Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języków Obcych Filos Logos

ul. Powstańców Śląskich 50, 53-333 Wrocław
tel. (71) 792-45-69, tel. kom: 690 000-914, 603 795-689
www:   http://www.filoslogos.ple-mail:   biuro@filoslogos.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2372 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY NA KURSY JĘZYKOWE

- język angielski
- język niderlandzki
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język włoski
- język rosyjski

Centrum Języków Obcych Filos Logos uczy z miłości do języków. To nasza pasja. Oferujemy kursy językowe stacjonarne i online przez komunikator Skype. W naszej ofercie znajdują się między innymi:
  • kursy językowe
  • kursy specjalistyczne
  • tłumaczenia - pisemne i ustne
  • język obcy dla mam
  • język polski dla obcokrajowców
  • usługi językowe dla biznesu
  • konsultacje językowe

Centrum Języków Obcych Filos Logos to okazja do szybkiej, dogodnej i, co najważniejsze, efektywnej nauki języka obcego. Zajmujemy się nauczaniem języków: niderlandzkiego, angielskiego, niemieckiego oraz polskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Dla zainteresowanych możemy utworzyć także kursy języka: francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, norweskiego jak również pozostałych języków obcych.

Kursy dla dzieci
Najpopularniejszym językiem obcym wśród najmłodszych jest język angielski. Dlatego też przygotowaliśmy szeroką gamę kursów uczących, jak porozumiewać się w języku Szekspira, zarówno dla przedszkolaków, jak i dla dzieci starszych. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy autorskie kursy językowe bazujące na grze i zabawie językiem. Najważniejsze jest to, aby nie zniechęcić dzieci do nauki. Dlatego też nasza kadra wykorzystuje do nauki interaktywne gry, piosenki i zabawy indywidualne oraz grupowe.

Kursy dla młodzieży
Dla młodzieży przygotowaliśmy szereg kursów w ramach programu - FL teens - pomagających w przyswajaniu języka obcego, wspomagających naukę oraz przygotowujących do zdania egzaminów i uzyskania certyfikatów.
  • kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych
  • kursy przygotowujące do egzaminów na studia lingwistyczne
  • kursy przygotowujące do egzaminów w celu uzyskania certyfikatów znajomości języka obcego

Każdy z kursów może być prowadzony indywidualnie, grupowo lub też online, za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype. Ostatnia forma jest szczególnie polecana młodzieży, gdyż godziny odbywania się kursu można dostosować do pory rozpoczęcia lub zakończenia zajęć kursanta, co znacznie ułatwia rozplanowanie indywidualnego kalendarza każdego z uczestników (więcej o zajęciach online przeczytają Państwa w zakładce Kursy Online). Jest to forma korzystna również dla rodziców, którzy nie muszą dowozić dzieci na zajęcia i tracić czasu na dojazdy.

Kurs online

Czym różni się nauka online w Filos Logos od nauki w innych szkołach?
Zajęcia prowadzone metodą e-learnigową w Filos Logos znacznie różnią się od zajęć tego typu w innych szkołach. Kursant zamiast dostępu do platformy e-learningowej, na której musi radzić sobie sam, otrzymuje zajęcia z lektorem! Nasze zajęcia prowadzone są przez lektora, który motywuje, poprawia błędy oraz wymowę, sprawdza wiedzę oraz może dopasować temat danych zajęć do potrzeb Kursanta. Ponieważ mamy świadomość, że dobry kontakt z lektorem to połowa sukcesu w nauce języka obcego, dajemy Państwu możliwość wyboru lektora oraz nauki równocześnie u dwóch lektorów.

Oferta dla mam i tatusiów
U nas możecie uczyć się języka angielskiego, niemieckiego, niderlandzkiego, hiszpańskiego, francuskiego lub włoskiego bez wychodzenia z domu. Gdy szkrab położy się spać – może ma w miarę stałe godziny spania – włączcie komputer podłączony do Internetu, uruchomcie jeden z komunikatorów głosowych (np. Skype) i uczcie się języka. Uczcie się, jak się porozumiewać, jak pisać, jak i kiedy używać języka obcego, by przydał się podczas wymarzonych wakacji lub rozmowy z klientem, gdy już wrócicie do pracy.

Kurs online w Filos Logos jest przyjazny mamom, ponieważ idealnie wpasowuje się w krótkie segmenty czasowe, jakimi zarządzają mamy (i tatusiowie).Zajęcia trwają jednorazowo jedynie 30 minut, odbywają się 3 razy w tygodniu. Program zajęć dopasowujemy do indywidualnych potrzeb kursantów.

Kursy specjalistyczne
Z myślą o potrzebach kursantów przygotowaliśmy także bogatą ofertę kursów specjalistycznych: prawniczych, medycznych (w tym weterynaryjnych), technicznych, finansowych, inżynieryjnych i innych, a ponadto kursów tematycznych przygotowujących do pracy za granicą,

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie