Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Kadr i Płac

ul. Strzegomska 280/12, 54-432 Wrocław
tel. kom. 666-350-712
www:   http://skip.wroclaw.pl
e-mail:   a.szafran@skip.wroclaw.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7386 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU

- kadr i płac
- prawa pracy
- naliczania wynagrodzeń
- ubezpieczeń społecznych


Szkoła Kadr i Płac
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na wysoko wyspecjalizowanych fachowców oraz dbając o wysoki poziom świadczonych usług, przygotowałam intensywny kurs kadrowo-płacowy, który ma zagwarantować potencjalnym uczestnikom zdobycie solidnej wiedzy z zakresu prawa pracy i naliczania wynagrodzeń oraz możliwość zdobycia nowego zawodu.

Kurs kadrowo - płacowy adresowany jest do osób, które chcą zdobyć nowy zawód, lub pogłębić już zdobytą wiedzę na temat zagadnień związanych z prawem pracy, naliczaniem wynagrodzeń i rozliczeniami z instytucjami publiczno-prawnymi (zus, urząd skarbowy, p-fron). Zakres tematyczny kursu jest szeroki i trudny, okres trwania kursu gwarantuje zdobycie rzetelnej i bardzo szczegółowej wiedzy, która umożliwi podjęcie pracy w zawodzie specjalisty ds. kadr i płac.

Zaletą kursu jest ponad 120 godzin ćwiczeń praktycznych na własnym stanowisku komputerowym, z wykorzystaniem autentycznych dokumentów kadrowo-płacowych. Na zajęciach uczymy jak czytać i rozumieć zapisy aktów prawnych oraz jak naliczać samodzielnie składniki wynagrodzeń i ich pochodne a także jak rozliczyć się z instytucjami publiczno-prawnymi: Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym.

Kurs trwa dwa semestry obejmujące rok szkolny, w systemie weekendowym po 8 godzin dziennie. Pierwszy semestr poświęcony jest zagadnieniom kadrowym i będzie polegał na zaznajomieniu się z dokumentacją pracowniczą oraz zagadnieniami z zakresu prawa pracy. Semestr drugi obejmować będzie część płacową połączoną z systemem ubezpieczeń społecznych oraz rozrachunkami publiczno – prawnymi. Program kursu został tak stworzony aby umożliwić skorzystanie z całości zagadnień kadrowo – płacowych lub tylko z jednego bloku tematycznego.

Po ukończeniu kursu z najlepszym wynikiem, każdy z uczestników ma możliwość znaleźć się w ogólnodostępnej bazie, z której w przyszłości mogą korzystać potencjalni pracodawcy.

Szkolenia na zamówienie
Proponuję potencjalnym uczestnikom (osoby fizyczne, firmy) szkolenia z obszaru prawa pracy, naliczania wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych. Tematyka szkolenia może obejmować te zagadnienia, które będą przedmiotem zainteresowania osób, chcących wziąć w nim udział.
Oferta takich szkoleń może być na tyle atrakcyjna, że to uczestnik może dokonać wyboru: miejsca, czasu, tematyki szkolenia oraz co najważniejsze – ceny !

Szkolenie może obejmować część teoretyczną, a także możliwość dokładnego zapoznania się z programem kadrowo-płacowym „R2 Płatnik” oraz programem zus „Płatnik”.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie