Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Cogitus Akademia Rozwoju Umysłu

ul. Włodkowica 21/15, 50-032 Wrocław
tel. (71) 725-34-11 kom. 517-206-888, 510-470-207
www:   http://www.cogitus.com.pl
e-mail:   cogitus@cogitus.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1709 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Akademia Rozwoju Umysłu COGITUS oferuje:

- kursy szybkiego czytania
- efektywnej nauki
- kreatywnego myślenia

O firmie

Swoją działalność prowadzimy od ponad dwóch lat. Do końca roku 2007 prowadziliśmy indywidualne kursy dla dzieci ze szkół dolnego śląska oraz Wrocławia. Zainteresowanie jakim cieszyły się nasze zajęcia było na tyle duże, iz mamy teraz przyjemność zaoferować swoje umiejętności dla szerszego grona kursantów w postaci zajęć grupowych.

Nasz zespół

Nasza praca jest dla nas przede wszystkim pasją. Jesteśmy wykwalifikowanymi psychologami z doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Psychologia to nie tylko nasze wykształcenie ale także zainteresowanie, dzięki czemu jesteśmy w stanie z łatwością nadążać za odkryciami naukowymi i niemal natychmiastowo wdrażać je do naszych kursów. Nieustannie się doszkalamy bowiem rozwój jest dla nas z jedną z wartości która przświeca nam w naszym codziennym życiu.

Nasza misja i nasze cele

Jako firma pragniemy wpisać się w nurt rewolucji w nauczaniu. Chcemy szerzyć jej efekty, poprzez ofertę naszych kursów. Chcemy umożliwiać innym stanie się częścią społeczeństwa uczącego się. Chcemy pomóc odkryć każdemu naszemu kursantowi, własną osobowość uczącą się tak, aby potrafił uczyć się szybko, myśleć twórczo, asertywnie i miał wiarę we własne umiejętności. Chcemy, żeby we współczesnym świecie mogł nie tylko bronić się przed zalewem informacji, ale także świadomie wybierać te dla siebie istotne. Chcemy, aby z otwartością na nowe doświadczenia, szedł w życie, rozwijał się poznawczo i intelektualnie.

Z egzaminem za pan brat

Gdy czeka cię egzamin z dużej partii materiału, możesz napotkać wiele trudności przygotowując się do niego. Często zdarza się, że wciąż odkładamy naukę na potem, a później jest za mało czasu, by się przygotować. Bywa, iż gubimy się zapamiętując wiele szczegółów, a nagle okazuje się, że przegapiliśmy co ważniejsze tematy. Trudno przebrnąć przez opasłe podręczniki, ciągle coś wylatuje nam z głowy, a tuż przed "godziną zero" paraliżuje stres. Nie mówiąc już o sytuacji "twarzą w twarz" z egzaminatorem na "ustnym", albo gdy na "pisemnym" czas umyka, a my jesteśmy wciąż daleko w tyle. Jak poradzić sobie z tymi problemami? Nauczymy cię na naszym kursie.

Szybkie czytanie i efektywna nauka

Uczymy się przez całe, życie. A czego nas uczą o umyśle, dzięki któremu się uczymy? Jak dobrze używamy narzędzia, jakim jest nasz własny umysł? Policz sobie ile godzin spędzasz w szkole ucząc się matematyki. Tysiące! Następne tysiące poświęcasz na poznawanie języków i literatury. Kolejne tysiące uczysz się nauk przyrodniczych i geografii. A zadaj sobie pytanie: Ile godzin poświęciłem na naukę o tym jak działa mój umysł? Ile uczono mnie w szkole jak znajomość struktury i funkcji mózgu może pomóc w sprawniejszym myśleniu i zapamiętywaniu? Czy znam sposoby, w jaki przebiegają procesy myślenia i uczenia się? W jaki sposób działają moje oczy podczas czytania? Czy wiem cokolwiek o naturze słów kluczowych i jak ich koncepcja pozwala na szybsze i efektywniejsze notowanie? Jeżeli na większość z zadanych sobie pytań odpowiesz: zero, to znaczy, że Kurs Efektywnej Nauki i Szybkiego Czytania, który przygotowaliśmy jest właśnie dla ciebie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie