Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Systemax - Wojciech Podemski

ul. Świdnicka 39, 50-029 Wrocław
tel. (71) 344-34-70
www:   http://www.systemax.pl
e-mail:   biuro@systemax.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1988 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- szkolenia BHP stacjonarne
- szkolenia PPOŻ
- szkolenia Pierwsza Pomoc
- szkolenia BHP przez Internet
- szkolenia audytorów wewnętrznych

O Nas
Spośród firm doradczych i szkoleniowych wyróżnia nas bardzo indywidualne podejście do każdego klienta owocujące często długoletnią współpracą.

Stale poszukujemy nowych rozwiązań, które łączą rozwój technologii komunikacyjnych z nowymi trendami w zarządzaniu przedsiębiorstwem i najlepszymi praktykami biznesowymi.

Są dziedziny, w których uzyskaliśmy najwyższe kwalifikacje. Cały czas jednak podwyższamy nasze kompetencje zarówno w sferze teorii – uczestnicząc w studiach podyplomowych, szkoleniach i konferencjach, a także w praktyce – realizując projekty wdrożeniowe i szkoleniowe.

Dobrze znamy się na:
  • zarządzaniu jakością
  • ochronie środowiska naturalnego
  • bezpieczeństwie i higienie pracy
  • bezpieczeństwie produktów spożywczych
  • bezpieczeństwie informacji
Naszą kadrę stanowią konsultanci i szkoleniowcy o najwyższych kwalifikacjach zawodowych i bogatym doświadczeniu praktycznym. Do Państwa dyspozycji są specjaliści i audytorzy systemów zarządzania (ISO, HACCP), specjaliści bhp, eksperci w zakresie statystyki jakościowej (w tym six sigma), pomiarów i urządzeń pomiarowych, zarządzania ryzykiem, a także inżynierowie ochrony środowiska.

Projektujemy, wdrażamy i audytujemy systemy zarządzania, przygotowując firmy i instytucje do certyfikacji. Do dnia dzisiejszego posiadamy ponad 50 certyfikowanych wdrożeń.

Prowadzimy szkolenia w zakresie: bhp (wstępne i okresowe), ppoż. (ćwiczenia ewakuacji i użycia sprzętu gaśniczego), prawa ochrony środowiska, I pomocy przedlekarskiej, rozwoju wdrażanych systemów zarządzania (ISO, HACCP, Bezpieczeństwo informacji).

W zakresie udzielania I pomocy przygotowujemy personel w zakładach pracy z wykorzystaniem fantoma do sztucznego oddychania oraz środków opatrunkowych i przyrządów resuscytacyjnych.

Z naszych szkoleń bhp korzysta około 2000 osób rocznie a szkolenia audytorów i pełnomocników zarządu doceniło już ponad 500 uczestników.

Przeprowadzamy badania uczestników dotyczące ich satysfakcji i opinii na temat użyteczności szkoleń. Wyniki sięgają powyżej 9 punktów na 10 możliwych do uzyskania.

Outsourcing usług - powierzenie specjalistycznej firmie usług, które nie stanowią głównej działalności firmy może przynieść znaczące oszczędności. Przedsiębiorca nie ponosi znaczących kosztów bezpośrednich i pośrednich, wynikających z zatrudnienia pracownika - potrafią one sięgać 150% wartości płacy netto.

Świadczymy stałą obsługę firm w charakterze służb bhp i ppoż., pełnomocników i audytorów systemów zarządzania, a także rozliczania i optymalizacji opłat z tytułu korzystania ze środowiska.

Od 2002 roku firma jest członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej (www.dig.wroc.pl) a od 2003 roku partnerem kilku międzynarodowych jednostek certyfikacyjnych.

Systemax Podemski® jest akredytowanym przez PARP wykonawcą usług doradczych w programach finansowanych ze środków UE.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie