Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
AKME - Edukacja i Wypoczynek

ul.Rugiańska 13/1, 71-653 Szczecin
tel. kom. 694-200-984, 602-489-408
www:   http://www.akme.szczecin.pl
e-mail:   akme@home.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3992 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AKME - EDUKACJA I WYPOCZYNEK

- kursy maturalne
- kursy gimnazjalne
- kursy dla szóstoklasistów
- kursy predyspozycji językowych
- warsztaty socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży

ZIELONE SZKOŁY

- Woliński Park Narodowy
- Karkonosze
- Zakopane - Majerczykówka

Z dziećmi i młodzieżą pracujemy od lat 15. Od tylu też lat - początkowo jako nauczyciele, teraz jako licencjonowane biuro turystyczne - organizowaliśmy wypoczynek letni i zimowy, wycieczki szkolne i zielone szkoły. W tym czasie przemierzyliśmy Polskę wzdłuż i wszerz, odkrywając z naszymi wychowankami jej najpiękniejsze zakamarki. Mieliśmy okazję poznać ciekawych ludzi, którzy do dziś współpracują z nami jako sprawdzeni trenerzy, wychowawcy, kierownicy placówek wypoczynku, terapeuci, animatorzy różnorodnych warsztatów.

Nasza kadra to pasjonaci i profesjonaliści. Przez te lata wypracowaliśmy wspólnie wiele autorskich programów aktywnego wypoczynku kierowanych do dzieci i młodzieży. Zdecydowanie propagujemy Polskę, jako kraj turystycznie bardzo interesujący i nasze imprezy organizowane są w oparciu o rodzimą bazę.

Jako biuro turystyczne posiadamy zezwolenie na działalność w zakresie organizowania imprez turystycznych nr rej. 36/09, wydane przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Nasza działalność jest objęta gwarancją ubezpieczeniową SIGNAL IDUNA S.A. Jako organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży działamy zgodnie z obowiązującym organizatorów wypoczynku rozporządzeniem MEN z 21 stycznia 1997 (Dz.U. 1997 Nr 12, poz. 67). Posiadamy także status instytucji szkoleniowej wpisanej do Rejestru Instytucji Szkloleniowych pod numerem 2.32/00083/2008, co uprawnia nas do prowadzenia działalności edukacyjnej.

Współpracujemy ze szkołami i placówkami pożytku publicznego z całego kraju, organizując dla nich następujące imprezy turystyczne:
- wycieczki szkolne wzbogacone o ciekawe warsztaty tematyczne
- zielone szkoły w pakietach przyrodniczo-ekologicznych oraz historyczno - kulturoznawczych
- letnie obozy językowe, wędrowne, konne i inne połączone z formami wypoczynku aktywnego oraz zimowe obozy narciarskie i snowboardowe
- wyjazdy integracyjne dla podopiecznych i wychowanków instytucji opiekuńczych (dysponujemy kadrą wykwalifikowanych socjoterapeutów i trenerów)

Program wyjazdów szczegółowo planujemy razem z zainteresowanymi nauczycielami i opiekunami, aby był on spójny z indywidualnym zapotrzebowaniem ich i ich wychowanków. Współpracujemy ze sprawdzonymi ośrodkami wypoczynku, oferującymi dobry standard usług. Zapewniamy kadrę licencjonowanych, uprawnionych do kierowania placówkami wypoczynku, obozami wędrownymi oraz wycieczkami - kierowników i wychowawców oraz instruktorów sportowych i przewodników. Od dwóch lat realizujemy także projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach stacjonarnych zajęć dydaktycznych specjalizujemy się w organizacji:
- kursów i korepetycji przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, przygotowujących do egzaminów kończących każdy poziom nauczania
- kursy predyspozycji językowych dla szóstoklasistów zamierzających kontynuować naukę w gimnazjach nierejonowych /nr 32, 42, 46/ z oddziałami dwujęzycznymi, w rekrutacji których obowiązuje egzamin z predyspozycji językowych
- kursów komputerowych - grafika komputerowa, projektowanie stron www, programowanie

Zajęcia odbywają się w centrum Szczecina w siedzibie akme, w salach dydaktycznych SP 61 /ul. 3 Maja 4, 100 m od Bramy Portowej, skąd blisko do miejskich i pozamiejskich środków komunikacji. Zajęcia kursowe prowadzone są w grupach, które liczą maksymalnie 7 osób, korepetycyjne: 2- 4 osoby lub indywidualnie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie