Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Aion Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 3/4, 50-148 Wrocław
tel. (71) 798-26-50
www:   http://www.aion.com.pl
e-mail:   aion@aion.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1325 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AION

- szkolenia z analizy biznesowej
- szkolenia z analizy systemowej
- szkolenia z obszaru inżynierii oprogramowania

Misją AION jest dostarczanie wiedzy i rozwiązań z zakresu analizy biznesowej oraz systemowej stymulującej organizacje do stałej poprawy prowadzonej działalności poprzez usprawnianie strategii, procesów biznesowych, jak i skuteczne oraz efektywne pozyskiwanie technologii informatycznych.

Jesteśmy firmą doradczą, specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości usług z zakresu analizy biznesowej oraz systemowej. Nasza działalność obejmuje doradztwo, szkolenia, audyt, wdrożenia narzędzi wspomagających modelowanie i usprawnianie procesów biznesowych oraz tworzenie systemów informatycznych.

Stanowimy zespół skupiający ludzi pasjonujących się tematyką procesów biznesowych oraz inżynierią oprogramowania. Stale pogłębiamy posiadaną wiedzę. Szukamy nieustannie nowych praktyk, które weryfikujemy w rzeczywistych projektach. Wcześnie adaptujemy nowe idee - własne lub zaczerpnięte od autorytetów. Najlepsze z dotychczas wypracowanych praktyk składają się na metodykę modelowania procesów biznesowych, wymagań oraz systemów informatycznych opracowaną w naszej firmie. Dzięki niej możemy sprawnie rozwiązywać stawiane przed nami zadania, tworząc rozwiązania wysokiej jakości.

SZKOLENIA

Szkolenia znajdujące się w ofercie AION powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenia zdobyte podczas realizacji przedsięwzięć informatycznych i biznesowych o różnej skali i złożoności. Staramy się, aby wiedza przekazywana podczas zajęć pozwalała uczestnikom w szybkim czasie rozpocząć czynne uczestnictwo w projektach i samodzielnie realizować zadania.

Dlatego też programy szkoleń przede wszystkim koncentrują się na praktycznych aspektach realizowanych tematów.

Aby zagwarantować wysoką jakość szkoleń nasi wykładowcy stale uczestniczą w projektach, świadczą usługi doradcze oraz prowadzą prace badawcze.

Zgłębiając najnowsze trendy i technologie, wybieramy te rozwiązania, które przyczynią się do sukcesu prowadzonych przez naszych klientów przedsięwzięć.

Szkolenia organizowane są w formie: - otwartej - zamkniętej

Zarówno jedna jak i druga forma pozwala na dobór odpowiedniej ścieżki szkoleniowej z uwzględnieniem wymagań i potrzeb klienta. Szkolenia otwarte odbywają się cyklicznie, natomiast szkolenia zamknięte przeprowadzane są dla konkretnego klienta w dogodnym dla niego terminie i miejscu. W ramach szkoleń zamkniętych, proponujemy również szkolenia dedykowane, które przygotowywane są w oparciu o kompleksową analizę potrzeb i wymagań klienta, we wskazanym przez niego terminie i miejscu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie