Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Meritum Training- Firma Szkoleniowa - Małgorzata Misztal

ul. Wczasowa 4, 22-440 Krasnobród
tel. kom. 504-171-203
www:   http://www.meritumtraining.pl
e-mail:   biuro@meritumtraining.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2871 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- problematyka sprzedaży i negocjacji
- marketing w biznesie
- marketing perswazyjny
- zarządzanie zasobami ludzkimi
- rozwój kompetencji managerskich
- etyka biznesu
- prawo mediów
- savoir vivre w biznesie
- obsługa klienta
- zarządzanie stresem
- system motywacyjny
- komunikacja interpersonalna
- zarządzanie sobą w czasie


Szkolenia, które prowadzimy oparte są na najnowszych informacjach z dziedziny odnoszenia sukcesów, NLP, rozwoju własnego potencjału. Również sesje coachingowe prowadzimy według światowych standardów największej organizacji coachów na świecie - International Coach Federation (ICF).

Zazwyczaj wiemy, co chcemy dokładnie od życia, jednak nie zawsze udaje się to nam osiągnąć. Być może chcesz mieć lepszą niż dotychczas pracę, większy przepływ pieniędzy. Po prostu żyć tak, jak chcesz. Jednak czujesz, że na każdym kroku coś lub ktoś Cię powstrzymuje. Bardzo często odpuszczasz, by tylko nie opuszczać swojej strefy komfortu. Na ile więc żyjesz tak jak chcesz naprawdę? Co musiałoby się stać, aby twoje życie nabrało znacznego tempa. Kim Ty musisz zostać, co przestać robić, a co zacząć? Większa skuteczność i szybkość działania. Rozwinięcie tych dwóch umiejętności znacznie przyspieszy Twój rozwój osobisty i biznesowy. Oferta skierowana do Ciebie ma na celu pokazać Ci, że można inaczej. Jeśli to, co dzieje się w Twoim życiu to zbyt mało i szukasz konkretnej zmiany przekonaj się na ile jest to możliwe.

Być może chcesz wypłynąć na "szerokie wody", bądź unieść się jak orzeł. Tak wysoko na ile tylko chcesz i pragniesz. Możesz twierdzić, że Twoje skrzydła nie są aż tak mocno rozwinięte by móc swobodnie latać. To tylko Twoje przypuszczenia. Warto byłoby sprawdzić na ile jest to prawdziwe. Według nas to nie wina skrzydeł czy wiatru, to umysł nie chce wzbić się ponad wszystko. A tam widoki są znacznie ładniejsze...

Total development - całkowicie świadomy rozwój osobisty to program szkoleniowy przygotowany specjalnie dla Ciebie. Jesteśmy przekonani, że myślisz poważnie o swoim życiu a odnoszenie sukcesów w życiu nie może pozostać dla Ciebie obojętne. Podczas ciągu 6-cio miesięcznego cyklu szkoleń poznasz strategie odnoszenia sukcesów w Twoim życiu. Posiądziesz również kontrolę nad samym sobą. Pozwoli Ci to wejść na szybkie tory tego, co w życiu najlepsze.

Akademia Sukcesu to program szkoleniowy, po którego ukończeniu zrozumiesz, że sukces - jakkolwiek go nie nazwać - nie jest dziełem przypadku. Może go osiągnąć każdy, jeśli tylko dowie się, co jest do tego potrzebne. Akademia Sukcesu skupia się tylko i wyłącznie na praktycznych metodach jego osiągania. Tak, aby w trakcie oraz po szkoleniu mógł stosować te proste zasady i zauważać efekty. Jeżeli chcesz zaprzyjaźnić się z sukcesem.

Meritum Student Academy to cykl szkoleń stworzony dzięki obserwacji zachowań i zmian zachodzących na rynku pracy oraz wieloletniej pracy ze studentami i osobami poszukującymi pracy. Najgłówniejszym celem jej ukończenia jest zdobycie przez uczestników takich technik i informacji, które sprawią, że będą oni konkurencyjni na rynku pracy oraz skuteczni w swoich działaniach. Jeżeli chcesz wrzucić 6-ty bieg w Twojej karierze.

Taka jak ty! - szkolenie, którego celem jest wydobycie z kobiety maksimum wdzięku i energii. Tak, by z szarej myszki, bądź kury domowej wyłonił się piękny kwiat, gotowy do rozkwitnięcia. Mamy również na celu pobudzić Cię do jeszcze większego działania i pokazać Ci jak twoja osoba wnosi do świata. Jeżeli chcesz być TAKA JAK TY.

Coaching - 100 % czasu zarezerwowane tylko dla Ciebie! Czas na to, byś pozwolił sobie wydobyć cały Twój potencjał i działał najskuteczniej jak tylko możesz. To Ty jesteś najważniejszy!

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie