Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Anglosas Szkoła języków Obcych

ul. Kazimierza Wielkiego 8, 32-050 Skawina
tel. (12) 276-31-53
www:   http://www.anglosas.com.pl
e-mail:   biuro@anglosas.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3939 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
  (FCE, CAE, CPE, TELC)

- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- przygotowanie do maturyAnglosas to ponad dziesięcioletnie doświadczenie metodyczne i praktyczne założycieli szkoły,oraz 8 letnia tradycja - szkoła działa od 1998 roku.

Głównym założeniem szkoły jest zapewnienie wysokiej skuteczności nauczania, tak aby w krótkim czasie osiągnąć szybkie i stałe postępy w nauce. Kładziemy również szczególny nacisk na miłą i przyjazną atmosferę na naszych zajęciach.

Wszyscy lektorzy polscy i native speakers posiadają wysokie kwalifikacje do nauczania języka angielskiego. Są to głównie dyplomy uniwersyteckie ukończenia filologii angielskiej oraz kultury amerykańskiej, jak i dyplomy PGCE i Cambridge CELTA w przypadku lektorów native speakers z Wielkiej Brytanii i USA.

Wszyscy lektorzy polscy i native speakers posiadają wysokie kwalifikacje do nauczania języka angielskiego. Są to głównie dyplomy uniwersyteckie ukończenia filologii angielskiej oraz kultury amerykańskiej, jak i dyplomy PGCE i Cambridge CELTA w przypadku lektorów native speakers z Wielkiej Brytanii i USA.

Wiemy, że nauka języka jest efektywna tylko w małych grupach, dlatego nasze grupy składają się maksymalnie z 8 osób, a w grupach konwersacyjnych tylko z 6. Praca w małej grupie i lektorzy native speakers pomagają szybko przełamać Twój opór i zachęcą Cię do swobodnego mówienia.

Wszyscy, którzy ukończą semestr otrzymują PROGRESS REPORT (raport postępu), gdzie lektorzy szczegółowo opisują postęp oraz mocne/słabe strony ucznia. Po ukończeniu poziomu (na ogół zajmuje to 2 semestry), uczniowie otrzymują świadectwo ukończenia kursu, pod warunkiem że zaliczą minimum 60% testów na ocenę pozytywną.

Anglosas zapewnia także wygodny i elastyczny system opłat: liczne raty, promocje cenowe oraz nagrody dla najlepszych uczniów w grupie czynią opłaty za kurs lżejszymi dla kieszeni.

Oferujemy również JEDYNĄ w SKAWINIE bibliotekę językową, gdzie uczniowie mogą pożyczać książki oraz czasopisma i magazyny językowe.TŁUMACZENIA


Oferujemy tłumaczenie pisemne z języka polskiego na angielski, francuski niemiecki oraz hiszpański oraz tłumaczenia z w/w języków na język polski.

Teksty przetłumaczone dostarczamy w formie: wydruków, na dyskietkach, płytach CD lub jako załączniki do przesyłki e-mail. Tłumaczenia pisemne przygotowujemy w formacie Microsoft Word, Microsoft Excel, pliku tekstowego (txt), HTML lub w każdym innym formacie uzgodnionym z klientem. Tłumaczenia są dostarczane e-mailem oraz za pośrednictwem poczty (list polecony, przesyłka kurierska) również faksem.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszmy do odwiedzenia naszej strony www.


Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie