Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Kursy Maturalne "Abiturient"

ul. Grabowskiego 9/2, 31-126 Kraków
tel. (12) 356-51-51 tel. kom. 502-257-027
www:   http://www.abiturient.edu.pl
e-mail:   krakow@abiturient.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2705 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA KURSÓW

- kursy maturalne całoroczne
- kursy maturalne całoroczne "w parach"
- kursy maturalne intensywne
- korepetycje / lekcje indywidualne
- wykłady maturalne
- matura dla dorosłych
- kursy gimnazjalne
- comiesięczne darmowe warsztaty
  dla wszystkich naszych uczniów
  (matematyka, j. polski, chemia)

Kursy maturalne Abiturient Kraków - to miejsce w którym od lat z doskonałym efektem przygotowujemy do matury Abiturientów z Krakowa i okolic. Przygotowanie do matury z nami, dzięki indywidualnemu podejściu do Ucznia i pracy w małych grupach, oznacza wysoki wynik podczas jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. Nasi Maturzyści zdobywają indeksy wymarzonych uczelni, bo w Abituriencie stawiamy na fachowość i rzetelność. Wzbogaciliśmy ofertę o darmowe warsztaty dla wszystkich naszych kursantów.

W roku szkolnym 2012/2013 96% naszych uczniów otrzymało indeksy kierunków, na które chcieli się dostać!

Swobodnie ustalane i elastyczne terminy zajęć to jedna z naszych zalet. Kursy odbywają się od poniedziałku do soboty, w terminach najdogodniejszych dla naszych Uczniów - zazwyczaj w godzinach popołudniowych (np.14.00, 16.00, 18.00). W soboty zajęcia rozpoczynamy rano. Jeśli przyjdziesz do nas z minimum trójką znajomych, stworzymy specjalnie dla Was grupę w wybranym terminie.

Nasi nauczyciele to przede wszystkim doktoranci i doktorzy najlepszych polskich uczelni (w Krakowie - Uniwersytetu Jagiellońskiego, na Śląsku - Uniwersytetu Śląskiego, we Wrocławiu - Uniwersytetu Wrocławskiego, w Poznaniu Uniwersytetu Adama Mickiewicza, w Łodzi Uniwersytetu Łódzkiego czy Uniwersytetu Medycznego) oraz doświadczeni nauczyciele i korepetytorzy.

OFERTA W KILKU ZDANIACH

 • W cenie kursu comiesięczne darmowe warsztaty z trzech przedmiotów! Matematyka (p.podstawowy), j.polski (p.podstawowy), chemia (p.rozszerzony) - dla wszystkich chętnych kursantów - bez względu na przedmiot, na jaki uczęszczasz na kursie!
 • Liczba kursantów w grupie to 3, 4 lub 5 osób - nigdy nie przekraczamy magicznej piątki!
 • Termin wybierasz Ty i Twoi koledzy z grupy na spotkaniu organizacyjnym - niczego Ci z góry nie narzucamy.
 • Płacisz co miesiąc. Nie wymagamy płatności za cały kurs z góry.
 • Cena nie zależy od liczby osób w grupie, nie zmienia się w trakcie kursu, jest także niższa, niż godzina prywatnych korepetycji. Tutaj nikt nie zmarnuje Twojego czasu.
 • Wszystkie materiały są darmowe.
 • Konsultacje na żywo lub przez e-mail - nasi nauczyciele pomogą Ci w pisaniu prac, robieniu zadań, szukaniu i wyborze lektur, skryptów, podręczników.
 • Program nastawiony na maksymalne opanowanie materiału, wysoki wynik na maturze i poszerzenie umiejętności ucznia.
 • Nasza godzina zajęć to 60 minut, nie 45.
 • Do tego - jak co roku - kawa, herbata, woda mineralna i przeróżne cukierki (zależnie od fantazji i próśb) .

ZAPRASZAMY

Wśród uczniów szkół średnich ciągle rośnie zapotrzebowanie na zajęcia dodatkowe, pozaszkolne; zarówno w formie korepetycji, jak i regularnych kursów maturalnych, dostosowanych programem do wymogów egzaminacyjnych. Co jest przyczyną takiej popularności lekcji „po godzinach"?

Wydaje się, że przede wszystkim mają na to wpływ do dzisiaj „ciągnące się" konsekwencje reformy szkolnej takie, jak:
 • nierówny poziom w gimnazjachw klasach spotykają się uczniowie z różnych szkół, o różnych poziomach i zasobie wiedzy; 3 lata gimnazjum to za mało, aby nadrobić braki i jednocześnie zrealizować program
 • nierówny poziom w liceach – ponownie w klasach spotykają się uczniowie z różnych szkół, którzy już mają braki po nauce w gimnazjum. I po raz kolejny zaledwie 3 lata nauki na wyrównanie, powtórzenie i zrealizowanie nowego materiału. Przed nimi jeszcze matura! – a zatem warto także znaleźć miejsce na naukę testów...

Jak wtedy rozdysponować program i czas – czas szkoły i ucznia – aby zdążył się sumiennie przygotować i z pełnym spokojem przystąpił do matury? Zwłaszcza, jeśli ta matura to dla niego egzamin wstępny na studia, czyli pierwszy poważny krok w dorosłe życie?

Jedyne rozwiązanie, stosowane do tej pory, to zmniejszanie objętości programu szkolnego. Chudsza lista lektur, chudsza lista zagadnień, skromniejsze wymagania programowe matematyki. Czy to dobry sposób – kwestia dyskusji.

Niestety, na egzamin maturalny i studia to może nie wystarczyć. Odkąd matura jest egzaminem ocenianym zewnętrznie – uczeń jest osobą anonimową, mają znaczenie tylko punkty, które zdobył. Walczy więc o punkty. Żeby wywalczyć jak najwięcej, potrzebuje czegoś ponad ubogi w czas i pomysły program szkolny.

Wychodzimy naprzeciw takim potrzebom uczniów. Oferujemy skuteczne kursy maturalne.

Kursy Maturalne Abiturient

Jesteśmy ludźmi młodymi i pełnymi pasji. Wszyscy posiadamy ogromny zakres wiedzy, którą chętnie się dzielimy. Jesteśmy nauczycielami z profesjonalnym przygotowaniem metodycznym; wielu z nas wybrało drogę naukowca i obecnie mają do czynienia ze studentami; dlatego wiedzą, co się liczy na studiach, co jest wymagane a co można pominąć.

Każdy z nas od kilku lat – tyle samo, ile trwa nasza placówka – dokładnie zna wymagania CKE, programy szkolne, arkusze maturalne, podręczniki. Orientujemy się we wszystkich nowinkach, śledzimy na bieżąco terminy, ustalenia, egzaminy próbne. Jesteśmy za pan brat z całym zapleczem maturalnym.

Każdy uczeń zostanie przez nas dostrzeżony, wysłuchany, „przebadany" pod kątem możliwości, zdolności, opanowania materiału. Wyłowimy braki i uzupełnimy je możliwie szybko. W naszych grupach nie ma stresu przed odpowiadaniem i zgłaszaniem problemów. Nie ma też czasu na bezczynność, bo cały czas krążą nowe zadania.

Prowadzący nie jest zniechęcony i zniecierpliwiony, nie musi przerywać toku wypowiedzi, aby kogoś uspokoić lub obudzić. Na bieżąco rozwiązuje się sporne kwestie, sprawdza kartkówki i omawia błędy. Uczniowie motywują się wzajemnie do intensywnej pracy. Efekty widać czarno na białym w statystykach naszych Abiturientów.

Celem naszego działania jest uzupełnienie wiadomości uczniów, którzy czują potrzebę takiego uzupełnienia. Chcemy poszerzyć wiedzę tych, których fascynuje przedmiot. Chcemy również usystematyzować materiał przedmiotowy i wdrożyć naszych uczniów do nowej formuły egzaminu maturalnego, który niejednokrotnie jeszcze sprawia im problemy i którego czasem się obawiają.

I wreszcie to, na czym opieramy się od samego początku – swobodny i partnerski stosunek naszych wykładowców do uczniów. Nie zasiadamy po drugiej stronie biurka – siedzimy razem z grupą przy jednym stole (Jędrek nie siedzi, on zazwyczaj chodzi, ale ciężko mu usiedzieć z powodu nadmiaru energii). Cierpliwie odpowiadamy na pytania i pomagamy w rozwiązaniu każdego problemu.

Zajęcia przeprowadzamy w naszych własnych salach. Nie wynajmujemy pomieszczeń szkolnych, nie organizujemy zajęć w domach nauczycieli ani tym bardziej w domach Uczniów.

Nasze grupki przygotowują się do matury w przytulnych salach, na stole leżą cukierki, każdy może zrobić sobie kawę lub herbatę - nie z automatu. Wszyscy siedzą z nauczycielem przy jednym stole, a to buduje przyjazną, partnerską atmosferę.


Jeśli mierzysz wysoko, Abiturient pomoże Ci
w osiągnięciu Twojego celu!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie