Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Europejskie Doradztwo Inwestycyjne

ul. Wojkowicka 2, 41-250 Czeladź
tel./fax (32) 763-77-00
www:   http://www.edi-szkolenia.pl
e-mail:   konsultanci@edi-szkolenia.pl
biuro@edi-projekty.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 816 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- umiejętności osobistych
- sprzedaży i obsługi klienta
- marketingu i PR
- zarządzania projektami
- dla firm, osób prywatnych
- pozyskiwania dotacji z funduszy UE


Poprzez możliwość skorzystania z renomowanych szkoleń, które organizujemy, stwarzamy naszym Klientom możliwości dynamicznego rozwoju firmy, udostępniamy sprawdzoną wiedzę psychologiczną, organizacyjną oraz doświadczenie i wyczucie biznesowe naszych ekspertów.

Działamy w zakresie pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych, pomagamy w realizowaniu projektu poprzez stałą opiekę i monitoring, a także zajmujemy się szkoleniem kadry we wszystkich dziedzinach niezbędnych do dobrego funkcjonowania Państwa firmy.

Nasza oferta jest w pełni kompleksowa - pozyskujemy dla Państwa dotacje unijne i inne środki pomocowe poprzez opracowanie projektów i przygotowanie w oparciu o nie wniosków o dofinansowanie, zarządzamy dotowanymi projektami i pomagamy w procesie ich rozliczania. Zajmujemy się szczegółowym monitorowaniem postępu i ewaluacją wyników prowadzonych projektów.

Wykorzystując potencjał naszej firmy oraz stale współpracując z wieloma specjalistami i ekspertami w poszczególnych branżach i dziedzinach, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu komfort rzetelnej i fachowej obsługi. Nasze bogate doświadczenie, szerokie kontakty i wypracowana marka na rynku pozwalają nam realizować wyjątkowe projekty na terenie całego kraju.

Szkolenia zamknięte są ściśle dopasowane do potrzeb naszych klientów. Z pośród wielu korzyści jakie przynoszą naszym klientom szkolenia zamknięte wyróżnić należy ściśle dopasowany program szkoleniowy do specyfiki firmy, branży, problemu i potrzeb pracowników. Dopasowane techniki i metody szkoleniowe do grupy uczestników, tworzone są i umacniane korzystne relacje międzyludzkie. Buduje się silna identyfikacja pracowników z firmą. To klient wybiera temat, miejsce realizacji szkolenia oraz wykładowcę.

Przykładowe obszary realizowanych przez nas szkoleń zamkniętych:
  • szkolenia miękkie-rozwojowe
  • szkolenia handlowe z obsługi klienta
  • specjalistyczne szkolenia dla HR
  • szkolenia menadżerskie
  • szkolenia z zamówień publicznych
  • szkolenia dotyczące tematyki projektów unijnych

Szkolenie otwarte jest szkoleniem ogólnodostępnym skierowanym do poszczególnych pracowników oraz osób prywatnych, które potrzebują uzupełnienia umiejętności w wybranym zakresie. Szkolenie otwarte jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcecie Państwo przeszkolić 1-2 pracowników z danego tematu. Nasza firma zawsze stawia Państwa sukces na pierwszym miejscu, zapewniając profesjonalną i miłą obsługę, zachowanie dyskrecji i pełnej tajemnicy handlowej w sprawach objętych zleceniem oraz jasno sprecyzowane zasady współpracy. Nieustanne doskonalenie kwalifikacji naszego zespołu owocuje zaufaniem Klientów do naszej firmy.

Każde szkolenie ma opiekuna merytorycznego i organizacyjnego, którzy są odpowiedzialni za przygotowanie szkolenia. Szkolenia prowadzone są w Państwa siedzibie lub specjalistycznym ośrodku szkoleniowym. Po każdym szkoleniu przeprowadzamy badanie ankietowe satysfakcji uczestników szkolenia.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie