Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Szkoleniowe Magremo

ul. Łużycka 11, 66-200 Świebodzin
tel. (68) 422-06-00, tel. kom. 605-228-970
www:   http://www.magremo.pl
e-mail:   magremo@magremo.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5452 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA

- otwarte
- zamknięte
- weekendowe
- integracyjne

KURSY JĘZYKA

- angielskiego
- niemieckiego
- hiszpańskiego
- francuskiego
- rosyjskiego


Centrum Szkoleniowe MaGreMo jest firmą specjalizująca się w organizacji i prowadzeniu kursów oraz szkoleń, które swoim zakresem obejmują wiele ważnych dziedzin życia. Świadczymy usługi edukacyjne na wysokim poziomie według ujednoliconych standardów edukacyjnych. Posiadamy bardzo bogatą bazę wiedzy oraz współpracujemy z wieloma ekspertami (menadżerami, specjalistami, nauczycielami oraz pracownikami administracyjnymi). Zapewnia nam to solidne zaplecze merytoryczne, które chętnie udostępnimy naszym Klientom.

Doświadczenie naszych wykładowców zapewnia uczestnikom szkolenia nabycie kwalifikacji niezbędnych w procesie poszukiwaniu pracy oraz zapoznanie się z rozwiązywaniem faktycznych problemów, jakie mogą napotkać w życiu zawodowym.

Każdy uczestnik szkolenia oprócz wiedzy na zajęciach ma możliwość skorzystania z indywidualnego doradztwa w danej dziedzinie zarówno w trakcie trwania kursu/szkolenia jak i po jego ukończeniu. W trakcie trwania zajęć słuchacze otrzymują profesjonalnie przygotowane materiały merytoryczne dotyczące tematu kursu/szkolenia, a po pozytywnie zdanych egzaminach imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Podczas trwania zajęć wykorzystujemy najnowsze techniki interaktywne i sprzęt zaawansowany technologicznie. Oceniamy własną skuteczność poprzez sprawdzanie nabytych umiejętności wśród uczestników kursu/szkolenia. Stosujemy nowoczesne metody aktywujące naszych słuchaczy do działania. W kontakcie z ekspertami przygotowujemy autorskie programy szkoleniowe. Zawsze dbamy o to, aby warunki w jakich odbywają się kursy/szkolenia sprzyjały atmosferze ułatwiającej przyswajanie wiedzy.

Nasza firma w swoim działaniu stawia na wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Dzięki dobrej znajomości rynku pracy nie tylko w Polsce ale również w Świecie oraz wysokim kwalifikacjom naszych lektorów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne szkolenia zgodne z wymaganiami dzisiejszych pracodawców.

Oferujemy szkolenia:
  • otwarte
  • zamknięte
  • weekendowe
  • integracyjne

Szkolenia to inwestycja w ludzi, w przyszłość organizacji. Inwestycja, która w swojej naturze nie różni się od innych, jak np. inwestowania w akcje, na lokatach, czy w surowce. Jednak inwestycja w ludzi jest nie tylko najbardziej przyszłościowa, nie tylko najbardziej pewna, ale w przeciwieństwie do innych inwestycji - czym trudniejsza sytuacja w gospodarce, tym wyższy jest jej współczynnik zwrotu.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie