakresie profilu kursu, ilości osób, intensywności, miejsca, czasu i warunków płatności. Centrum prowadzi również kursy specjalistyczne. Istotę szkolenia stanowi intensywna praca z tekstami obcojęzycznymi dobranymi pod względem profilu zawodowego uczestników.

Centrum Językowe Demostenes zapewnia:

 • analizę Państwa potrzeb i oczekiwań
 • pełną kontrolę nad organizacją i realizacją szkolenia
 • stałą opiekę podczas przebiegu kursu oraz nadzór metodyczny
 • dostosowanie programu intensywności zajęć, liczebności grup, terminu, miejsca kursu do oczekiwań słuchacza
 • kontrolę procesu nauczania poprzez regularne testy i raporty
 • wysoko wykwalifikowanych nauczycieli
 • wysoką jakość i skuteczność nauczania
 • właściwy dobór materiałów dydaktycznych
 • komfort warunków nauczania

Nasza szkoła jest licencjonowanym Centrum Egzaminacyjnym LCCI IQ i TELC.

Demostenes posiada certyfikat wiarygodności i rzetelności wystawiony przez Wrocławska Izbę Gospodarczą. Certyfikat potwierdza, że firma cieszy się nienaganną reputacją. Demostenes został umieszczony na "Białej Liście" pośród godnych zaufania podmiotów gospodarczych. "Biała Lista"- Program Promocji Rzetelnego Biznesu to projekt, który powstał ponieważ zaistniała potrzeba uzyskiwania szybkiej i pewnej informacji o uczciwości i solidności kontrahenta.

Centrum Językowe Demostenes, dzięki profesjonalizmowi oraz pasji nauczania, wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich słuchaczy. Poprzez ciągłe doskonalenie nauczania, utrzymuje się w ścisłej czołówce nie tylko we Wrocławiu, ale i w Polsce. Np. we wszystkich rankingach przeprowadzanych przez "Newsweek" w latach 2002-2006 zajmowało czołowe miejsca.
Szczegółowe informacje o wszystkich programach i typach kursów znajdą Państwo w aktualnej "ofercie kursów", dostępnej w Internecie na stronie:
www.demostenes.com.pl

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie