Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe "Sayes"

Pl. Wolności 35, 29-100 Włoszczowa
tel. kom. 668-268-891
www:   http://sayes.edu.pl
e-mail:   biuro@sayes.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6185 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM JĘZYKOWE "SAYES"

- kursy języka angielskiego
- kursy języka hiszpańskiego
- kursy języka chińskiego
- kursy języka włoskiego
- kursy dla dzieci
- kursy dla młodzieży
- kursy dla dorosłych
- wszystkie poziomy zaawansowania
- kursy przygotowujące do egzaminów

"Sayes" to nowoczesna, wspaniale wyposażona szkoła językowa na miarę XXI wieku, ktora zaprasza na kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, chińskiego i włoskiego zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Oferujemy naukę angielskiego już od 3 roku życia! Do dyspozycji mają Państwo biblioteczkę pozycji anglojęzycznych jak i najnowocześniejszy sprzęt multimedialny - tablice interaktywne, wizualizery.

Szkolimy na wszystkich poziomach zaawansowania. W trakcie kursów wykorzystywane są podręczniki najbardziej renomowanych wydawnictw oraz różne pomoce dydaktyczne i materiały multimedialne, oraz materiały własne opracowane przez naszych nauczycieli.

Nasze zajęcia cieszą się ogromną popularnością ponieważ stanowią unikatową szansę rozwoju pozaszkolnego jak i przygotowanie do różnych egzaminów, np: gimnazjalnych, maturalnych. Kursy językowe organizowane przez Sayes nastawione są na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych, czyli: mówienia, czytania, pisania, z dużym naciskiem na ćwiczenie umiejętności do komunikowania się w języku obcym w różnych sytuacjach codziennych.

Największy nacisk kładziony jest na mówienie, ponieważ w ten sposób najczęściej posługujemy się językiem obcym i ten aspekt języka sprawia wielu osobom największe trudności. Bariera w mówieniu najczęściej spowodowana jest strachem przed popełnieniem błędu. Metody i techniki nauczania dostosowane są do tego aby jak najwięcej mówić na zajęciach aby poczuć się bezpieczniej i pewniej.

Praca uczniów w trakcie zajęć organizowana jest na wiele sposobów np.: praca w grupach, w parach, debaty, prezentacje, czy praca indywidualna.

W trakcie zajęć wykorzystywane są materiały autentyczne np.: artykuł z prasy, prezentacje multimedialne, muzyka, a także gry i zabawy komunikacyjne zapewniające szybkie postępy w nauce. Nowoczesne technologie i narzędzia ułatwiają naukę języków obcych. Tablica interaktywna jest jednym z podstawowych narzędzi w nowoczesnej edukacji, które dopiero zaczyna być stosowane w nauce języków obcych.

Jesteśmy jedną z pierwszych szkół posiadających tablice interaktywne. Techniki interaktywne zmieniają sposób prowadzenia lekcji sprzyjając grupowej komunikacji, wymianie pomysłów i kreatywnych myśli. Można zapisywać elektronicznie i przesyłać zawartość tego co zapisujemy na tablicy, a także wykorzystywać zewnętrzne źródła informacji takie jak Internet, odtwarzacz CD.

Zajęcia urozmaicane są poprzez częste wykorzystywanie pomocy audiowizualnych oraz dodatkowych materiałów dydaktycznych opracowanych przez naszych nauczycieli na bazie takich źródeł jak prasa, telewizja czy Internet.

Kursy specjalistyczne przygotowujące do uznanych egzaminów British Council:
  • FCE - First Certificate in English
  • CAE - Certificate in Advanced English
  • CPE - Certificate of Proficiency in English

Założeniem kursów jest uzupełnienie wiedzy i umiejętności wymaganych do zdania wybranych egzaminów. Dużo uwagi poświęca się formie egzaminu, rodzajom zadań jego wymogom, oraz typowym pytaniom egzaminacyjnym. Kursanci otrzymują podręczniki z których będą korzystać na zajęciach, a ma to na celu zapewnić jak najwyższe osiągnięcia.

Przed rozpoczęciem kursu w naszej szkole każdy uczeń pisze test kwalifikacyjny na podstawie którego oceniane są realne możliwości ucznia. Po otrzymaniu wyników, przydzielany jest on do odpowiedniej grupy. Po ukończonym kursie wszyscy uczniowie otrzymują certyfikaty uczestnictwa w zajęciach.

Każdy z naszych uczniów może korzystać z konsultacji uzupełniających bez dodatkowych opłat. Jeśli ktoś nie mógł z jakiegoś powodu (np. choroby) uczestniczyć w zajęciach na konsultacjach właśnie może nadrobić zaległy materiał.

Wszystkich zainteresowanych, wypożyczaniem angielskich książek zapraszamy do naszego Centrum. Biblioteczka Sayes została świetnie wyposażona w asortyment zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Szeroki wybór powieści zarówno kryminalnych, historycznych jak i przygodowych zaspokoi gusta najciekawszego czytelnika.

Nasi uczniowie mogą korzystać m.in. z książek do gramatyki angielskiej; pozycji służących doskonaleniu słownictwa oraz poszczególnych umiejętności językowych. Na miejscu można również skorzystać z różnego rodzaju słowników polsko-angielskich, angielsko-polskich oraz angielsko-angielskich.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie