Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Administracji i Biznesu

ul. Damrota 33/13, 50-306 Wrocław
tel./fax. (71) 337-30-55
www:   http://www.centrumaib.pl/e-mail:   biuro@centrumaib.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3874 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA

- dla administracji
- dla biznesu
- zamknięte - na zlecenie firm

O firmie
Wizja - zawsze wkraczać w przyszłość zanim ona powstanie.
Inspiracją do jej tworzenia było stwierdzenie Alana Kaya, że najlepszym sposobem przewidzenia przyszłości jest jej wynalezienie. Stąd nasze ciągłe dążenie do innowacyjności. Naszą ambicją nie jest bycie najlepszym przez dorównywanie czy przekraczanie najwyższych standardów szkoleniowych, lecz przez ich tworzenie. Chcemy mieć przywilej wykorzystywania praktyki i doświadczeń do burzenia starych modeli szkoleń w celu budowania nowych, interaktywnych projektów.

Centrum Administracji i Biznesu powstało z myślą o ludziach i ich zawodowych potrzebach oraz problemach.

Ideą firmy, założycieli i pracowników jest rozwijanie usług doradczych wykorzystując sprawdzone metody i strategie zarządzania, przystosowane do zmieniających się warunków w Polsce. Natomiast podstawowym celem jest przekazywanie wiedzy oraz kształtowanie umiejętności, które umożliwią praktyczną realizację zamierzonych celów w życiu osobistym i zawodowym.

Nasze programy szkoleniowe oparte są o najnowsze zmiany i osiągnięcia w danej dziedzinie wiedzy oraz dostosowane do potrzeb rynkowych. Nasi eksperci i trenerzy realizują szkolenia dla pracowników oraz jednostek administracji publicznej na terenie całego kraju. Stale zwiększająca się liczba współpracujących z nami firm, JAP oraz pozytywne opinie wystawiane przez uczestników świadczą o wysokiej jakości naszych usług.

Oferujemy Państwu szkolenia miękkie na których będą mieli Państwo możliwość polepszyć swoje umiejętności interpersonalne jak również dowiedzieć się jak skutecznie zarządzać czasem oraz prowadzić negocjacje. Głównym celem szkoleń miękkich jest rozwój osobistych kompetencji.

Szkolenia zamknięte
Są realizowane na państwa indywidualne zamówienie. Wykładowca opracuje program szkolenia pod specyfikę Jednostki. Miejscem szkolenia jest Jednostka zamawiającego bądź miejsce przez niego wskazane. Plusem tego szkolenia jest stosunkowo niski koszt w przeliczeniu na jednego uczestnika. Poza poszerzeniem wiedzy szkolenia te również integrują pracowników Państwa urzędu. Cena realizacji w zależności od tematu.

Szkolenia łączone
W sytuacji, gdy mają Państwo około 8-15 osób zainteresowanych danym tematem szkoleniowym, proponujemy realizację szkolenia pośredniego pomiędzy projektem zamkniętym a otwartym. Szkolenie łączone jest realizowane w jednostce zamawiającego lub w miejscu przez niego wskazanym. W zamian za udostępnienie Sali, uczestnicy Zamawiającego uczestniczą w szkoleniu na preferencyjnych warunkach. Organizator za zgodą Zamawiającego zaprosi również do udziału w szkoleniu urzędników z okolicznych gmin.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie