Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Profesjonalna Szkoła Masażu KINETIC

ul. Orląt Lwowskich 13, 81-456 Gdynia
tel. kom. 603-586-359
www:   http://www.kinetic.szkola.pl
e-mail:   info@kinetic.szkola.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6071 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PROFESJONALNA SZKOŁA MASAŻU KINETIC

- kurs fizykoterapii
- kurs masażu I stopnia
- kurs masażu II stopnia
- kurs masażu 2 w 1
- kurs masażu III stopnia
- kurs masażu kobiet w ciąży
- kurs opiekuna osób starszych


Ośrodek Szkolenia Zawodowego KINETIC jest niepubliczną placówką oświatową, utworzoną przez dr nauk kultury fizycznej Jaremiego Sciepurko, działającą na podstawie art.82 ustawy z dnia 07.09.1991r. o systemie oświaty (Dz. U. z 1996r. Nr 67 poz. 329 z późn. zm.) i zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty i Wychowania (nr 27/03). 25-letni okres pracy jako nauczyciela akademickiego (Studium Terapii Zajęciowej, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) przedmiotów kierunkowych związanych z obszarem Zdrowia Publicznego, Fizjoterapii, Odnowy Biologicznej - pozwolił na zdobycie doświadczeń i obserwacji jak nauczać efektywnie i czego oczekują Uczniowie/Studenci. Wypracowanie własnej drogi nauczania, wprowadzenie sprawdzonych metod szkolenia stanowiło podstawę stworzenia własnej szkoły. Doświadczenia z pracy w sporcie, własnej praktyki gabinetowej sprawiają, iż przekazywane wiadomości są żywe, praktyczne i skierowane na najczęstsze dolegliwości i potrzeby pacjentów.

Celem działalności placówki jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych w formie kursów, określonych w przepisach rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Polityki Socjalnej z dnia 12 października 1993r. w sprawie zasad i warunków podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wykształcenia ogólnego dorosłych (Dz.U. nr 103, poz. 472).

Kurs fizykoterapii - Przeznaczony dla wszystkich chętnych, w głównej mierze dla instruktorów fitness, trenerów sportu, masażystów, kosmetyczek i pielęgniarek chcących rozszerzyć swoje umiejętności zawodowe.

Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej, w której nabywane są umiejętności wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych na aparatach i urządzeniach. Na Kursie Fizykoterapii Słuchacze poznają obsługę urządzeń wykorzystujących światło, laser, ultradźwięki, prądy oraz nabędą informacje do wykorzystania tych urządzeń w obszarze terapii, spa & wellness i odnowie biologicznej.

Kurs masażu I stopnia - Absolwenci kursów po zdaniu egzaminów teoretycznych i praktycznych otrzymują Dyplom w języku polsko-angielskim honorowany w krajach UE oraz oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej - świadectwo ukończenia kursu Instruktora profilaktyki zdrowotnej ze specjalnością: masaż.

Kurs masażu II stopnia - Program obejmuje naukę masażu izometrycznego, kontralateralnego, sportowego, odchudzającego i antycellulitowego, relaksacyjnego, anatomia i fizjologia człowieka.

Kurs masażu III stopnia dla zaawansowanych - Jest to kurs o profilu rozszerzonym. Szkolenie obejmuje naukę:
  • masażu limfatycznego, segmentarnego, w wybranych jednostkach chorobowych
  • podstaw rehabilitacji, terapii manualnej

Kurs masażu kobiet w ciąży - Przeznaczony dla osób ze znajomością zasad masażu klasycznego, jak również dla przyszłych rodziców. Podczas trwania szkolenia kursanci zdobywają wiedzę na temat w jaki sposób masaż może złagodzić niektóre dolegliwości odczuwalne podczas ciąży i po porodzie, a także jak poradzić sobie ze zmianami zachodzącymi w organizmie kobiety w tak ważnym momencie jej życia. Kurs podzielony jest na III etapy.

Ciągłe szkolenie się i poszerzanie warsztatu o nowe metody terapii pozwala modyfikować programy szkoleń. Uczymy tego co ważne i skuteczne.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie