Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
ML Szkoła Językowa

ul. Gen. Wł. Sikorskiego 6, 16-400 Suwałki
tel. (87) 731 95-96, tel. kom.501 141-821
www:   www.ml.suwalki.pl
e-mail:   ml.suwalki@wp.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 19084 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO, ROSYJSKIEGO I INNE

- kursy dla przedszkolaków już od 3 roku
  życia

- kursy dla uczniów - podział na grupy
  wiekowe

- kursy dla maturzystów
- kursy dla dorosłych
- kursy indywidualne i grupowe
- podział na poziomy zaawansowania

Nasza oferta

  • zajęcia dydaktyczne odbywają się w lokalach posiadających niezbędne wyposażenie
  • prowadzimy kursy indywidualne i grupowe
  • kursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych
  • główny nacisk kładziemy na komunikację
  • oferujemy różne poziomy nauczania
  • posiadamy dobrze wyposażoną bazę dydaktyczną
  • nasi nauczyciele to doświadczeni, profesjonalni lektorzy

Kursy dla przedszkolaków - zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat. Naszym celem jest zainteresowanie maluszków językiem obcym, tak aby z chęcią i radością poznawały i rozumiały nowe słownictwo, proste zwroty oraz polecenia. Wierszyki, rymowanki i piosenki w języku obcym sprawiają, iż nauka jest przyjemna i ciekawa. Dzięki temu Państwa pociechy same chcą się uczyć i zdobywać nowe wiadomości. Dzieci dzielone są na grupy wiekowe oraz poziomy zaawansowania. Cały kurs obejmuje 60 godzin lekcyjnych, zajęcia 2 x w tygodniu po 30 minut.

Kursy dla uczniów szkół podstawowych - główny nacisk kładziemy na kształcenie umiejętności porozumiewania się oraz na opanowanie reguł gramatycznych. Dzięki temu uczniowie są zachęceni i zmotywowani do mówienia, a więc pozbywają się tzw. "bariery językowej". Oczywiście doskonalimy również pozostałe sprawności językowe - pisanie, czytanie oraz rozumienie ze słuchu. Dzieci są dzielone na grupy wiekowe oraz poziomy zaawansowania. Dzięki temu uczą się w gronie rówieśników, a program zajęć dostosowany jest do ich poziomu, możliwości percepcyjnych i zainteresowań.
Cały kurs obejmuje 93 godziny lekcyjne, (2 spotkania po 60 i 75 minut).

Kursy dla maturzystów "Nowa Matura" - dla osób zdających w tym roku maturę. Program kursu opracowany został zgodnie z wytycznymi MEN. Zakres materiału obejmuje wyłącznie zagadnienia leksykalno-gramatyczne obwiązujące na Nowej Maturze. Struktura i układ przerabianych ćwiczeń są identyczne z formami obowiązującymi na prawdziwym egzaminie maturalnym. Przerabiamy specjalnie przygotowane zestawy egzaminacyjne, co pozwala naszym Słuchaczom efektywnie przygotować się do Matury.
Uczymy strategii rozwiązywania testów egzaminacyjnych, tworzenia wypowiedzi pisemnych i ustnych. Intensywnie rozwijamy wszystkie sprawności językowe. W czasie kursu przeprowadzane są bezpłatne próbne egzaminy. Podział ze względu na poziom zaawansowania oraz typ egzaminu (podstawowa / rozszerzona). Uczymy strategii rozwiązywania testów egzaminacyjnych, tworzenia wypowiedzi pisemnych i ustnych. Intensywnie rozwijamy wszystkie sprawności językowe. W czasie kursu przeprowadzane są bezpłatne próbne egzaminy.
Podział ze względu na poziom zaawansowania oraz typ egzaminu (podstawowa lub rozszerzona).

Cały kurs obejmuje:
  • 90 godzin lekcyjnych - poziom podstawowy
  • 116 godzin lekcyjnych - poziom rozszerzony.

Zajęcia indywidualne - osoby, które chcą skupić uwagę na kształceniu określonych umiejętności językowych lub uczyć się języka specjalistycznego mogą wykupić lekcje indywidualne.


ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ NAUKI!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie