Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Content Based English School

Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu

ul. Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
tel. 661-503-009
(Korona Stadionu Olimpijskiego, Wejście nr 7 (przy bramie nr 18))
www:   http://hajime.pl/cbe/
e-mail:   kontakt@cb-english.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1622 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE
Business English dla firm i klientów indywidualnych

- Financial Securities
- Corporate Finance
- Real Estate Market
- Business Law
- Hedge Fund Accounting

SZKOLENIA DLA FIRM

TŁUMACZENIA

Masz już dość braku praktyki w nauczaniu języka obcego? My też. Wiemy doskonale, że język angielski to nie zestaw regułek do zapamiętania. Język to zestaw tematów do dyskusji i problemów do wspólnego rozwiązania. Proponujemy nowatorski kurs językowy. Uczestnicząc w nim, uczysz się języka, a przy okazji zgłębiasz wybraną dziedzinę specjalistyczną, przydatną we współczesnym biznesie.

Dlaczego stworzyliśmy ten kurs? Bo chcemy dać Ci możliwość spontanicznej nauki języka połączonej z zastrzykiem praktycznej wiedzy. Poza tym… Nauczanie to nasza pasja. Kochamy to i robimy to rzeczowo.

Co zyskujesz?
Oto kilka powodów, dla których warto nam zaufać:
  • nasze kursy stanowią pakiet 2 w 1: otrzymujesz porcję praktycznej wiedzy biznesowej oraz poprawiasz swoje kompetencje językowe
  • Kursy prowadzone są przez 2 nauczycieli: lektora pracującego nad poprawną komunikacją w języku obcym i eksperta przekazującego specjalistyczną wiedzę.
  • Praca odbywa się na autentycznych materiałach i analizowaniu prawdziwych problemów. Dodatkowo każdy uczestnik tworzy projekt zaliczeniowy, który potwierdza nabyte umiejętności.
  • Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach. Dzięki temu prowadzący zawsze mają dla Ciebie czas i służą wsparciem, a nawet profesjonalną poradą.
  • Po zakończeniu kursu otrzymujesz rozpoznawalny w świecie biznesu certyfikat, z dokładnie określonym zakresem tematycznym zdobytej wiedzy.

Poza tym: doceniamy Twój wkład i zaangażowanie. Osoba z najlepszą oceną w grupie, oprócz certyfikatu z wyróżnieniem, otrzymuje zestaw książek branżowych.

Nasza misja
Uczyć tak, by pozostał trwały ślad.
Inspirować i pozwalać być zainspirowanym.
Widzieć człowieka, a nie kursanta.
Wymagać wiele od innych, a jeszcze więcej od siebie.

Ludzie są naszym największym kapitałem
Członkowie naszego zespołu to zarówno doświadczeni lektorzy i dydaktycy akademiccy, jak i wieloletni praktycy. Mamy za sobą m.in. takie osiągnięcia jak współtworzenie pierwszego polskiego indeksu nieruchomości, czy kontrakt brokerski na Wall Street.
  • podczas zajęć dzielimy się własnymi doświadczeniami na równi z przekazywaniem wiedzy książkowej
  • jesteśmy osobami, dla których poprzeczka nigdy nie stoi za wysoko, a szklanka zawsze jest do połowy pełna

KURSY JĘZYKOWE

Financial Securities
Kurs wprowadza słuchacza w tematykę rynków finansowych. Przedmiotem zajęć są instrumenty finansowe występujące w zorganizowanym obrocie. W trakcie kursu wyjaśniona zostaje zasada działa oraz szczególne cechy wybranych instrumentów finansowych. Już w trakcie kursu słuchacz będzie mógł wykorzystać zdobytą wiedzę dokonując transakcji giełdowych na amerykańskich rynku papierów wartościowych. Część praktyczna kursu obejmie handel z wykorzystaniem akcji oraz kontraktów opcyjnych.

Corporate Finance
Aby w pełni zaangażować się w działalność biznesową specjaliści od finansów i menedżerowie firm muszą odnaleźć odpowiedź na trzy ważne pytania.
Po pierwsze, w jakie długoterminowe inwestycje firma powinna się zaangażować.
Po drugie, w jaki sposób zdobyć finansowanie tych przedsięwzięć.
Po trzecie, w jaki sposób zarządzać finansami firmy, by zapewnić jej długoterminowy sukces na rynku.

Podczas kursu Corporate Finance słuchacze zdobędą wiedzę na temat narzędzi finansowych potrzebnych do znalezienia odpowiedzi na powyższe pytania. Kurs przekazuje wiedzę konieczną do podejmowania właściwych i ugruntowanych merytorycznie decyzji, która przyczynią się do podwyższenia finansowej wartości firmy.

Real Estate Market
Świat nieruchomości przyciąga zarówno doświadczonych inwestorów, jak i amatorów w tej dziedzinie. Możliwości poszukiwania sposobów finansowania inwestycji jest bardzo wiele, ale ich poznanie wymaga znajomości tego specyficznego rynku. Nieruchomości dają też szansę rozwoju zawodowego poprzez takie profesje jak rzeczoznawstwo, pośrednictwo czy zarządzanie. Analiza wszystkich tych obszarów jest celem przewodnim kursu Real Estate Market

Business Law
Uczestnicy kursu Business Law powinni być w stanie odczytać i zrozumieć zaprezentowaną im umowę w jęz. angielskim, powinni także znać i umieć opowiedzieć ewentualnym kontrahentom zagranicznym o formach i zasadach funkcjonowania jednostek organizacyjnych działających na terenie Polski. Ponadto, absolwenci kursu wyposażeni w szeroki zakres słownictwa branżowego powinni poradzić sobie z przedstawionymi im w przyszłości różnorodnymi dokumentami, takimi jak: deklaracje podatkowe, akredytywy, cesje, listy intencyjne, porozumienia, pełnomocnictwa. Kurs nie ma na celu nauki sporządzania tych dokumentów, lecz ich właściwe odczytanie, przyswojenie niezbędnych do tego celu pojęć i wyrażeń w języku angielskim.

Hedge Fund Accounting
Celem kursu jest zapoznanie słuchaczy z tematyką księgowości funduszy inwestycyjnych. Początkowa część kursu prezentuje elementarne zasady rządzące księgowością funduszy inwestycyjnych. Dalsza część kursu analizuje przykłady transakcji dokonywanych przez fundusze inwestycyjne i wyjaśnia jak księgować tego typu zdarzenia. Zatem w trakcie kursu słuchacz zdobywa nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczne zdolności.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie