Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Leader School

Nowoczesne Metody Nauczania

ul. Sienkiewicza 33, 62-600 Koło
tel. (63) 272-53-61
www:   http://www.leaderschool.pl
e-mail:   kolo@leaderschool.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9965 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ

- pociąg do czytania
- pamięć do sukcesu
- notuj z głową


ZAJĘCIA DLA DZIECI

- program Leonardo
- angielski, niemiecki dla dzieci
- naucz małe dzicko myśleć i czuć

 

KURSY JĘZYKOWE

- angielski metodą Callana
- kursy językowe SITA
- egzaminy FCE
- egzaminy TELC
- niemiecki metodą bezpośrednią
- angielski - przygotowanie do matury
- egzamin gimnazjalny z języka
- języki świata


KURSY DLA FIRM

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski, włoski i hiszpański
- języki świata
- konsultacje językowe
- tłumaczeniaJęzyków obcych uczymy szybko i skutecznie!!!

Leader School to firma edukacyjna oferująca świeże podejście do nauczania. Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie w branży edukacyjnej, które pozwoliły nam na podjęcie aktywności na różnych obszarach wiedzy. W Leader School pracują doskonali "native speakers" oraz lektorzy, którzy posiadają tytuł magistra filologii angielskiej.

 1. jesteśmy twórcami i właścicielami licencjonowanych programów i produktów edukacyjnych opartych na nowoczesnych metodach nauczania.
 2. tworzymy ogólnopolską sieć placówek edukacyjnych oferujących nauczanie języków obcych różnymi metodami oraz organizujących szkolenia z efektywnych metod nauczania dla wszystkich grup wiekowych.
 3. realizujemy projekty współfinansowane przez Unię Europejską i budżet państwa oraz oferujemy doradztwo w zakresie tworzenia i realizacji projektów.
 4. jesteśmy organizatorami wielu społecznych przedsięwzięć propagujących nowoczesne formy nauczania, m.in. Międzyszkolne Mistrzostwa w Szybkim Czytaniu i Zapamiętywaniu, akcja "Pociąg do czytania", akcja "Dofinansowane Szkolenia Wakacyjne" i wiele innych.
 5. nasze merytoryczne zaplecze to znani w Polsce i poza jej granicami autorzy książek, artykułów, programów telewizyjnych i radiowych. To zespół lingwistów, metodyków, pedagogów i psychologów nieustannie poszukujących ciekawych rozwiązań edukacyjnych, przygotowujących specjalnie dla nas produkty i programy edukacyjne oraz szkolących naszą kadrę.
 6. zawsze elastycznie reagujemy na potrzeby rynku, stąd nasza bogata oferta produktów i różnorodna forma współpracy.

Kursy językowe

Angielski metodą Callana
Metoda idealna dla tych, którzy chcą szybko i skutecznie opanować język, aby komunikować się swobodnie i bez problemów. Na zajęciach się mówi, mówi i jeszcze raz mówi. Każda minuta wykorzystana jest w 100%, każdy mobilizowany jest do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Słowa i zwroty zapamiętywane są bezpośrednio podczas trwania zajęć! Metoda Callana to błyskawiczny efekt bez prac domowych i długiego ślęczenia nad książkami. Aż 12 poziomów zaawansowania do wyboru.

Kursy językowe metodą Sita
Sita to niezwykle skuteczna metoda nauki języków obcych. Bez żmudnych ćwiczeń, bez stresu i wysiłku. Zajęcia z lektorem, wykorzystanie technik relaksacyjnych podczas odsłuchów w laboratorium oraz specjalnie opracowany system powtórek sprawią, że nauka języka obcego będzie czystą przyjemnością! Wszystko dzięki temu, że SITA Learning System wykorzystuje naturalne możliwości ludzkiego umysłu. Na kursie nauczysz się prawidłowo komunikować w sytuacjach życiowych. Dzięki naszej szerokiej ofercie wybierzesz taką intensywność i częstotliwość zajęć, jaka Ci odpowiada.

Kurs przygotowujący do egzaminu FCE
Jako jedyna szkoła proponujemy dwie możliwości przygotowania się do egzaminu FCE: w sposób tradycyjny oraz przy wykorzystaniu metody Callana. Na kursie równomiernie ćwiczysz wszystkie sprawności językowe (mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie), poszerzasz swoją wiedzę gramatyczną i leksykalną oraz rozwiązujesz zadania typu egzaminacyjnego, dzięki czemu z łatwością zdasz egzamin. Kurs przygotowujący do FCE podzielony jest na 3 do 7 semestrów w zależności od poziomu zaawansowania.

The European Language Certificates (TELC)
Leader School jest wiodącym i jednym z pierwszych ośrodków egzaminacyjnym TELC z języka angielskiego i niemieckiego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu skutecznie przygotujemy Cię do egzaminu. Nasza szkoła jako jedyna proponuje dwie możliwości przygotowania się do egzaminu TELC: w sposób tradycyjny oraz przy wykorzystaniu metody Callana lub Metody Bezpośredniej wzbogaconej o zajęcia ściśle przygotowujące do egzaminu.

Metoda Bezpośrednia
Metoda Bezpośrednia przeznaczona jest dla tych, którzy stykają się z językiem niemieckim po raz pierwszy, jak i dla tych, którzy znają gramatykę i chcą swobodnie się komunikować, lecz mają opory w mówieniu. Lekcja to przede wszystkim rozmowa lektora ze studentami i studentów ze studentami. Dzięki czemu najszybciej nabywana jest najtrudniejsza umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu, następnie zaś stopniowo wprowadzane są kolejne kompetencje językowe, takie jak: czytanie i pisanie. Metoda Bezpośrednia to prawdziwa rewolucja w nauczaniu języka niemieckiego! Jest 8 poziomów zaawansowania do wyboru.

Przygotowanie do matury z j. angielskiego
Kurs skierowany jest do tegorocznych maturzystów. Nauczysz się na nim:

 • rozmawiać płynnie i bez trudu
 • opisywać osoby, przedmioty i procesy
 • pracować z tekstem czytanym
 • rozwiązywać ćwiczenia z zakresu rozumienia ze słuchu
 • poprawnie i bezbłędnie pisać różnego rodzaju teksty
 • Ale nasz kurs to nie tylko nabywanie wiedzy i umiejętności. Pomożemy Ci uwierzyć we własne siły i możliwości. Dzięki nam stres przestanie być Twoim wrogiem!

  Języki świata w Leader School
  Aż 18 języków! Wszystkie poziomy zaawansowania!
  Odpowiadamy na Twoje potrzeby. W każdej chwili zorganizujemy kurs z wybranego przez Ciebie języka. Uczą u nas wykwalifikowani lektorzy, dzięki którym język obcy nie będzie już obcy.

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie