Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkolenia Skutecznie Zaprojektowane Projekt VBA

ul. Czerniawska 2B/13, 50-576 Wrocław
tel. kom. 790-505-000
www:   http://szkoleniavba.pl
e-mail:   kontakt@projektvba.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 984 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PROJEKT VBA

- szkolenia otwarte
- szkolenia dla firm
- jednodniowe


PROJEKT VBA to idea, której celem jest popularyzacja znajomości i wykorzystania VBA (Visual Basic for Applications) w codziennej pracy wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z ograniczeniami wynikającymi ze standardowych zasobów aplikacji biurowych.

Narzędzia - Aplikacje - W ramach projektu dostarczamy narzędzia, rozwiązania i aplikacje oparte o język VBA, których celem jest automatyzacja, przyspieszanie i wprowadzanie ułatwień w Państwa codziennej pracy.

Zapraszamy do współpracy w formie realizacji projektów, które będą wspomagać codzienne funkcjonowanie Państwa firmy.

W skutecznym procesie szkolenia istotnych jest kilka elementów- wiedza merytoryczna i praktyczna prowadzącego, właściwy (interesujący) przekaz, materiały szkoleniowe, a także umiejętne wsparcie procesu edukacji.

W czasie prowadzonych szkoleń przekazujemy wiedzę łącząc elementy teorii, przykładów i ćwiczeń opartych o konkretne zagadnienia z codziennych biznesowych sytuacji- wszystko wsparte szeroką i praktyczną wiedzą z zakresu funkcjonowania wielu obszarów przedsiębiorstw.

Uczestnicy szkoleń otrzymują zestaw materiałów szkoleniowych, wśród których szczególną pozycję stanowi pakiet wielu przykładów dla każdego z prezentowanych zagadnień. W czasie ćwiczeń tworzymy dodatkowo makra, funkcje i formularze, które stanowić mogą ważne elementy podręcznych rozwiązań w zasobach każdego kursanta.

Szkolenia Otwarte
Kilkanaście propozycji szkoleń z obszarów VBA dla Microsoft Excel i VBA dla większości aplikacji pakietu Office (w tym MS Word, MS Outlook, MS PowerPoint). Szkolenia z wybranych zagadnień lub cały zakres programowania w VBA dla wybranej aplikacji. Wybrane kursy dostępne także w formułach kursu jednodniowego, wieczorowego i weekendowego.

Oferta dla firm
Szeroka oferta szkoleń z zakresu VBA dla aplikacji Microsoft Excel i VBA dla pozostałych aplikacji pakietu Microsoft Office. Także szkolenia dedykowane dla Analityków i Finansistów z zakresu VBA dla MS Excel. Skutecznie opracowane programy szkoleń przeprowadzanych w Państw firmie. Organizujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania.

Szkolenia 1-dniowe
Szkolenia w wyjątkowej formule trwającej zaledwie 1 dzień. Wybrane tematy z VBA dla pakietu MS Office, w tym szybkie kursy wprowadzające w zagadnienia programowania, jak również poruszające najtrudniejsze tematy z obszarów Excel VBA dla analityków i finansistów. Programy szkoleniowe dostępne także w formule wieczorowej i weekendowej.

Szkolenie & projekt
Szkolenie ukierunkowane na stworzenie wspólnego projektu-narzędzia, które ma wspomagać Państwa pracowników w codziennej pracy. Szkolenie zawsze tworzone "na miarę". Propozycja skierowana szczególnie do firm, które pragną przeszkolić swoich pracowników w obszarze VBA w dowolnej aplikacji pakietu MS Office, na dowolnym poziomie.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie