Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
LanguageHouse - SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

ul. Krzywa 18d, 34-400 Nowy Targ
tel./fax (18) 264-88-68, tel. kom. 510-405-070
www:   http://www.languagehouse.pl
e-mail:   szkola@languagehouse.pl
biuro@languagehouse.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3965 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język francuski
- język niemiecki
- język włoski
- język hiszpański
- język rosyjski
- język holenderski

O Nas
Language House jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się szkołą języków obcych. Ponieważ jesteśmy dużą szkołą, edukacja odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania i w każdej kategorii wiekowej. Wnętrza zachwycają nowoczesnością i przyciągają wygodą. W każdej sali znajduje się sprzęt audiowizualny, dzięki czemu łatwo i szybko możesz odkrywać tajniki wiedzy.

Prowadzimy kursy:
  • standardowe
  • maturalne
  • weekendowe
  • dla dzieci
  • dla wyjeżdżających do pracy
  • specjalistyczne - nowość!
Uczymy w grupach max. 10 osobowych (dotyczy tylko grup językowych) - pozwala to lektorowi na szybkie rozpoznanie potrzeb, problemów oraz mocnych stron każdego ze swoich uczniów. Optymalna "dziesiątka" daje również możliwości prowadzenia konstruktywnych dyskusji, miłych konwersacji, ciekawych gier i zabaw.

Lektorzy

Kadra lektorska naszej Szkoły to zespół wykwalifikowanych nauczycieli języków obcych, nad pracą których czuwa doświadczony metodyk. Nasi nauczyciele to przede wszystkim pasjonaci, dzięki którym nauka staje przygodą i wyzwaniem dla każdego z Państwa. Oprócz odpowiednich kwalifikacji posiadają nieoceniony dar wytwarzania i pielęgnowania wspaniałej atmosfery w grupie, umacniania więzi i przekazywania swych umiejętności dobierając właściwe metody do indywidualnych potrzeb słuchaczy.

Metoda nauczania

Wśród metod nauczania najlepiej sprawdza się metoda komunikacyjna. W naszej szkole opieramy się na komunikatywnym modelu nauczania języków obcych. Oznacza to, iż główny nacisk kładziemy na umiejętność posługiwania się językiem w konkretnych sytuacjach życiowych, zarówno prywatnych jak i oficjalnych czy zawodowych.

Słuchacze dużo pracują w grupach, zdobywając i wymieniając informacje, w oparciu o nowo poznawane treści i umiejętności językowe. Kładziemy nacisk na rozwój słownictwa, swobodnej wypowiedzi ustnej i pisemnej, jak i umiejętności rozumienia tekstu mówionego i pisanego.

Szkolenia dla firm

Ze względu na specyfikę każdej firmy oraz na różne oczekiwania osób zarządzających, Szkoła Języków Obcych LanguageHouse przygotowuje zawsze specjalną ofertę ukierunkowaną na potrzeby danego klienta.

Szkoła Języków Obcych LanguageHouse prowadzi dla firm kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego oraz hiszpańskiego. Jesteśmy szkołą o wyraźnie zarysowanym programie nauczania i spójnej metodyce, która w najwyższym stopniu stara się spełniać oczekiwania każdego ze swoich Słuchaczy.

Głównym celem jest umożliwienie Naszym Klientom swobodnego posługiwania się językiem angielskim zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu codziennym. Cechą kursów dla firm jest indywidualizacja toku nauczania. Możliwe jest to dzięki małym grupom, w jakich odbywają się zajęcia oraz indywidualnemu programowi zajęć, który jest zawsze przygotowywany w oparciu o preferencje firmy. Kursy obejmują zarówno język ogólny (np. General English) jak i biznesowy (np. Business English).

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie