Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Perfekt Szkoła Języków Obcych i Informatyki

ul. Żeromskiego 64a, 26-110 Skarżysko-Kamienna
tel. (041) 252-25-42, tel. kom. 509-417-303
www:   http://www.sjo-perfekt.pl
e-mail:   tomek@sjo-perfekt.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5591 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH I INFORMATYKI

- język angielski
- język niemicki
- język włoski
- kursy informatyczneSzkoła Języków Obcych i Informatyki PerfeKt jest prężnie rozwijającą się jednostką edukacyjną – szkołą z doświadczeniem i tradycjami.

Najważnieszym atutem szkoły jest marka, zapewniająca co roku znacznie większą liczbę kandydatów w stosunku do limitu miejsc. 95% Słuchaczy naszej szkoły pozyskujemy nie przez reklamy, ale z rekomendacji przyjaciół i rodzin uczniów, a także nauczycieli szkół. Naturalnie obliguje to nas do ciągłego polepszania jakości usług świadczonych na rzecz naszych Klientów, dlatego naszą dewizą jest dbanie o indywidualne postępy każdego Słuchacza.

Lektorzy Szkoły "PERFEKT" to doświadczeni, młodzi i pełni energii ludzie, którzy mogą poszczycić się dużą wiedzą zarówno merytoryczną jak i dydaktyczną. Ich osobowość oraz sposób prowadzenia zajęć są w stanie zachęcić do nauki każdego słuchacza.

Kursy przeprowadzane są w grupach mniejszych (6-8 osób) oraz grupach większych (9-12 osób), a każdy uczestnik kursu może podjąć decyzję co do liczebności grupy, w której chce się uczyć. Dzięki temu szkoła daje swoim klientom możliwość dopasowania kursu do ich możliwości finansowych oraz preferencji co do intensywności nauki.

Przedział wiekowy uczestników kursów jest bardzo szeroki. Szkoła prowadzi zajęcia dla dzieci od klas pierwszych szkoły podstawowej, gimnazjalistów, licealistów oraz osób dorosłych. Również poziomy zaawansowania są bardzo różne i dopasowane do wieku i możliwości przyswajania wiedzy przez słuchaczy.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają dwie godziny zegarowe. Oznacza to, że roczny kurs obejmuje 80 godzin zegarowych wykładów, co jest równoważne 107 godzinom lekcyjnym. Kursy prowadzone są w okresie od września do połowy czerwca z wyłączeniem świąt i ferii zimowych.

Kursy prowadzone są przez Szkołę "PERFEKT" na następujących poziomach zaawansowania:
- podstawowym
- średnio zaawansowanym
- zaawansowanym
- przygotowującym do matur
- przygotowującym do egzaminów FCE i CAE

Na poszczególnych poziomach zaawansowania szczególna uwaga zwracana jest na to, aby materiały dydaktyczne przystosowane były do wieku i możliwości słuchaczy. Ponieważ bardzo często ten sam poziom zaawansowania prezentują słuchacze w różnym wieku szkoła "PERFEKT" kładzie szczególny nacisk na to, aby kurs nie był ani zbyt intensywny, ani zbyt powolny.Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie