Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Vademecum Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o.

ul. Jastrzębia 23, 53-148 Wrocław
tel. (71) 341-85-10, (71) 341-85-73
www:   http://www.vade.com.pl
e-mail:   vade@vade.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1283 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- psychologia biznesu
- zarządzanie przedsiębiorstwem
- prawo

O Nas
Mamy przyjemność przedstawić Państwu jedną z pierwszych firm szkoleniowych w Polsce, która potwierdziła jakość świadczonych usług certyfikatem zgodnym z ISO 9001:2008. Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. jest polską firmą, która od grudnia 1995 r. zajmuje się profesjonalną organizacją szkoleń i spotkań biznesowych w kategoriach:
 • psychologia biznesu
 • prawo
 • zarządzanie przedsiębiorstwem
W ciągu każdego roku doskonalimy kwalifikacje blisko 3 tysięcy osób. Naszą misją jest podnoszenie wartości przedsiębiorstw przez doskonalenie pracujących w nich ludzi. Wspomagamy działania firm inwestujących w rozwój swoich pracowników. Sami również należymy do organizacji uczących się.

O naszym podejściu do klientów i pracowników świadczą fakty:
 • Wdrożony system zarządzania jakością zgodny z EN ISO 9001:2008 w zakresie organizacji szkoleń (audyt certyfikacyjny przeprowadzony w grudniu 2001 przez TÜV NORD CERT GmbH & Co. KG, Hamburg).
 • Wysoko wykwalifikowana kadra trenerska – współpracujemy ze specjalistami-praktykami, którzy wykorzystując swe bogate doświadczenie i wiedzą skutecznie kształcą kadry nowoczesnej gospodarki.
 • Dwukrotnie nagrodzono nas zaszczytnym tytułem „Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości”. Certyfikat jest gwarancją wysokiej jakości usług w organizacji szkoleń. Wysoki standard świadczonych usług został potwierdzony badaniem opinii klientów zrealizowanym przez firmę badawczą DATA GROUP w czerwcu-sierpniu 2002 i 2003 r.
 • W rankingu największych firm szkoleniowych opublikowanym przez miesięcznik " Profit" w czerwcu 2004 r. zajęliśmy 23 miejsce. Ranking sporządzono na podstawie badanie przychodów firm szkoleniowych i satysfakcji klientów z usług szkoleniodawców przeprowadzonego przez KPMG dla "Profitu".
 • Dbamy o rozwój naszych pracowników. Wśród naszych trofeów znajduje się godło "Inwestor w Kapitał Ludzki" (kwiecień 2002).
 • W 2002 r. Ministerstwo Gospodarki i Pracy udzieliło nam akredytacji na organizację szkoleń z 50% dofinansowaniem w trwającym trzy lata programie „Akademia Handlu Zagranicznego”.
 • W ramach akredytacji przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowaliśmy szereg szkoleń z 80% dofinansowaniem w przedakcesyjnym programie „Przygotowanie do działań na rynku europejskim”.
 • Wielokrotnie startowaliśmy i wygrywaliśmy w przetargach organizowanych przez centralne urzędy i organizacje państwowe (m.in. MON, MSWiA, Gospodarstwo Pomocnicze Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, PARP) na przeprowadzenie szeregu szkoleń oraz dwukrotną organizację ogólnopolskich badań opinii społecznych w obszarach: "Ubezpieczenia majątkowe przedsiębiorstw sektora MSP" i "Poziom cen i jakość usług doradczych dla sektora MSP".
 • Posiadamy zaświadczenie o wpisie do ewidencji szkół i placówek niepublicznych nr 104/2004 od 27 sierpnia 2004 r. Zaświadczenie jest wydane przez Urząd Miasta Wrocławia, Departament Spraw Społecznych, Wydział Edukacji.
Wysokie wymagania są dla nas wyzwaniem. Jesteśmy przekonane, że zespół kreatywnych, dynamicznych osób, które tworzą Spółkę Vademecum, spełni stawiane przez Państwa oczekiwania.
Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie