Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa Modern School

ul. 1 Maja 5A/13, 10-117 Olsztyn
tel. kom. 696-557-557
www:   http://modernschool.pl
Modern School na Facebooku
e-mail:   biuro@modernschool.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 11526 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

Zapraszamy również na kursy j. hiszpańskiego!

 

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

- Metoda Callana - kursy konwersacyjne
- Modern Kids, Callan for Kids
- Modern Juniors 1 i 2
- Modern Teens 1 i 2
- Modern Adults
- Modern Exams
- Modern Business
- kursy specjalistyczne dla lekarzy
  i pielęgniarek

- kursy dla studentów kierunków
  medycznych

- kursy dla nauczycieli przedszkoli oraz
  edukacji wczesnoszkolnej

- angielski dla dzieci, młodzieży, dorosłych,
  biznesowy dla firm

Modern School to nowoczesna szkoła językowa, która istnieje na olsztyńskim rynku od 2004r. - jednak pod taką nazwą pracujemy dopiero od 1 grudnia 2011r., kiedy to rozszerzyliśmy działalność Szkoły (wcześniej Join School of English).

Nasza szkoła to:
 • doświadczenie w nauczaniu od 2004 roku
 • doskonali lektorzy- wieloletni metodycy
 • 100% zdawalność egzaminów państwowych i międzynarodowych
 • małe grupy
 • podręczniki w cenie kursu
 • bezpłatne materiały dodatkowe
 • bezpłatne konsultacje
 • bezpłatne warsztaty sezonowe (Halloween, Christmas, Easter)
 • certyfikat ukończenia kursu
 • tablice multimedialne, e-learning oraz Wi-Fi
 • patronat metodyczny Pearson

Współpracujemy z licznymi firmami szkoląc prezesów, dyrektorów, menedżerów oraz pracowników niższego szczebla. Do grona naszych uczniów należą: dorośli, młodzież i dzieci.

   Oferujemy:
 • kursy konwersacyjne Metodą Callana
  • Callan Method dla młodzieży i dorosłych
  • Callan for Kids dla dzieci od 7 roku życia
  • Callan for Business dla osób, które potrzębują języka angielskiego do pracy
 • kursy egzaminacyjne
 • angielski biznesowy dla firm

Stosujemy nowoczesne metody nauczania, dlatego nasi uczniowie mówią po angielsku lub hiszpańsku już od pierwszych zajęć oraz uzyskują wysokie wyniki na egzaminach. Realizujemy projekty unijne zarówno z firmami prywatnymi jak i instytucjami państwowymi.

Modern School to:
 • autoryzowane centrum egzaminacyjne międzynarodowych egzaminów PTE General i PTE Young Learners
 • szkoła z akredytacją Callan School London- jedna z trzech w Polsce
 • nowoczesne metody nauczania
 • wykwalifikowani lektorzy
 • najwyższa jakość
 • efektywna nauka w przyjaznej atmosferze
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych
 • klimatyzowane sale
 • bezpłatny dostęp do Wi-Fi

Metoda Callana
Metoda Callana to prawdopodobnie najskuteczniejsza metoda na świecie do nauki języka angielskiego. Tempo zajęć jest bardzo szybkie, a efekty fantastyczne. Student mówi i słucha czterokrotnie więcej niż podczas stosowania metody tradycyjnej.

Metoda Callana odpowiada czterem naturalnym etapom rozwoju umiejętności językowych: uczeń najpierw słyszy nowe słówko, gdy wymawia je lektor; potem powtarza je, odpowiadając na pytania nauczyciela; następnie czyta - poznając pisownię wyrazów; na końcu uczy się pisać w czasie licznych dyktand. 90% zajęć to aktywna konwersacja. Każde pytanie zawiera nowo-poznane słówko oraz elementy gramatyki. Każdy błąd jest natychmiast poprawiany przez nauczyciela.

NASZE SALE

Posiadamy sale, które umożliwiają komfortowe prowadzenie wszystkich zajęć w naszej szkole. W zależności od rodzaju kursu do dyspozycji jest:
 • sala Modern Kids - miejsce przeznaczone specjalnie dla najmłodszych uczniów Modern School. Dzieci uczą się w przyjaznej atmosferze, mówiąc po angielsku już od pierwszej minuty zajęć. Korzystają przy tym z bezpiecznych zabawek, układają klocki oraz grają w gry po angielsku
 • sala Modern Callan - fantastyczne miejsce na zajęcia konwersacyjne, prowadzone najskuteczniejszą na świecie Metodą Callana. Sala wyposażona jest w tablicę multimedialną i pozwala na przeprowadzenie nowoczesnych zajęć przy użyciu platformy e-learningowej, stworzonej przez Callan Organisation w Londynie
 • sala Modern Classic - największa sala Modern School wyposażona jest w przestrzenne stoły oraz nowoczesne technologie m.in. w tablicę multimedialną. Sala Modern Classic pozwala na przeprowadzanie rożnego rodzaju projektów językowych oraz daje możliwość stosowania ciekawych gier językowych przy pomocy internetu. Jest to sala w której możemy oglądać filmy, dołączone do wybranych kursów językowych

KURSY MODERN KIDS I MODERN JUNIORS 1

Modern Kids i Modern Juniors 1 to nowoczesna metoda nauczania języków obcych przeznaczona dla dzieci od 4-go roku życia. Modern Kids i Modern Juniors 1 wykorzystują najnowocześniejsze osiągnięcia nauki. Kursy dla dzieci to nieustanna radość uczenia.

Dzieci uczą się ogólnych i niezbędnych w codziennej zabawie słów i zwrotów - począwszy od kolorów, liczb, części ciała, nazw owoców i warzyw, zwierząt, nazywania nastrojów. Samodzielnie budują zdania. Poznają słownictwo związane z rodziną, domem, czynnościami codziennymi, ubiorem, posiłkami, zabawkami itd. Uczą się mówić po angielsku od pierwszej minuty zajęć! Każde słówko oraz zdanie wprowadzone są za pomocą obrazu, a następnie wykorzystane są podczas gier i zabaw ruchowych, a także podczas ćwiczeń TPR. Total Physical Response (TPR) w dosłownym tłumaczeniu oznacza reagowanie całym ciałem, dokładniej jest to metoda nauczania języka obcego poprzez ruch. Program Modern School wykorzystuje także technikę spiralną w nauczaniu. Wszystkie nowo - wprowadzone elementy są powtarzane w kolejnych zdaniach i zwrotach, aż zostaną w pamięci trwałej dziecka. Ilość powtórek jest obliczana z matematyczną dokładnością.

MODERN TEENS

Modern Teens to kurs, który odpowiada oczekiwaniom młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich.

Uczniowie pracują na tablicach interaktywnych, a podręczniki są naprawdę ciekawe oraz dostosowane tematycznie do zainteresowań młodych ludzi. Zajęcia rozwijają wszystkie umiejętności językowe, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznej komunikacji. Uczniowie mówią po angielsku od pierwszej minuty zajęć. Kurs skutecznie przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego oraz matury.

U nas nie ma miejsca na nudę. Wymagamy dużo, ale gwarantujemy efekty!

MODERN BUSINESS

Modern Business to nowoczesny kurs dla wszystkich, którzy potrzebują angielskiego w środowisku pracy.

To idealne rozwiązanie dla prezesów, dyrektorów, menedżerów oraz pracowników niższego szczebla firm prywatnych oraz instytucji państwowych. Modern Business to także idealny kurs dla studentów, którzy stoją dopiero na początku swojej kariery zawodowej. Kurs przygotowuje do egzaminu TOEIC- najbardziej prestiżowego egzaminu w świecie biznesu, który uznawany jest przez ponad 10 000 globalnych firm i korporacji

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie