Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
ENGLISH COLLEGE

Szkoła Języka Angielskiego

ul. Jagiełły 10, 26-700 Zwoleń
tel./fax (48) 676-41-15
www:   http://www.englishcollege.pl
e-mail:   eczwolen@op.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5292 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

OFERUJEMY KURSY

- przygotowanie do egzaminów
 • kursy dla gimnazjalistów klas III przygotowujące do egzaminu końcowego
 • kursy maturalne z certyfikatem Pearson PTE!
 • kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge FCE, CAE, CPE
 • Kursy TOEFL

- konwersacje
- korepetycje
- kursy dla szkół i przedszkoli
 • "Super Angielski w Twoim Przedszkolu!"
 • "Super Angielski w Twojej Szkole!"

- "Super Angielski Budżetowy" - nowoczesne kursy językowe dla zorganizowanych grup pracowników sektora publicznego

 

OFERUJEMY KURSY

- dla dzieci
 • kursy dla dzieci przedszkolnych (już od 3 lat do lat 5)
 • kursy dla dzieci wczesnoszkolnych (klasy 1-3)
 • kursy dla dzieci szkolnych (klasy 4-6)

- dla młodzieży
 • kursy dla młodzieży gimnazjalnej ze specjalnym programem przygotowującym do egzaminu końcowego
 • kursy dla młodzieży licealnej ze specjalnym programem przygotowującym do matury na obu poziomach zaawansowania

- dla osób dorosłych
 • kursy praktycznej komunikacji dla osób dorosłych z renomowanym certyfikatem PEARSON PTE

- dla firm i instytucji
 • profesjonalne szkolenia językowe dla pracowników i kadry zarządzającej firm, urzędów i instytucji z elementami języka branżowego - jakość potwierdzona certyfikatem TOEIC

Szkoła ENGLISH COLLEGE powstała we wrześniu 1995 roku. Od tamtej pory każdego roku grono naszych słuchaczy stale się powiększa. Wśród kilkunastu tysięcy osób które korzystały dotąd z usług naszej szkoły są laureaci olimpiad i konkursów językowych. Zdający renomowane certfikaty jęykowe   Cambridge FCE, CAE CPE czy PEARSON PTE.  Są też studenci  i absolwenci studiów neofilologicznych, którzy pracują  jako tłumacze i nauczyciele języka angielskiego. Wszyscy są gwarancją sukcesu i dowodem najwyszczej jakości nauczania w Szkole English College.

Obecnie jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku lokalnym kształcąc co roku ponad 800 uczniów w naszych ośrodkach w Radomiu, Kozienicach, Iłży, Pionkach i Zwoleniu.

Znakomici lektorzy

Kadrę dydaktyczną stanowią najlepsi absolwenci studiów neofilologicznych oraz Native Speaker`s z USA, Kanady i Wlk. Brytanii - specjalnie przygotowani do nauczania języka angielskiego obcokrajowców. Lektorzy English College to prawdziwi profesjonaliści: ambitni, kreatywni, posiadają fachową wiedzę i co najważniejsze potrafią tą wiedzę przekazać uczniom.

Znakomita metoda dualna

ENGLISH COLLEGE wyróżnia unikalny system kształcenia tzw. Metoda Dualna - zajęcia z LEKTOREM POLSKIM oraz NATIVE SPEAKER'em z USA lub Wlk.Brytanii. LEKTOR POLSKI koncentruje się głównie na wprowadzaniu nowego słownictwa oraz zasad gramatyki, natomiast z NATIVE SPEAKER'em słuchacze uczą się praktycznej komunikacji, wykorzystując język w sposób naturalny i spontaniczny. Wszyscy doceniamy wyjazdy zagraniczne, w trakcie któych możemy komunikować się w języku obcym, a tym samym szybciej rozwijać swoje umiejętności językowe. ENGLISH COLLEGE daje taką szansę od samego początku nauki, dzięki czemu jest ona znacznie ciekawsza i o wiele skuteczniejsza.

Akredytacje

Szkoła English College jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PEARSON oraz ETS Global - największych organizacji testujących na świecie. Dzięki temu nasi uczniowie mogą uzyskać najbardziej renomowane certyfikaty językowe PEARSON PTE oraz TOEIC®, a także przygotować się i dokonać rejestracji na egzamin TOEFL®. W Polsce egzaminy te zastąpiły popularne niegdyś egzaminy państwowe i są honorowane przez pracodawców, uczelnie oraz instytucje rządowe, w tym Ministerstwo Oświaty. Certyfikat TOEFL to prawdziwa przepustka do kariery, gdyż jako jedyny egzamin uznawany jest przez wszystkie agendy rządowe oraz najbardziej renomowane uczelnie na całym świecie jak Harvard, Cambridge czy Oxford.

Program nauczania

Program nauczania English College został opracowany tak, aby uczniowie mogli osiągać poziom biegłej komunikacji językowej. Program ten obejmuje wszystkie grupy wiekowe oraz poziomy zaawansowania, zgodnie z Europejską Skalą Kompetencji Językowych CEF. Oparty na nowoczesnej METODZIE KOMUNIKACYJNEJ, zapewnia naukę bardzo naturalnego i praktycznego języka.

Starannie dobrane grupy

Dzięki niewielkim grupom zapewniamy indywidualne podejście do każdego ucznia. Standardowo grupy liczą 8-10 osób, co jest optymalną liczbą biorąc pod uwagę koszty oraz efektywność nauczania. Dla chętnych proponujemy również kursy w mniejszych grupach 6-7; 4-5; 3; 2 osobowych jak również nauczanie indywidualne. Przydziału do grup dokonujemy na podstawie profesjonalnych testów diagnostycznych oraz rozmów kwalifikacyjnych, zapewniając wyrównany poziomu zaawansowania grupy. W sytuacji gdy uczeń czyni postępy znacznie szybciej od swoich równieśników ma możliwość zmiany grupy w trakcie roku szkolnego, aby ciągle się rozwijać i czynić systematyczne postępy.

Bezpłatny okres próbny

Dla zapewnienia o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, oferujemy wszystkim nowym uczniom dwutygodniowy okres próbny, który jest zupełnie bezpłatny w przypadku rezygnacji z kursu. Dzięki temu każdy uczeń może lepiej poznać lektorów, metody uczenia, atmosferę szkoły i przekonać się czy forma nauki jaką oferujemy spełniać będzie jego oczekiwania.

Monitorowanie jakości nauczania

Oprócz formalnych egzaminów semestralnych nasi uczniowie systematycznie biorą udział w badaniu postępów w nauce języka  tzw. audyt językowy. Są to profesjonalne testy diagnostyczne zarówno w formie pisemnej jak i ustnej, na bazie certfikowanych egzaminów PEARSON PTE oraz TOEIC. Dzięki temu w sposób rzetelny i wiarygodny regularnie kontrolujemy postępy naszych uczniów.  Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko bieżącą kontrolę postępów ale również  systematyczne przygotowanie do wszystkich formalnych egzaminów językowych jak Egzamin Gimnazjalny,  Matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym, Pearson PTE, TOEIC, FCE, CAE, CPE, czy najbardziej prestiżowy egzamin na świecie TOEFL. Zdobyte w English College doświadczenie jest gwarancją powodzenia na każdym egzaminie językowym.

Biblioteka językowa

Szkoła ENGLISH COLLEGE to nie tylko nauka na kursach. Nasi uczniowie mają dostęp do bogatych zbiorów bibliotekecznych. Dla dzieci oferujemy bogaty zbiór bajek i innych książek z bardzo prostym słownictwem. Dla młodzieży i dorosłych tzw. Readers - książki dostosowane stopniem trudności do poziomu zaawansowania czytelnika. Dostępna jest także brytyjska i amerykańska klasyka, gazety, czasopisma a także duży zbiór kaset audio, video oraz płyt DVD z atrakcyjnymi filmami w oryginalnej wersji językowej. Systematyczne czytanie w języku angielskim, jak również oglądanie filmów w wersji oryginalnej jest znakomitym uzupełnieniem kursów i świetnym sposobem na wzbogacenie słownictwa na każdym etapie nauki.

Zajęcia dodatkowe

Prowadzone są zazwyczaj w formie klubu dyskusyjnego lub imprez okolicznościowych i dotyczą głównie kultury krajów anglojęzycznych. Dają szanse poznania zwyczajów panujących w takich krajach jak Wlk.Brytania, Irlandia, USA, Kanada, Australia czy Nowa Zelandia, i są świetnym sposobem na doskonalenie języka mówionego w zupełnie spontanicznych sytuacjach. Naszym uczniom oferujemy również dodatkowe konsultacje z lektorami polskimi w trakcie których można lepiej przygotować się do szkolnej klasówki, nadrobić zaległości ze straconych zajęć, czy jeszcze lepiej przygotowac się do egzaminu.

INFORMACJE DODATKOWE

Zasady przydziału po poszczególnych grup językowych:

 • przyjęć do grup dzieci dokonujemy na podstawie szczegółowych informacji o dotychczasowej nauce języka i krótkiej rozmowie z lektorem prowadzącym zajęcia
 • przyjęć do grup młodzieży i grup osób dorosłych dokonujemy na podstawie szczegółowych testów diagnostycznych i rozmów kwalifikacyjnych. Wyjątek stanowią osoby, które rozpoczynają naukę języka od podstaw. Część pisemna testu trwa około 30-40 minut, natomiast część ustna 10-15 min i nie wymaga uprzedniego przygotowania się ze strony słuchacza
 • istnieje również możliwość zmiany grupy w trakcie trwania kursu w przypadku gdyby poziom zaawansowania okazał się za niski lub za wysoki
WAŻNE INFORMACJE!!!
 1. Wszystkim słuchaczom szkoła gwarantuje 2 tygodniowy okres próbny bezpłatny w przypadku rezygnacji z kursu!!!
 2. Formalnego zapisu na kurs może dokonać tylko osoba dorosła we własnym imieniu oraz rodzic lub prawny opiekun ucznia niepełnoletniego w sekretariacie szkoły, po ustaleniu poziomu zaawansowania językowego grupy oraz zapoznaniu się z regulaminem kursów i podpisaniu stosownej umowy cywilno-prawnej regulującej wzajemne prawa i obowiązki.
 3. Formularz on-line na stronie www.englishcollege.pl jest jedynie zgłoszeniem chęci uczestnictwa w kursie. Formalnego zapisu na kurs należy dokonać w sekretariacie szkoły.
 4. Szkoła English College nie przyjmuje wpłat gotówkowych za kursy. Wszelkie wpłaty dokonywane są bezpośrednio na rachunek bankowy szkoły zgodnie z harmonogramem.
 5. Ze względu na różnorodność oferty kursów językowych w różnych ośrodkach English College, w celu uzyskania aktualnej oferty cenowej wraz z informacją o rabatach i promocjach, prosimy o przesłanie zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT na stronie www

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie