Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Helen Doron

ul. Jana Pawła II 5 e, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. (41) 248-13-33, tel. kom. 510-242-918
www:   http://www.helendoron.pl/ostrowiec
e-mail:   ostrowiec@helendoron.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2203 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY

- język angielski
- małe grupy
- wysoko wykwalifikowana kadra
- lekcje pełne atrakcji
- przyjęcia urodzinowe
- kursy wakacyjne
- regularne szkolenia lektorów

Witamy w Helen Doron English

Helen Doron English to sieć szkół językowych, działająca w 35 krajach świata. Metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży powstała ponad 30 lat temu. Około 2 milionów uczniów mówi po angielsku dzięki metodzie Helen Doron English. Wszystkie kursy opierają się na tych samych zasadach. Są to: naturalna nauka języka, zajęcia w małych grupach, pozytywne wzmocnienia, słuchanie płyt w domu, inne aktywności edukacyjne, organizowane przez kreatywnych nauczycieli.

Wszyscy lektorzy przechodzą regularne szkolenia, podwyższając swoje umiejętności, dokształcając się z najnowszych metod efektywnego nauczania. Dzięki temu lekcje nie są nudne, a pełne pomysłowych gier i zabaw. Uczniowie wychodzą ze szkoły zadowoleni i weseli. Nie mogą się doczekać kolejnych zajęć.

W zależności od wieku proponujemy kursy językowe:

 • Baby’s Best Start (BBS) - niemowlęta 0-2 - dla dzieci od 3 do 24 miesiąca życia. Radosne poznawanie otaczającego świata, przez piosenki, rymowanki i wyliczanki wspomaga rozwój dziecka i pozwala osłuchiwać się z językiem. Do aktywnego udziału w zajęciach zapraszani są także rodzice.
 • Fun with Flupe, More Fun with Flupe, Jump with Joey, More English For Infants, English for All Children i More English for All Children - dla dzieci między 2 a 6 rokiem życia dzieci odkrywają świat z niespożytą energią. Dzięki pełnym zabaw i atrakcji programom dostosowanym do tej grupy wiekowej. Skutecznym narzędziem nauki dla dzieci w tym wieku są piosenki, rymowanki i bajki.
 • Jump with Joey, More Jumping with Joey, Play On in English, Botty The Robot, Paul Ward’s World, Paul Ward and the Treasure - dla dzieci i młodzieży uczęszczających do szkoły podstawowej. Kładziemy w nich nacisk na doskonalenie umiejętności spontanicznego budowania zdań, zwiększenie zasobu słownictwa, utrwalenie właściwej wymowy oraz trening czytania i pisania. Przygotowują one tym samym do egzaminów językowych Cambridge Young Learners English.
 • Teen English - dla nastolatków - praca z młodzieżą w wieku od 11 do 18 lat. Kursanci pracują w małych grupach (4-8 osób) i słuchają w domu anglojęzycznych nagrań. Teen English składa się z 4 etapów. Odpowiadają one kolejnym poziomom biegłości językowej przyjętym przez Radę Europy: A2, B1, B1+ oraz B2 i przygotowują do polskiej matury oraz zdobycia certyfikatów Cambridge poświadczających umiejętności językowe.

 • Przyjęcia urodzinowe z Helen Doron dla dzieci od 4 do 9 roku życia

  Dzieci uwielbiają się uczyć grając w gry, śpiewając piosenki, dobrze się bawiąc. Razem z Helen Doron English wyprawisz niezapomniane, wesołe, pełne ciekawych zabaw przyjęcie urodzinowe.

  Kursy wakacyjne Helen Doron English

  Kursy są krótkie. Stworzono je z myślą o przerwach w czasie roku szkolnego (np. ferie) i letnich wakacjach. Zawierają elementy teatralne, muzyczne, taneczne, plastyczne i wiele wiele więcej – wszystko oczywiście po angielsku.

  Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie