Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Firma Szkoleniowo - Doradcza "Profes"

ul. Koreańska 13, 52-121 Wrocław
tel. (71) 341-29-51, fax (71) 335-22-79
www:   http://www.profes.com.pl
e-mail:   biuro@profes.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1487 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU

- zarządzanie
- handel i sprzedaż
- umiejętności osobistych
- kompetencji menedżerskich


PROFES® to wiodąca na polskim rynku firma doradczo-szkoleniowa. Doskonali procesy wewnątrz przedsiębiorstw, a dzięki szkoleniom wspiera wprowadzanie zmian i trenowanie kompetencji pracowników.

Rozwiązania wdrażane przez PROFES® to połączenie twardych elementów zarządzania, takich jak doskonalenie procesów i standaryzacja z obszarami miękkimi: umiejętnościami, motywacją i zaangażowaniem pracowników. Takie połączenie skutkuje wysoką efektywnością działań i satysfakcją Klientów.

Dzięki ścisłej współpracy z KAIZEN® Institute Consulting Group, PROFES® realizuje również projekty usprawniające procesy produkcyjne oraz procesy administracyjne. Działania te realizowane są zgodnie z japońską filozofią ciągłego doskonalenia – kaizen.

Doradztwo strategiczne i organizacyjne
Szukasz wsparcia w kluczowych obszarach zarządzania? Z myślą o Twojej organizacji przygotujemy efektywne i indywidualne rozwiązania. Opracujemy i wdrożymy standardy z zakresu zarządzania kompetencjami, talentami i wynikami. A dzięki wsparciu doświadczonego coacha, nauczysz się jak skutecznie zastosować je w praktyce.

Rozwój osobisty i coaching
Programy Rozwoju Osobistego to wyjątkowe rozwiązania stworzone specjalnie dla wszystkich, którzy chcą efektywnie rozwijać swoje kompetencje. Nasze programy inspirują menedżerów, wspierają międzynarodową współpracę lub rozwijają zespoły. Dzięki indywidualnej współpracy z coachem, gwarantują efektywne wykorzystanie zdobytych umiejętności.

Szkolenia otwarte
Szkolenia PROFES są skierowane do wszystkich, którzy chcą efektywnie rozwinąć kompetencje menedżerskie, sprzedażowe, osobiste i z obszaru ciągłego doskonalenia Kaizen.

Tematy szkoleń:
  • mapowanie w usługach
  • system sugestii
  • techniki sprzedaży
  • obsługa trudnego Klienta
  • efektywne zarządzanie konfliktami

Szkolenia zamknięte dla firm
Pracownikom Twojej firmy proponujemy doskonalenie kompetencji menedżerskich, sprzedażowych i osobistych. Umiejętności menedżerskie - pomogą Ci rozwinąć wszechstronnie kompetencje menedżerskie. Dzięki nim nauczysz się jak stawiać oczekiwania pracownikom, budować zespół oraz motywować i rozwijać jego członków.

Umiejętności sprzedażowe - w obszarze umiejętności sprzedażowych, obsługi Klienta i negocjacyjnych wypracowaliśmy zestaw szkoleń, które przygotują Cię do skutecznej sprzedaży i wysokiego poziomu obsługi Klienta.

Umiejętności osobiste - skorzystaj ze szkoleń, które pomogą Ci zwiększyć efektywność pracy. Proponujemy rozwijanie tych umiejętności, które mają bezpośredni wpływ na jakość wykonywanych zadań.

Działamy od roku 1993. Przez ten czas w naszych szkoleniach uczestniczyło kilkadziesiąt tysięcy osób z całej Polski. Uczestnicy cenią szkolenia PROFES za praktyczny sposób zdobywania nowych umiejętności. Sądzimy, że właśnie takie podejście przyczynia się do wysokiej skuteczności rozwijania kompetencji.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie